Lavera

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2016. október 17.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Testápolók

Könnyen felszívódik, nem hagy zsíros réteget a bőrön.

Dottir

2019. október 31.

Nem tudom, mi történik, de rajtam sárgarépa és leveszöldség illata van azzal a kesernyés-diós ájerrel keveredve, ami a romlott parfümök sajátja...meg még árad egy kis plasztikszag is ...hűha, nagyon durva. Leértékelve vettem, lehet itt van a kutya elásva. Az ápoló hatása sem túl izmos, csodálkozom, mert a Lavera dolgok jók szoktak lenni, legalábbis amit eddig próbáltam. A felfújt parfüm is romlottnak tűnik miatta, na, így még nem jártam.:) Egyes, leülhet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 31.

manobeka

2019. március 20.

Az ilata, mint a legfinomabb narancsos házilag kevert krém, nagyon lágy, folyós, nyárra igazán jó, de most még kell alá egy zsíros alap.az ára rossmannban most 2590 ft. Biztosan újraveszem majd.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 20.

eaniko

2018. október 24.

Ez valami fantasztikus!Az illata mennyei.Az állaga nagyon jó, nem zsíros, könnyen beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 24.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A narancs héjának a kivonata. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, illatanyag, bőrjavító (skin conditioning) és sűrűség szabályozó anyag.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.