Lavera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bodroska, Módosítva: 2013. július 24.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Bio vadrózsa tusfürdő gél, amely símogatóan puha bőrt és gyengéd tisztítást biztosít. A válogatott illóolajok és a zsenge bio-vadrózsák illatának kombinációjával rendelkező készítmény már a zuhanyozás alatt gondoskodik az érezhetően ápolt bőr érzéséről. A kímélő, természetes felületaktív anyagok ezzel egyidejűleg különösen jóleső és gyengéd tisztítást biztosítanak. Hatékony, bőrbarát és természetes bőrápolás napról-napra, bio, saját előállítású, növényi eredetű összetevőkkel. Az összetevők ellenőrzött biológiai gazdálkodásból származnak, illetve természetes eredetű illóolajok.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

munoom

2020. június 4.

Nem rossz, de nem lesz a kedvencem. Nekem túl intenzív volt a rózsa illat, és hamar elhabzott. Ettől függetlenül jól működtünk együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

Nymphae

2017. május 27.

Kellemes, egyáltalán nem mű, de nem túl tartós illatú tusfürdő.
A testápolójával együtt használom.
Az állaga nagyon folyékony számomra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Kellemes, egyáltalán nem mű, de nem túl tartós illatú tusfürdő.
A testápolójával együtt használom.
Az állaga nagyon folyékony számomra.

CBlue

2016. június 23.

Az utobbi evekben megszerettem a rozsas illatokat, azokat, amelyek tisztak es frissek, konnyedek. Na ez ilyen illatu szamomra. En nem erzem erosnek az illatat es viszonylag hamar el is illan, csak a jo erzes marad utana. Jol tisztit es finom. Hasznalom a testapolojat is, azzal is elegedett vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 23.

natasa

2014. május 10.

A rózsaillat nálam is nyerő, de könnyű mellényúlni, mert sokféle illatra ráaggatják ezt a finom jelzőt. Ennek a tusfürdőnek meglehetősen erős illata van, órák múlva is érezhető a fürdőben, illetve a bőr is tartja egy kis ideig. Jól habzik, nem kell sok belőle, és jól tisztít.
Az ára kicsit magas (1500 körül), és beszerezni sem egyszerű. De ettől még jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 10.

Az ára kicsit magas (1500 körül), és beszerezni sem egyszerű. De ettől még jó.

vds

2013. november 25.

hirtelen nem tudtam a dr. organic rózsás tusfürdőhöz hozzájutni, ezért vettem ezt. ennek is mesés illata van (igen, a rózsaillattal engem meg lehet venni sajnos), jól tisztít, úgyhogy nem bántam meg, hogy nem vártam meg azt a két hetet, amíg elérek egy müllerbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 25.