Lavera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Macsek23, Módosítva: 2014. május 23.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kimélő arclemosó tej száraz, érzékeny bőrre, bio mandulaolajjal és mályvakivonattal.

Tvylvis

2015. június 11.

Tipikusan az egynek elment esete. Mióta kipróbáltam pár Martina Gebhardt arclemosót, a többiek nehéz helyzetből indulnak.
Nem igazán szerettem, hogy sokkal inkább vizes, mint krémes érzetű (egy arctisztító tej legyen finom krémes). Ugyanakkor reggeli arctisztítónak megtette, azt viszont így nem tudom, hogy a sminkkel hogyan küzd meg. A kiszerelés helyes, picike, viszont így azért az ár-érték aránya eléggé kérdéses számomra, túlárazottnak tartom. Nem csíp, nem irritál akkor sem, ha belemegy az ember szemébe. Kap egy hármast, totál átlagos termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 11.

senskin

2015. február 18.

Az alapozót szépen leszedi, de kell utána micellás is nekem. A szemfestéket leszedi, de egy vízálló tussal nem tud mit kezdeni. Arra nem való. Viszont hidratálásra tökéletes, mert nem szárít, nem irritál. Olyan krémszerű és nyugtat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 18.

La-Fee

2014. május 26.

Van itthon, használom, bár nem gyakran, de amit egy arctejnek teljesítenie kell, azt tudja. Utána persze tonizálni kell a bört. Nem okoz pattanásokat, nem allergizál, nem irritál, még a szemem környékén sem. Jó arctej.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 26.