Lavera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Natalka, Módosítva: 2014. július 21.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Testápolók

Bio makadámiadió-olajjal és bio napraforgóolajjal.

• Az önbarnító krém természetes barnaságot kölcsönöz a bőrnek arcon és testen.
  • Érzékeny bőrre is ajánlott, dermatológiailag tesztelt.
  • Alkalmazásával bármely évszakban a bőr üde és nyárt idéző színű lesz.
  • Alkalmazása után 4-5 órával alakul ki a barna szín és kb. 3-7 napig megmarad. Várjuk meg a krém beszívódását és utána vegyünk ruhát.

Német Natrue által minősített natúr kozmetikum. Mesterséges színezéket, tartósítószert nem tartalmaz, vegán. PH-érték: 3,5-4.

dorye

2017. január 5.

Tavaly nyáron ezt is kipróbáltam, hátha beválik, teljesen természetes anyagok gondoltam szuper lesz! Előtte használtam Dove világos bőrre valót, az kevés színt adott és az illatát is meguntam, utána az Avonossal kísérleteztem, egész jó volt, addig ameddig nem kezdett el szárítani és undorító foltosra kopni! Ezek után meg is rendeltem, mikor megszagoltam nem akartam magamra kenni, szenvedtem is a szagától mikor mégis bekentem magam, ráadásul nagyon meleg volt és irtóra ragadtam tapadtam tőle, tehát nem egy könnyen száradó krém, viszont az állaga jó, szépen kenhető, valóban nem is lettem foltos és nem is kopott foltosan, viszont nekem nagyon sárgás lett a bőrömön és kb. 2. fürdésnél el is tűnt, abszolút nem tartós, de még mindig jobb, mint az avonos ami levakarhatatlan foltokat eredményez! Összességében nem lenne ez rossz, ha kevesebb barnító lenne benne és lehetne építeni a színét, mert így hirtelen sárgás, aztán hamar lemosódik, és kezdheted a nulláról. Elhasználtam azért, bár a szagát már kifejezetten utáltam, nem tudtam megszokni, sajnáltam, hogy nem vált be, mert az összetevői igen jók, ezért kap egy hármast tőlem, meg azért mert nem szárította ki a bőrömet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 5.

Natalka

2014. augusztus 6.

Nyáron nagy önbarnítós-testápoló használó vagyok, mindig keresem az újabb (és lehetőleg az előzőnél jobb...) alternatívákat. A Müllerben volt akciós, féláron adták, gondoltam üsse kő.
Nagyon természetes, szép színt ad, sajnos a jellegzetes önbarnító-illattal együtt (ez van, ez ezzel jár), és azt is hozzá kell tenni, h önmagában sincs jó illata... kb. valóban mint a napraforgó olajnak :/ Ha ezen túljutottunk, csak akkor érdemes próbálkozni vele. Tartós, és tényleg nehéz elrontani a felvitelt, nekem egyszer se sikerült csíkosra (gondolom mivel eleinte olyan enyhe a színe, h alig látszik, ha elrontom néhol). De tényleg mintha magától ugrana fel a bőrömre :) Természetes, szép színt ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate