Lavera

Ár:   €5   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2014. december 15.

Ár:   €5
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

2014-es téli limitált kiadás

Krémes-olajos testápoló bio-paradióval és bio-juharsziruppal normál és száraz bőrre.

Natrue által certifikált.

Milva07

2017. január 21.

Ajándékba kaptam, és tudom, hogy ajándékot nem illik kritizálni, mégis meg kell tennem. Illat: förtelmes, romlott? avas? dióféle illat. Állaga elképesztően folyékony, ahogy kinyitottam a tetejét, magától kibuggyant a tubusból egy jó adag. Hiába biotermék, engem nem győzött meg. Kidobni sajnálom, elhasználni nem fogom...Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 21.

Tvylvis

2015. február 4.

Nagyon-nagyon szeretem a Lavera testápolóit, különösen a nyári, illetve téli limitált kiadásokat.
Ez a példány is nagyon jól ápol (szerintem száraz bőrre is megfelelő, bár én rendszeresen kenegetem magam, így hatalmas kihívás előtt nem állt a krém), bár elég híg állagú. Mondjuk emiatt nagyon könnyen is eloszlatható. Az illata igazán egyedi, cukros, diós, igazi téli illat. Egészen hosszan érezhető a bőrön, de reggelre azért elillan, így nem veszik össze a parfümmel. Mondjuk a végére kicsit telítődtem ezzel az édeskés illattal, de összességében szívesen elhasználtam. Újravenni csak azért nem fogom, mert annyi mindent ki kell még próbálni. Ha mindent összevetek, nagyon erős négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0