Le Maquillage

Ár:   8800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Le Maquillage standok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nagyorsolya78, Módosítva: 2014. augusztus 7.

Kiszerelés:   5,1 g
Lelőhely:   Le Maquillage standok

Magas pigmenttartalmú szemhéjpúder

Az utolsó összetevők színfüggőek.

Grafitzsiraf

2018. február 18.

Matt barna színben használom a szemöldököm láthatóvá tételére, szemhéjpúderként számomra nem vált be. Az árnyalat fantázianevére sajnos nem emlékszem, mert az eredeti csomagolása elég hamar eltört, így egy kis tégelyben tartom azóta. Szemöldök színezésre alkalmas (emiatt a 3 pont), azonban erre a célra más termékek is elérhetőek, kedvezőbb áron. Nem hiszem, hogy újra tőlük vásárolnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 18.

Parlandorka

2016. január 29.

A Black onyx árnyalat van meg nekem, ez egy nagyon sötét, mély matt fekete szemfesték, amit én a tusvonal meghúzására szoktam használni. Kevés is elég belőle a benedvesített tusecsetre, és nagyon szép, éles, tiszta és tartós vonalat lehet húzni vele. Szerintem ez az egy termék egy életen át elég lesz, hiszen évek óta megvan, és alig fogyott belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 29.

nagyorsolya78

2015. december 22.

Nagyon jó minőségű szemhéjpúder, de a Kryolan és a Ben Nye is az, jóval kevesebb pénzért.
Nem volt hiba a megvásárlása, de többet nem veszek, maradok az Ó utcánál, ott legalább nem fitymálják le mások termékeit. :)
A csomagolás egy kalap kaki, szétjött a zár, kijött az átlátszó műanyag ablak, pedig csak a sminkasztalomon volt, párszor ha szállítottam nesszeszerben. A cég többi termékének is hasonló színvonalú a csomagolása. Ennyi pénzért igenis a csomagolás is legyen minőségi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 22.

edestyukom

2015. október 13.

grey brown árnyalatot használom minden áldott reggel. tartós, matt, gyönyörű szín. ajándékba kaptam, magamtól azt hiszem soha nem vettem volna ilyet, de naaaagyon kellemes csalódás volt:) tényleg baromi kellemes termék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 13.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Hydroxylated Lanolin
Emulgeálószerek: Hydroxylated Lanolin
Fényvédők: Titanium Dioxide
Parabének: Butylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77499, Iron Oxides, Titanium Dioxide / CI 77891, Ultramarines, Red 27 / CI 45410, Ci 16250, Manganese Violet / CI 77742, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Red 6 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Sodium Dehydroacetate, BHA, Dehydroacetic Acid, Butylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.