Lee Stafford

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   parfümériák, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: _-Mia-_, az összetevőket feltöltötte: LaNara, Módosítva: 2016. július 18.

Lelőhely:   parfümériák, Tesco
Kategória:   Hajformázók

A hajad jobb tapintású, jobban kezelhető, jobban formázható. Masszírozz egy brazildiónyit a törülközőszáraz hajad hosszába ( a tövektől a közepéig ne), és formázd ahogy szoktad. Nem kell kiöblíteni! Hajad tovább megtartja a formázást, selymesebb puhább és simább. Kókuszolajjal, friss kókuszillattal.

• segít a hajad selymesebbé, puhábbá tenni
  • kondícionál és simít
  • táplál és erősít
  • segít helyreállítani a károsodott hajat
  • fényesebbé és fésülhetőbbé teszi a hajad
  • véd a pára ellen
  • hővédő, hajszínvédő

adrienka08

2020. június 16.

Ez az egyik kedvenc Lee Stafford termékem, évek óta használom (közben a barátom is teljesen rákattant). A hatását akkor vettem igazán észre, amikor egy-két hajmosás alkalmával nem volt nálam és 3x annyi idő volt, mire megszáradt a hajam és az állaga sem a megszokott volt. Egy borsónyit szoktam tenni a hajam alsó harmadára, ketten használjuk, sokáig elég. Durván rövidíti a száradási időt, puhítja a hajat, jó az illata, egyszerűen must have.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 16.

Akara

2020. április 5.

Jó az illata, kicsit hidratál, valamennyivel tartósabb tőle a beszárítás eredménye. De igazából nem érzem szükségességét a terméknek. Ahhoz mérten meg elég drága. A többi társát megtartom, de őt nem veszem újra. Persze elég sokáig ki fog tartani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 5.

blondiebunny

2020. január 16.

Nagy reményeket fűztem hozzá, amelyeknek nagy része szerencsére be is vált:) Finom, kellemes, selymes lett tőle a hajam, nekem az illata is nagyon tetszett. A spray-jel kombináltam. Nagyon-nagyon könnyen ki lehetett vele fésülni a hajam. A hővédelme is patent. Mikor otthon kivasaltam, még szebb lett a hajam, mintha fodrásztól jöttem volna. A párataszító hatása viszont hatalmas nulla! :D Ahogy kiléptem a lakásból, pillanatok alatt összeugrott csúnya vattás állagúra a hajam, mire beértem melóba, ismét ki kellett vasalni. Húúú, nehéz dönteni. Jót tesz a hajammal, csodásan puha, még a töröttebb hajvégek is, és még a flakonja is nagyon szép, a kókuszillat hatalmas pluszpont, ezek miatt tutkó, hogy újraveszem, de az a pára elleni védelem nálam bukta... meg még sajnos az, hogy megkétszerezte a szárítási időt. Így csak 4-es. :( :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 16.

vivii95

2018. február 16.

Jó kis hidratáló balzsam,fényessé, puhává teszi a sivatagszáraz hajvégem..Viszont az illata már kellemetlenül erős (annak aki nem szereti a kókuszt,de az ne vegyen olyat, bár én is vettem :D ) de csak addig amíg balzsamozol, mert nekem nagyon hamar ki is megy az illata a hajamból. Ennek ellenére imádom, a legjobb! Mondjuk amilyen árban van tudjon is valamit szerintem.:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

unikornis9319

2017. június 1.

Nagyon szuperül hidratálja a hajamat, puha és fényes lesz tőle, könnyű kifésülni , nem gubancolódik, amikor ezt használom. Az illatát is imadom. Nekem nagyon sokáig elég volt (majdnem 1 évig, igaz vállig érő a hajam), pedig szinte minden hajmosás után használtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

sebidori91

2017. április 7.

Elnehezíti a hajam, nem hogy könnyebben száradna, nehezebben. Erős illatán kívűl más pozitívuma nincs. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

malnaszorp95

2017. február 8.

Szeretem ezt a terméket, teljesíti szinte minden pontját annak, amit ígér. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

Szeretem ezt a terméket, teljesíti szinte minden pontját annak, amit ígér. :)

nangien

2016. december 14.

A hajbalzsam nem jött be, ez viszont egy csodás termék. Sokkal könnyebb fésülni, a hajszárítás is sokkal-sokkal egyszerűbb, plusz utána puha, könnyebben kezelhető és fényes tőle a hajam, emellett iszonyatfinom kókusz illata van, ami sajnos nem marad meg viszont sokáig. Ezt biztos újra fogom venni, mert nem kell sok egyszerre és tényleg szuper, de az ár szerintem nem stimmel, emlékeim szerint olyan 3000 körüli áron vettem a Müllerben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

Horo

2016. november 12.

Isteni illata van.Ahol tárolom, minden kókuszos illatban úszik, még ha a hajamon kis ideig is marad meg. Nagyon jó kis termék, a hajszárítás idejét is jóval csökkentette. Újra fogom venni 5*++

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 12.

bara89

2016. szeptember 19.

Valamit csinál. Hajápoló termékeknél ez hihetetlen eredmény tapasztalataim szerint. Tényleg fényesebb lesz tőle a hajam. Sőt, édesanyám megkérdezte újrafestettem-e. Az illata szuper, de eltűnik hamar. Viszont valahogy a fürdő folyton kókuszillatú. Mindenképp fogok még venni, ráadásul itt csak 10 Euró. Szóval ha külföldön jártok, Müller.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Silk Amino Acids, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Panthenol