Lee Stafford

Ár:   2520 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   parfümériák, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LaNara, Módosítva: 2016. július 18.

Lelőhely:   parfümériák, Tesco
Kategória:   Hajápolók

Kiöblítést nem igénylő tejszerű hajápoló kókuszolajjal, ami úgy hat mint az olaj.

morvaieszter

2019. október 10.

Par honapja kiszokittettem a hajam egy reszet, ami nem tett tul jot neki, ha nem teszek ra pakolast, szaritas utan annyira toredezettek es gubancosak a vegei, hogy nem egyszer kellett kisebb csomokat kivagnom belole mert egyszeruen kibogozhatatlan volt. Viszont ezzel az olajjal eleg csk megmosnom, minden mas nelkul tokeletesen salymes es konnyen fesulheto lesz a hajam, en az illatat is szeretem, eredetileg ezedt is esett ra a valasztasom, de egyaltalan nem csalodtam a hatekonysagaban sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 10.

fenye

2018. augusztus 28.

Minden Lee Stafford Coco Loco terméket szeretek. Imádom az illatukat! Ennél a hajápolónál tapasztaltam a hidratálást a hajvégeimen és a puha tapintást.
Egy flakonnal használtam eddig el, de biztos fogok még venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Egy flakonnal használtam eddig el, de biztos fogok még venni.

AmberGrace

2017. augusztus 10.

A szőkítés, majd visszafestés, klóros víz, napsütés és meleg nagyon tönkre tette a hajam, ezért vettem meg ezt. Nem nehezíti el a hajam, puhít és szép fényes lesz, azért ezt választottam mert nap közben is tudok fújni kicsit ha kell, nem csak hajmosás után, nedves hajra jó. Az illata tényleg nagyon erős kókuszos illat, de nekem ez pozitívum, mert így nyáron az izzadás, stb hatására jó ha van egy spray ami finom illatúvá teszi a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

_-Mia-_

2016. október 4.

Update: a sietős reggeli hajmosásban mégis besegít: samponozás-öblítés és törölközős kinyomkodás után, balzsam helyett használom, így puha fényes selymes hajam lesz, és még spórolok is pár balzsamra-várós percet. Így az illata is szolidabb. Megszerettem.

A sietős reggeli hajmosás délutánján (mivelhogy a hajmaszk ilyenkor tuti kimarad) egy kis extra ápolás reményében fújkálom. Erre jó, puhítja a hajam de nem nehezíti el, nem tapasztja össze, csak simán selymes lesz. Csak egy "baj" van vele így: marha erős illata van, de tényleg, és jó sokáig megmarad, úgyhogy a parfümöt el lehet felejteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 4.

LaNara

2016. július 24.

Az előttem szólóval ellentétben nekem az illata a legnagyobb pozitívuma és ezen kívül nem tartom egy nagy számnak. Most így nyáron eszetlenül képes vagyok magamra fújni de sok mindent nem vettem észre a teljesítménye terén. Felfrissíteni felfrissít és tök jó meg minden, de kizárólag nem frissen mosott hajon, ha ugyanis hajmosás/szárítás után egyből fújom valamiért olyan gubancos lesz, hogy alig bírom szétcibálni és úgy néz ki mintha gőzfürdőt vettem volna. Ez a spray egy gyengébb láncszeme a Coco Loco családnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 24.

Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.