Lee Stafford

Ár:   2380 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   parfümériák, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tory, az összetevőket feltöltötte: macskajaj, Módosítva: 2014. augusztus 4.

Lelőhely:   parfümériák, Tesco
Kategória:   Hajápolók

Tömegnövelő, természetes, rugalmas tartást adó hajhab, minden hajtípusra. Nem ragad, nem töredezik. Adj a frizurádnak természetes tömeget és tartást az egész hajon alkalmazva.

1. Alkalmazás-egyszeri hatáshoz: Kb. fél tenyérnyi habot vigyél fel a nedves hajra, különösen a hajtőre. Ezután fésült át a végek felé egy ritkafogú fésűvel. Szárítsd, formázd hajszárítóval és hajkefével.
  2. Alkalmazás-kettős hatáshoz: Amikor kész a szárítás még egy fél tenyérnyi habot vigyél fel a hajtőre és szárítsd át újra. Egy kicsit tovább tart, de dupla hatású hajtömeget kapsz. Szalon tipp: Ha a hajad nem tartalmaz elég nedvességet, adj hozzá egy kevés Hajvégápoló és Fény Szérumot. A dúsabb hatás elérése érdekében a szárítás során használj diffúzort.

Ár: 1500 Ft , Eladó: Maci86
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: személyes átvétel, posta
senskin

2019. szeptember 25.

Müllerben és a Douglasban biztosan van. Ezen kívül egyelőre még nem tudom, hol lehet kapni.
Kipróbáltam és kellemeset csalódtam! :)
Mert nagyon jó! :)
Eddigi legjobb hajhabom és megbocsátok a parabéneknek is.
A drogériás hajhabokat használtam régebben, de egyiktől sem volt ennyire dús a hajam. Szóval, a kettős dús hatásról még annyit, ki kell tapasztalni, hogy a vizes szárítás után kell e a száraz hajra újra tenni belőle. Én úgy vettem észre, nekem nem feltétlen szükséges.
Lapíthat, a sok hajhab, a rossz arány, ha sok! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Kipróbáltam és kellemeset csalódtam! :)
Mert nagyon jó! :)
Eddigi legjobb hajhabom és megbocsátok a parabéneknek is.
Lapíthat, a sok hajhab, a rossz arány, ha sok! :)

Luiselotte

2019. március 3.

Szombaton a fodrászom ezzel szárította be a hajam. Friss vásárlás volt, gondoltam előbb egy profi próbálja ki rajtam én hajlamos vagyok bénázni. Kb 2 mm- t emelt a hajamon , azaz semmit. Èn Peggy Bundy hatást vártam aminek a felét egy körkefés szárítással és fakézzel is el tudom érni. Majd meglátom, hogy lesz e kedvem pepecselni vele, most hármasnál jobbat nem tudok adni neki , azért kapja mert nem ragad, a hajam ma jól fésülhető és a mikro Bundyt tartja :D és jó az illata , nem zsírosít és nem is szárít. Emelni nem emel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 3.

dorabeata

2018. március 21.

Nagyon jól működik, képes az én "6-szál" hajamból normális frizurát varázsolni, elnehezítés nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Rozi71

2017. április 6.

Én nagyon szeretem ezt a hajhabot. Közepesen sűrű, inkább vékony mint vastag szálú sötétbarna hajam van. Nem szabad túl sokat tenni a hajra és jól el kell oszlatni (mint minden hajhabot. Jól dúsít és nem ragad tőle a hajam. Alig várom, hogy elfogyjon a mostani Wella és veszek a Müllerben Glamour kuponnal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 6.

GNóri

2016. augusztus 18.

Akárhogy adagolom, nekem ragad tőle a hajam, nehezen szárad, tehát nem hogy dúsabb tőle, hanem lelapul, zsíros hatású marad:/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

pumukli21

2015. június 11.

Hát, én nemrég vettem és nem vagyok hanyatt esve az illatától, pedig szalonbol kaptam elvileg ...a hatásáról majd később tudok csak beszámolni, mert ma reggel csak száraz hajra vittem fel, Mitchell volummenövelő hajhabjával együtt...egyelőre csalódás :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 11.

Gatsby

2015. január 28.

Göndör hajam van, és kb. ezer hajhabbal próbálkoztam már, ami bevált azt sajnos általában kivonták a forgalomból. A legtöbb habtól borzalmas lesz a hajam, pár tincs kemény lesz, a többi pedig száll és lelapul, de ez nagyon klassz. Puha, szép csigákat csinál, könnyű és dús tőle a frizurám. Viszont rábukkantam a hetekben valamire, ami árban sokkal kedvezőbb, és a hatása ugyanaz, ez pedig nem más, mint a Rossmann saját márkás, tégelyes zseléje. Kényszerből próbáltam ki, és hihetetlenül meglepődtem, hogy tökéletesen bevált a hajamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 28.

Dinart

2013. február 10.

Nagyon jó termék!
Isteni az illata, és tényleg dúsít!
PLUSZ! Valóban rá lehet tenni a megszárított hajra és úgy átszárítani vele, hogy még dúsabb lesz, és nem hagy apró kis fehér pontokat a hajon.
Évek óta használom, volt, hogy TONY and GUY-ra cseréltem, de az sincs ilyen jó!
Csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 10.

Nagyon jó termék!
Isteni az illata, és tényleg dúsít!
Évek óta használom, volt, hogy TONY and GUY-ra cseréltem, de az sincs ilyen jó!
Csillagos ötös!

Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Benzophenone-4
Tisztítószerek: Cocamidopropylamine Oxide, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Benzyl Alcohol
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Benzyl Alcohol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.