Lee Stafford

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   parfümériák, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szandi05, Módosítva: 2015. január 23.

Lelőhely:   parfümériák, Tesco
Kategória:   Samponok

Hajnövekedést elősegítő sampon

• Fokozza a fejbőr vérkeringését, ezáltal elősegíti a hajnövekedést.
  • Hidratáló hatású.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Amadea

2022. június 4.

Fórumos lelkendezés hatására vettem meg. Egyetlen pozitív hatását tudom kiemelni, hogy hajmosás után kevesebb hajszálat veszítettem, mint más samponokkal. Az illatra, habzás mértékére nem vagyok annyira érzékeny, ill. egyik téren se zavart ez a sampon, de a szárító hatása annál inkább, pedig a fejbőröm nagyon gyorsan zsírosodik és a szeborrea is megkeseríti az életem (két naponta meg kell mosnom, amiben az edzések is közrejátszanak). Ápoló sampon, pakolás, kondícionáló kötelező volt utána, így sikerült kiegyensúlyozni a negatív hatását.
Tehát nagyon kis pozitív hatását tapasztaltam. Igazából illene még egy flakonnak esélyt adni, de nem bírom magam rávenni és nehezen beszerezhető, szóval inkább hagyom elévülni ezt az ismeretséget.
Kieg. infó: soknak mondott, vékonyszálú, hullámosodásra hajlamos, szőkített hajam van, ami könnyen lelapul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 4.

Brunettee

2021. december 14.

Szintén fórumon olvasott ajánlás alapján vettem meg. Az első néhány használatkor úgy voltam vele, hogy inkább kidobom, mert semennyit se habzik. Én ezt nem szeretem, rossz szokás, de ez van. Hogy a hajnövekedésre vagy hullásra hogy hat, azt ennyi idő alatt nem tudom megállapítani. Az illata nem zavar, erős, de nekem nem borzalmas. Második samponnak kiváló, ott már habzik rendesen. Picit szárít, ezért a balzsamozás ajánlott utána (bár én csak a hajtöveket mosom vele). Összességében el fogom használni, mert ártani nem árt, de hogy újabbat veszek-e, azt még nem tudom. Egyébként nem fogy olyan gyorsan, október elején bontottam fel, és kicsit több, mint a fele megvan még.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 14.

HRenata

2021. október 20.

Nagyon jó! Egy kedves fórumtárs véleményének hatására vettem meg. Első használat utáni benyomás: eszméletlen jó puha lett a hajam, és a tartása is más. Azóta még párszor mostam hajat vele, minden használat után olyan lágy a hajam mint eddig még semmi mástól. Elsőre valóban nemigen habzik, csak második mosásra, de ez van így más samponnal is. Utána használok balzsamot, nem a màrka egyik balzsamát hanem van még az Elseve dream long balzsamomból.
Nekem nem szárít és viszketést sem okoz. Az illata kellemes, én nem mondanám olyan brutál erősnek, és nem is kering napokig körülöttem. Volt egy Gliss kur samponon egyszer, na annak volt tolakodóan sok az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 20.

2020. május 19.

A hajmaszk nagyon bevált, a sampon már kevésbé, de kitartóan használom, hátha kiegészíti a maszk hatását. Az első samponozáskor szinte egyáltalán nem habzik, ez eléggé zavar, de a másodiknál már minden oké. Nagyon erős illata van, ez sem a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

ZemanTimi

2019. június 26.

Hajhullásra vettem.Mérsékelte is de nem szeretem.Nagyon erős parfüm illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 26.

Hajhullásra vettem.Mérsékelte is de nem szeretem.Nagyon erős parfüm illata van.

Milia

2019. június 15.

Nem tudom, hogy ez is rásegített-e, vagy csak a hajvitamintól, de olyan mintha kicsit gyorsabban nőne a hajam. Az illatát majdnem gyűlölöm, olyan erős, de talán az egyetlen negatívum ez. azért nem csodaszer, plusz aranyáron adnak kicsit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 15.

szanaci

2019. május 20.

Borzalmas. Szétszàritotta a hajam, viszketett a fejborom és hamlott is tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 20.

Borzalmas. Szétszàritotta a hajam, viszketett a fejborom és hamlott is tőle.

deezsina

2019. május 3.

1 hónap használat után: elsőre nem hogy hidratáló, hanem kicsit szárító érzést lehet tapasztalni, érezhetően erősen tisztít, viszont fontos hozzá egy jó balzsam, így ez semmi problémát nem okoz szerintem. A mosás gyakoriságát nem változtatja, bár mostanában erősen balzsamozok szinte teljes hajhosszon (nagyon vékonyszálú, vállig érő hajam van, a felső hajszálak gyengék és nem tudnak megnőni, tarkónál és hátul viszonylag egészségesek a hajszálak), amúgy lehet hogy inkább kitolná, semmiképp sem kell gyakrabban mosni. Az illatával én Angel rajongóként teljesen ki vagyok békülve, nem marad amúgy rajta a hajon, még egy picit többet is vártam volna a leírások alapján :)
Elsőre az egyetlen negatív kritikám az , hogy kicsit talán sokat kell használni belőle, mert a hab nem oszlatható könnyen, ahhoz hogy érezzem a tisztító hatást mosás közben, kb mindenhová kell jutnia egy pici samponnak. Kb. másfél-2 hónap használat alatt fogyott el a flakon 40%-a, így egy flakont én 4-5 hónapra tippelek úgy, hogy 3 naponta használom.

update a második flakonnál tartva, berendelve még kettőt :D Az biztos, hogy a lefolyóban még soha nem maradt ennyire kevés haj, mint most. Tényleg, szinte semmi, pedig minden hajmosás után igen tekintélyes mennyiséget kellett kiszednem, hogy ne duguljon el. A teljes hossz nem nő most annyira erősen, ez amúgy akár a tél miatt is lehet, néhány oldalt lévő tincs mintha picit hosszabb lenne most, ezekkel szokott a baj lenni (kb mikor fodrásznál vagyok ezekből sose vág :( viszont a felső, leggyengébb hajaknak még kell idő a megerősödéshez, ők lassan nőnek és töredeznek is.

összességében: nekem volt hogy szinte teljesen megállította a hajhullást, most tavasszal picit visszatért, remélem a szokásos átmeneti időszak és újra el fog múlni. Nekem a vékonyszálú hajam eléggé szárította, de egy sűrű, erős balzsammal rettentően puha tud lenni (ugyanez a márka, cactus crush vált be legjobban)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Blenheim

2018. szeptember 25.

Senkinek sem ajanlom ezt a termeket, szanaszet szaritotta a hajam (nem festett,normal allapotu). Kb 5 cm tort le belole, ha lehetne, 0 csillagot adnek :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Martu0508

2018. szeptember 12.

Mèg règebben használtam, akkor akciòsan vettem. Tènyleg segìtett a hajnövekedèsen, viszont èn egy Lee Stafford balzsammal használtam, ìgy volt megfelelő a hidratálás. Èn azòta se láttam egyik drogèriában sem ahol kerestem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Peptidek: Hexapeptide-11

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.