Lee Stafford

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   parfümériák, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szandi05, Módosítva: 2015. január 23.

Lelőhely:   parfümériák, Tesco
Kategória:   Samponok

Hajnövekedést elősegítő sampon

• Fokozza a fejbőr vérkeringését, ezáltal elősegíti a hajnövekedést.
  • Hidratáló hatású.

ZemanTimi

2019. június 26.

Hajhullásra vettem.Mérsékelte is de nem szeretem.Nagyon erős parfüm illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

Hajhullásra vettem.Mérsékelte is de nem szeretem.Nagyon erős parfüm illata van.

Milia

2019. június 15.

Nem tudom, hogy ez is rásegített-e, vagy csak a hajvitamintól, de olyan mintha kicsit gyorsabban nőne a hajam. Az illatát majdnem gyűlölöm, olyan erős, de talán az egyetlen negatívum ez. azért nem csodaszer, plusz aranyáron adnak kicsit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 15.

szanaci

2019. május 20.

Borzalmas. Szétszàritotta a hajam, viszketett a fejborom és hamlott is tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Borzalmas. Szétszàritotta a hajam, viszketett a fejborom és hamlott is tőle.

deezsina

2019. május 3.

1 hónap használat után: elsőre nem hogy hidratáló, hanem kicsit szárító érzést lehet tapasztalni, érezhetően erősen tisztít, viszont fontos hozzá egy jó balzsam, így ez semmi problémát nem okoz szerintem. A mosás gyakoriságát nem változtatja, bár mostanában erősen balzsamozok szinte teljes hajhosszon (nagyon vékonyszálú, vállig érő hajam van, a felső hajszálak gyengék és nem tudnak megnőni, tarkónál és hátul viszonylag egészségesek a hajszálak), amúgy lehet hogy inkább kitolná, semmiképp sem kell gyakrabban mosni. Az illatával én Angel rajongóként teljesen ki vagyok békülve, nem marad amúgy rajta a hajon, még egy picit többet is vártam volna a leírások alapján :)
Elsőre az egyetlen negatív kritikám az , hogy kicsit talán sokat kell használni belőle, mert a hab nem oszlatható könnyen, ahhoz hogy érezzem a tisztító hatást mosás közben, kb mindenhová kell jutnia egy pici samponnak. Kb. másfél-2 hónap használat alatt fogyott el a flakon 40%-a, így egy flakont én 4-5 hónapra tippelek úgy, hogy 3 naponta használom.

update a második flakonnál tartva, berendelve még kettőt :D Az biztos, hogy a lefolyóban még soha nem maradt ennyire kevés haj, mint most. Tényleg, szinte semmi, pedig minden hajmosás után igen tekintélyes mennyiséget kellett kiszednem, hogy ne duguljon el. A teljes hossz nem nő most annyira erősen, ez amúgy akár a tél miatt is lehet, néhány oldalt lévő tincs mintha picit hosszabb lenne most, ezekkel szokott a baj lenni (kb mikor fodrásznál vagyok ezekből sose vág :( viszont a felső, leggyengébb hajaknak még kell idő a megerősödéshez, ők lassan nőnek és töredeznek is.

összességében: nekem volt hogy szinte teljesen megállította a hajhullást, most tavasszal picit visszatért, remélem a szokásos átmeneti időszak és újra el fog múlni. Nekem a vékonyszálú hajam eléggé szárította, de egy sűrű, erős balzsammal rettentően puha tud lenni (ugyanez a márka, cactus crush vált be legjobban)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Blenheim

2018. szeptember 25.

Senkinek sem ajanlom ezt a termeket, szanaszet szaritotta a hajam (nem festett,normal allapotu). Kb 5 cm tort le belole, ha lehetne, 0 csillagot adnek :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Martu0508

2018. szeptember 12.

Mèg règebben használtam, akkor akciòsan vettem. Tènyleg segìtett a hajnövekedèsen, viszont èn egy Lee Stafford balzsammal használtam, ìgy volt megfelelő a hidratálás. Èn azòta se láttam egyik drogèriában sem ahol kerestem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Zsolt8912

2018. július 18.

Nemrég kezdtem el a márka pár termékét használni, s vettem észre a polcon a hajnövesztő sampont. Mondjuk én szkeptikus vagyok ezektől, de nosza, próbáljuk ki! Alapból a kókuszos balzsammal használom és nagyon jó párost alkotnak. Nekem igaz sűrű és göndör hajam van, de most nyáron "több" jön ki a megszokottnál, így bízva ebben a termékben, nekivágtam. Tényleg nagyon puha és selymes lesz a hajzat, édeskés illata is remekül vegyül a kókusz illatával, nem zsírosít, szóval nekem eddig nyerő páros. Mivel csak 2. alkalommal használom, sok változást nem tapasztaltam, de remek kis kence!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

Luiselotte

2018. június 3.

Végre egy olyan hajnövesztő sampon aminek finom illata van. Az Alpecinről váltottam erre, ugyanazt tudja, kb ugyanannyiba kerül, de ennek finom Angel illata van :)
Legelőször ezzel mosok hajat, aztán jöhet a lila Schauma és végül a Lee Stafford Beach Blondes kondicionáló. Az eredmény, erős, töredezés nélküli haj , a babahajak is megszaporodtak tőle rendesen .
Csak ajánlani tudom, végre egy" nőcis" hajnövesztő sampon :)
Update: csodaszer kategóriába lépett , 2 hónapja használom heti 2x és annyi hajam van mint még soha. Hajmosáskor és fésülködéskor a legnagyobb cibálás mellett is 1-2 szál hullik, párnán lakásban elszórt szálak száma 0 ☺️ Ja és most tartok a flakon felénél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 3.

Csak ajánlani tudom, végre egy" nőcis" hajnövesztő sampon :)

presence

2018. május 13.

A vékonyszálú töredezett hajam életre kellt tőle :) puhább, több napot kibir két hajmosás között is :) babahajak szintúgy megjelentek, pedig az én hajam eddig csak a ricinusos pakolasra kezdett növekedést mutatni :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 13.

kisizé

2016. október 10.

Nekem nem vált be :/ Nagyon édes az illata, fojtós, amúgy sem szeretem az édes illatokat, ezt még másnap is érezni. A hajam egyáltalán nem nőtt gyorsabban, de még a hidratáló hatás is elmarat. Ehhez képest nagyon drága...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 10.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Peptidek: Hexapeptide-11

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!