Lee Stafford

Ár:   2980 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   parfümériák, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kiscsilli, Módosítva: 2012. november 16.

Lelőhely:   parfümériák, Tesco
Kategória:   Hajápolók

Használatával hajad egészségesen fog ragyogni mint egy gyémánt. Használhatod száraz vagy nedves hajra

misspeterpan

2018. április 25.

Először engem is kifejezetten idegesített az illata, de a használat során hozzászoktam. Fényesíti, de nem zsírosítja el a loboncom, és nagyon hasznos, amikor száll az ember haja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

berenicée

2015. április 19.

Az AVON agyondícsért argános hajápolóját 10x veri. Én Tescoban vettem talán 700 forintért, utolsó előtti darabként, és nem csalódtam.. Amíg most meg nem néztem az összetevőket. Nem épp erről híres a lee stafford, de azért egy zöld pöttynek örülnék a sok narancssárga mellett. Nem tervezem újravenni, mert nekem nagyon erőszakos a szaga, de a hajam tényleg szereti :) Hajmosás után törölközőszáraz hajvégekre szoktam felkenni, egyáltalán nem nehezít, kb 4 pumpálás kell belőle. Egy 4-est megérdemel :)

Edit: Idővel egyre elviselhetetlenebb a szaga, olyan, mintha egy fél vegyiműveket kennék a fejemre. Egy ideje már csak keverve használom, hátha úgy elfogy..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 19.

Aaaudrey

2014. május 2.

Én szeretem mert valahogy beszívódik a hajba és nincs olyan érzetem, hogy egy bevonat maradt rajta, nem nehezíti el. Bár csodát nem tesz, de szívesen használom.
Kevés kell belőle, könnyű adagolni, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 2.

Kevés kell belőle, könnyű adagolni, sokáig elég.

Vik89

2013. május 8.

Semmivel sem tud többet, mint pl. egy 500 forintos Kallos hajvégápoló, sőt! Rettentő kellemetlen az illata is, egyáltalán nem éri meg az árát...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

kukac

2013. április 17.

Iszonyat büdös! Olyan mint, amikor az öreg nénik telefújják magukat parfümmel. Emiatt nem is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 17.

pmarcsi

2013. március 13.

Hugicámtól kaptam szülinapomra, mert tudja, hogy mániám a hajam, és az azzal kapcsolatos kencék, főként a hajolajak. Szóval megkaptam!! :) Nagyon-nagyon szeretem!! Bár meg kell hogy mondjam, hogy időbe telt, mire megbarátkoztam az illatával (először mindig apukám arcszeszére aszociáltam, de aztán felfedeztem benne a levendulát, és azóta imádom). Hatását lilletően: 5*!! Vasalás után szoktam a hajvégeimre kenni. Gyönyörű fényes és puha lesz a hajvégem!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 13.

kiscsilli

2012. november 12.

Egy hipermarketben levettem a polcról,majd visszatettem.Levettem -visszatettem.Aztán csak megvettem és nem bántam meg, nagyon kellemes meglepetés ért. Egészen kicsi is csodát tett a hajammal, a száraz hajvégeket teljesen rendbe tette.A hajam fényes és csillogó általa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 12.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.