Lee Stafford

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   parfümériák, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2020. október 26.

Lelőhely:   parfümériák, Tesco
Kategória:   Samponok

Lila pigmentjei felfrissítik a festett szőke hajat. Kamillakivonattal fényesít, moringával és panthenollal hidratál.

Vegán

cattitude

2020. október 26.

meglepően jó sampon ár-érték arányban - feladtam, hogy SLS és szilikonmentes hamvasítót találjak (sima szilikonmenteset egyszerűbb, a Hask gyárt mindkét összetevőtől mentes hamvasító sampont, de itthon nem kapni azt a fajtát), rendelni nem volt kedvem, így ezt vettem meg a Müllerben. a polysilicone19 nemtom mit csinál, sejtésem szerint uv-szűrő, de talán nem olyan durva a hatása, mint a dimethicone-nak, így szemet hunytam felette. eléggé folyós, sötét színű kékeslila sampon, az illata finom. szépen hamvasítja a hajat. 5 percig szoktam fennhagyni és működik. kezemet nekem nem fogta be számottevően, bár miután évekig extrém színekre színeztem a hajam, különösebben nem kottyan meg egy kis lilás körömágy. eléggé szárítja a hajat, szóval kb kéthetente egyszer használom és utána muszáj pakolást meg olajokat kenni utána. nem tudom, újraveszem-e, mindenesetre ezt a flakont szerintem örömmel elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Vitaminok: Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.