Lee Stafford

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   parfümériák, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ur.isten.ne.mar, Módosítva: 2011. december 17.

Lelőhely:   parfümériák, Tesco
Kategória:   Hajformázók

Hajfényspray és hajparfüm egyben.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

PrantnerCintia

2024. április 22.

Ezt a termék életveszélyes, mert ha a padlóra kerül, iszonyúan csúszós lesz tőle, úgyhogy nagyon kell vigyázni vele. Egyébként semmi extra hatást nem ad, elhasználgatom, de nem hinném, hogy újra vevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 22.

Lencseee

2023. szeptember 18.

Az én vékony szálú hajamat elnehezítette. Pár próbálkozás után megváltam tőle:-/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. szeptember 18.

visiblydifferent

2022. március 5.

Nagyon bevált, szívesen használom. Hajmosás után szoktam használni, selymes és puha lesz tőle a hajam. Nem zsírosít egyáltalán. Isteni az illata :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 5.

juditkaa70

2020. augusztus 23.

Nekem nagyon bevált. Az illata is finom,kellemes. A hajam is gyönyörű fényes,csillogó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

nikool01

2020. március 6.

Én nagyon szeretem, puha, fényes tőle a hajam. Az illatát nem érzem sajnos. Hajvasalás után használom, keveset permetezek a hajamra, gyorsan fogy sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 6.

Bcinti00

2019. október 19.

Selymes és fényes lesz a hajam

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 19.

Selymes és fényes lesz a hajam

Ayra

2017. december 30.

Szép fényes lesz tőle a haj, nekem alapvetően nagyon száraz, nálam nem zsírosít, de lehet másnál igen. Az illata a megszokott, amit nagyon kedvelek!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 30.

Burgonyacska

2017. augusztus 10.

Mennyei (szerintem szantál) illata van. A hajat valóban szép fényessé teszi, de nekem pl. el is nehezítette, kicsit zsíros hatásúvá tette. A hajcsavaróval belőtt göndör fürtök kissé kilógtak. Mindezek ellenére néha-néha használom, mert kiegyenesített hajon szép hatást kelt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Luiselotte

2017. február 12.

A kis flakonos van meg, utazáshoz vettem.Hajmosás utáni reggel fújom rá a derékig érő hajamra kb. 2-3 nyomás elég.
Selymes és fényes lesz tőle a hajam. Nem ragad és nem zsírosít.
Az illata pedig az Angel parfümre emlékeztet , amit szeretek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 12.

Selymes és fényes lesz tőle a hajam. Nem ragad és nem zsírosít.
Az illata pedig az Angel parfümre emlékeztet , amit szeretek.

Petrus89

2016. december 21.

Először egy kis flakont vettem;aztàn megvettem a nagyobb kiszerelèst is.Tèny,elèg dràga;de èn abszolút elègedett vagyok vele.Tetszik az illata;merthogy ez hajparfüm is;ès az èn hajam irizàlóan;làtványosan fényes lesz tőle,màr-màr csillogóan fènyes :) Nem zsírosodik tőle a hajam;semmi negatívumot nem tudok róla írni.Imàdom;5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 21.

Hidratálók: Cyclomethicone

A bután igen gyúlékony, színtelen és szagtalan, könnyen cseppfolyósítható gáz. A kozmetikai iparban segédanyagként használják sprékben a többi anyag "kinyomásához" (propellant). Jellemzően hajtóanyagként használják a spray kiszerelésben kapható kozmetikai termékekben.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Különféle illékony szilikonfélék keveréke. Az egyik leggyakrabban használt szilikonfajta. A többi szilikonhoz hasonlóan bársonyos, selymes érzetet hagy a bőrön. A cyclomethicone ún. módosítatlan szilikon viszonylag nagy molekulamérettel, így a bőrbe nem szívódik fel, viszont segíti a bőr felső rétegébe juttatni a hatóanyagokat. Segíthet abban is, hogy a hidratáló krémek kevésbé legyenek zsírosak. Gyorsan elpárolog, emiatt nagyon kényelmes bőrérzetű szilikon. Ezen kívül könnyen kenhetővé teszi a formulákat és kellemes bőrpuhító tulajdonságokkal is rendelkezik.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emolliens) tulajdonsága van.