Lee Stafford

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   parfümériák, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ur.isten.ne.mar, Módosítva: 2011. december 17.

Lelőhely:   parfümériák, Tesco
Kategória:   Hajformázók

Hajfényspray és hajparfüm egyben.

Lee Stafford Spray Shine+haj növekedést elősegítő kondíciónáló
Ár: 3000 , Eladó: Ginger55
Állapot: Újak, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Postán maradó csomag, vagy foxpost előre utalás után
Bcinti00

2019. október 19.

Selymes és fényes lesz a hajam

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 19.

Selymes és fényes lesz a hajam

Ayra

2017. december 30.

Szép fényes lesz tőle a haj, nekem alapvetően nagyon száraz, nálam nem zsírosít, de lehet másnál igen. Az illata a megszokott, amit nagyon kedvelek!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 30.

Burgonyacska

2017. augusztus 10.

Mennyei (szerintem szantál) illata van. A hajat valóban szép fényessé teszi, de nekem pl. el is nehezítette, kicsit zsíros hatásúvá tette. A hajcsavaróval belőtt göndör fürtök kissé kilógtak. Mindezek ellenére néha-néha használom, mert kiegyenesített hajon szép hatást kelt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Luiselotte

2017. február 12.

A kis flakonos van meg, utazáshoz vettem.Hajmosás utáni reggel fújom rá a derékig érő hajamra kb. 2-3 nyomás elég.
Selymes és fényes lesz tőle a hajam. Nem ragad és nem zsírosít.
Az illata pedig az Angel parfümre emlékeztet , amit szeretek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 12.

Selymes és fényes lesz tőle a hajam. Nem ragad és nem zsírosít.
Az illata pedig az Angel parfümre emlékeztet , amit szeretek.

Petrus89

2016. december 21.

Először egy kis flakont vettem;aztàn megvettem a nagyobb kiszerelèst is.Tèny,elèg dràga;de èn abszolút elègedett vagyok vele.Tetszik az illata;merthogy ez hajparfüm is;ès az èn hajam irizàlóan;làtványosan fényes lesz tőle,màr-màr csillogóan fènyes :) Nem zsírosodik tőle a hajam;semmi negatívumot nem tudok róla írni.Imàdom;5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 21.

kittimonika

2016. december 20.

Az ara igen húzós es illatatol egyenesen rosszul vagyok, de szep fényes hajat eredményez.
(Es vigyázni kell vele, mert csúszik tőle a padló 😅)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 20.

(Es vigyázni kell vele, mert csúszik tőle a padló 😅)

gingerbloo

2016. november 29.

2700-ért rohadt drága. Az illata, csomagolása, mindene fantasztikus. Valóban olyan lesz az amúgy fénytelen, száraz hajam, mintha kicserélték volna. Mindig kapok bókokat, hogy milyen szép fényes. De egyszerűen túl drága.

UPDATE: ahhoz képest mindig újra veszem :D kb 2 hünapra elég, az illata furcsa de kellemes, kicsit mézes. Tényleg nagyon szép fényt ad a hajnak és nem szárítja ki, nem lesz ilyen crunchy mint a többi hajsprétől. Nem fixál, nem tartja úgy a hajat mint egy hajlakk. Én hajmoss utáni napon még nem hasznélom, mert akkor még jól áll, az azt követő nap használom, amikor már kezd kócolódni és kiszáradni a göndör hajam, így tisztábbnak és frissen mososttnak tűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 29.

felhasznaloinev

2016. február 14.

Sztem isteni illata van. Azért vettem, mert újabban száll a hajam, és elkezdtem különböző csodaszereket kipróbálni. Egyelőre úgy érzem, hogy nagyon rendben van a termék. Nem zsírosít (egyelőre), nem nehezíti el a hajam, viszont nem száll tőle. Az összetevőitől viszont nem vagyok boldog, de semmi nem lehet tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 14.

juditkaa70

2016. január 31.

Nekem nagyon bevált. Az illata is finom,kellemes. A hajam is gyönyörű fényes,csillogó. Nagyon tutti termék! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 31.

kekszexpressz

2015. június 3.

borzalmas a szaga, ragacsos, dehidratált és nem lett fényesebb tőle a hajam ;( biztos jó valakinek de nem nekem, nem vendéghajon és szőkítetten.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

Hidratálók: Cyclomethicone

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.