Lee Stafford

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   parfümériák, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrea.horvath79, Módosítva: 2012. január 7.

Lelőhely:   parfümériák, Tesco
Kategória:   Samponok

Spary formulájú szarazsampon. Volument ad a hajnak.

Kiszerelés: 150 vagy 50 ml

hollyg

2019. március 7.

Nálam nagy kedvenc, sok szárazsampont kipróbáltam már, nekem ez nagyon bevált, 2-3 nappal simán el tudom tolni a hajmosást, jól és tartósan ellfedi a zsírosodó hajat. Sokáig elég, nálam újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

ninarny

2018. március 26.

Nem hagy foltot, ha jól kifésüli az ember. Megkeményíti a hajat, de nem zavaróan. Még plusz egy napot simán ad, a haj tényleg egyáltalán nem látszik zsírosnak a használata után. Valóban ad volument.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

Picieri

2018. február 8.

Akciósan vettem meg anno a tescoban, nekem már aznap estére visszazsírosodik és vállalhatatlanná válik tőle a hajam, szóval túlságosan nem tolom ki vele a hajmosást, pedig azt reméltem tőle, hogy egy napot rádob, de nem. Elhasználni már el fogom, mert nem dobom ki, de nekem annyira nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 8.

natasha

2018. január 13.

Az itteni vélemények olvasása nélkül vettem meg akciósan a terméket. Hiba volt. Az illata túl erős elnyom bármilyen parfümöt.Fújtam egy raklappal,de nem szívta fel a zsírt,ugyanolyan zsíros maradt,pedig nem is volt katasztrofális a helyzet.2ezerért jobbat várna az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

idknemtudom

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 26.

Nincs nagy baj vele, szinte naponta, 2 naponta kell mosnom hajat. Illata szerintem nagyon kellemes, viszont az ára... elég magas, mert ha lefújom a hajam ezzel, akkor csak egy napot bír ki pluszban. Többször biztos nem veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Kedi81

2017. április 18.

Az első száraz sampon,ami használ,tényleg dúsabb,és kevésbé zsíros a haj mikor ezzel befújom,plusz nagyon tetszik az illata is,ami sokáig megmarad,így egy nappal el tudom tolni a hajmosást:-)
Elégedett vagyok,eddig nem találtam jobb terméket erre a célra,úgyhogy jár a max csillag :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 18.

LauraDorina

2017. április 8.

Mini verziót vettem meg 1000 ft-ért, jó termék sötét hajamon! Azért látszik meg a termék a hajon másoknak szerintem, mert nem rendeltetésszerűen használják. Alaposan össze szoktam rázni, kb 20-30 cmről fújom a hajtövemre ahol zsíros. Vékonyan levàlasztom a választékomtól fogva a hajamat, hogy a választék alatt is a hajtövemre fújjak. Hátúl is meg ismétlem ezt aztán újjammal picit megdörzsölöm a befújt területeket. Aztán megfésülöm a hajam és kész. Nincs nyoma a hajamon. Elsőre nekem is befehéredett a hajam, de alaposan párpercig fésültem meg beletúrtam a hajamba és el is tűnt. 4*-ot az ára miatt kapott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 8.

Luiselotte

2017. február 12.

Amíg be nem szereztem a barna hajra való változatot addig ezt használtam.
Ha nem voltam elég ügyes akkor látszott a por a hajamban. Nem ragad és tartást ad a frizurának.
A hatása egyébként jó, segített kitolni a mosások közti időt, jelenleg a munkahelyi életmentő csomagom része :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 12.

Amíg be nem szereztem a barna hajra való változatot addig ezt használtam.

Juliette Cavill

2017. január 12.

Viszonylag jó a termék, de sajnos rengeteget kell fújni ahhoz, hogy zsírtalanítsa a hajam, ahhoz képest pedig az ára egyáltalán nem kedvező és hamar elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

laracroft

2016. december 26.

Az illatával nekem nem lenne bajom, de ahogy az előttem szóló írta......mintha egy zsák liszt borult volna a fejemre, ami barna hajon annyira nem mutat jól...így viszont használhatatlan, még rosszabb az összkép miután befújtam magam, mint előtte.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

Hidratálók: Betaine