Lee Stafford

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   parfümériák, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rure90, Módosítva: 2016. július 6.

Lelőhely:   parfümériák, Tesco
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Kombinált

Hajdúsító, tömegnövelő kondicionáló panthenollal és Pro-Volume complex-szel

Hajkoronádat életre kelti, tömeget és tartást kölcsönöz már egyetlen alkalmazás után is! Eltávolítja a felesleges lerakódásokat, tömeget, tartást, formát és természetes fényt kölcsönöz a hajnak.

Luller

2018. február 16.

Nekem ez a termék is bevált, mint ahogy ugyan ebből a szériából a sampon is! Sőt, kifejezetten együtt ajánlanám a használatukat! Az illata tartós, nem tolakodó, mégis tiszta illat ! Nekem nem lapult le a hajam tőle, mert a hajtövekre soha , semmilyen pakolást, balzsamot, vagy olajat nem használok! A hajam selymes és puha lesz a használata után, és egyáltalán nem szárította ki sem a hajvégeket, sem a hajtöveket. A samponja 4 csillagot kapott, mert az állagával nem vagyok kibékülve. De ez megkapja az öt csillagot tőlem, mert más samponokkal is és a saját szériájának samponjával is egyaránt beváltotta a hozzá fűzött reményeimet! Ár/érték arányban nem a legjobb egyébként!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

_-Mia-_

2016. október 19.

Jó jó, szőkével melírozott hajam van, de az mégse járja hogy dúsabb nem lesz a hajam, de legalább a vége úgy néz ki tőle mint a szalmaseprű.... Száraz, fénytelen, drótszerű, pedig finomszálú selymes hajam van (másik sampon-balzsam kombóval...).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 19.

Rure90

2016. július 7.

Hát nem is tudom, mit mondjak. A legdrágább volt a boltban, és mostanában annyira lelapuló a hajam, hogy nem akartam nagyon kísérletezgetni, inkább mondom veszem a minőségit. Hát nem tudom, mitől ilyen drága, de nekem konkrétan semmit nem használ.. talán egy minimálisat, de azt a 300 Ft-os is tudja...az illata nem rossz,bár kissé férfias. Akartam szeretni, de lassan a tubus aljára érek és semmi. Pedig csak kicsit dúsabbá akartam tenni a hajam. Ja és se samponcserével, se fodrász után nem használ... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Vitaminok: Panthenol