Leila Titka

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. augusztus 20.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók

A Leila titka ajándék a természettől mindazoknak a hölgyeknek, akik szenvednek az örök gyantázás, epilálás fájdalmaitól és a velejáró szőrtüszőgyulladástól. A készítmény alkalmazásával már az első kezelést követően tapasztalható, hogy a kezelt bőrfelületen csökkent a szőr kinövése, a szőrszálak gyengültek, vékonyabbá váltak és veszítettek sűrűségükből.

Leila titka természetes, bőrbarát és költséghatékony megoldást nyújt a szőrproblémáira, méghozzá a saját otthona nyújtotta kényelmében. Gyengébb szőrzetű hölgyeknél a második epilálás után több hónapra is leállhat a szőrnövekedés, általános tapasztalatként pedig azt mondhatjuk, hogy 5-6 kezelési ciklus elegendő a tartós hatás eléréséhez.

Kiszerelés: 60ml

AligatorBaby

2016. július 6.

Jaj :D Én egy évig vettem ezt szorgosan, de az ég adta egy világon semmit nem használt :D De semmit, a szőrbenövések is ugyanúgy létrejöttek, a szőr is nőtt, jó sok pénzt kidobtam rá, mert én tényleg lelkiismeretesen kentem. Utána tele lett a t*köm és megvettem inkább 100 ezerért a philips lumea lézeres szőrtelenítőt egy éve, nah azóta nincsenek szőrgondjaim, bár előbb ruháztam volna be egy lézeres szőrtelenítőre....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 6.

izerak

2013. március 14.

Én semmit nem vettem észre. A szőrnövekedést nem gátolta nálam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 14.

Én semmit nem vettem észre. A szőrnövekedést nem gátolta nálam.

Sophisticated

2012. július 20.

Ez egyáltalán nem kamu. :)
Anyukám munkatársa ajánlgatta, végülis meggyőző eredményeket mutatott fel, úgyhogy mi is berendeltünk egy-egy tégellyel. Leila meséje nekem kicsit komolytalan, de ennyi baj legyen...
A krém maga halvány arany színű, az illata enyhén olaszos fűszerkeverékre emlékeztet, semmi kellemetlen. Fürdés után, nedves bőrre kell felvinni, egészen keveset használok, könnyű eldolgozni vizesen, és nálam hamar be is szívódik. Természetes szőke hajam van, így a szőrzetem is világos és gyengébb, lehetnék a reklámarcuk. :) Most járok az első tégely vége fele, nálam abszolút bevált, a hónaljamon ritkábban kell epilálnom, mint a barátnőmnek, aki százezreket költött végleges szőrtelenítésre... Még egy krémet biztosan berendelek, kíváncsi leszek, megszünteti-e teljesen a szőrnövekedést, a lábam is megkíván még pár sessiont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 20.

Ez egyáltalán nem kamu. :)

Milli006

2012. április 13.

Ez egy jóóóó nagy kamu. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 13.

Ez egy jóóóó nagy kamu. :)

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A bórax (más néven nátrium-borát vagy nátrium-tetraborát) a bórsav nátriummal alkotott sója. Általában puha, színtelen kristályokból álló fehér por formájában fordul elő, vízben jól oldódik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint a magas (9-11 közötti) pH értékének köszönhetően a kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő. Paula Begoun szerint az összetevő magas pH értékének köszönhetően nagyobb mennyiségben a bőrre irritáló hatással lehet.

Nem szabványos INCI név. Jelentése növényi kivonat.