Les Liquides Imaginaires

Ár:   58 400 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Maksi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 13.

Ár:   58 400 Ft

Fejillat: shiso, angyalgyökér, bergamott, gyömbér

Szívillat: üröm, görögszéna, füge

Alapillat: ambroxan, cédrus, pacsuli, cashmeran, tejszínhab

Ár: 200 Ft , Eladó: RERER
Állapot: próbált, Helyszín: --, fizetés: Utalást követően postázással ( posta külön tétel ).

aidanne

2020. június 13.

Ez a parfum egyszeruen lenyugozo. Kulonleges, nem tolakodo, nem edes, megis friss de mely illat egyszerre. Nema vagyok az oromtol, hogy megismerhettem. Mit irjak rola te jo eg? Hirtelen a Jolly joker jut eszembe. Ha mar nem jut eszedbe semmi fujd ezt magadra mert ez megallja a helyet a termeszetben mert nem tolakszik, megallja a helyet az irodaban mert nem banto, es megallna a helyet egy randin mert olyan kulonleges, hogy a pasiknak mar csak azert is megtetszene mert vegre nem tucat illat. Ude, fas, kulonleges illatelmeny. Bevallom ha nem latom az illatjegyeket hiszem, hogy van benne egy leheletnyi tomjen... nem nem, nem fajsulyosan csak ugy, hogy melyseget adjon neki.. de nincs. Ellenben van benne fuge amit meg semmilyen szinten nem erzek ki.
Mindegy... ugy erzem ez az illat barmilyen alkalomra, hangulatra csodalatos.... Rajtam kb 6,5 oraja illatozik boszen 💕💕💕💕💕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 13.

Tiziana

2020. január 9.

Bíborsziget.Tényleg az, már a látvány is sokat ígér.
Nekem nagyon fontos hogy a parfümös üveg is azonnal megfogjon.
Ezért az üvegért nyúltam először,pedig a többi sem volt csúnya. Friss és üde,
gyümölcsös robbanás.Jól megkomponált, hogy nehéz kiérezni
külön-külön az összetevőket.A Shiso -angyalgyökér-gyömbér hármasa nagyon szép,
valahogy elegánsan "zöld". A shiso friss szénára hasonlító illata már a TDC :Bashmakov parfümjében is nagyon tetszett.
Ha már unjátok a citrusokból álló nyári illatokat, érdemes ezt kipróbálni.Van egy illatszakasz
amikor emlékeztet a Biotherm L'Eau lait corporel EDT-re,és egy ici-picit a Light Blue-ra,
de ez összetettebb, ezért érdekesebb.Egy bibi van: sillage nulla, tartóssága max. 30 perc,
ahogy én tapasztaltam.Kár, mert nagyon szép,és harmonikus illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 9.

Bíborsziget.Tényleg az, már a látvány is sokat ígér.
Nekem nagyon fontos hogy a parfümös üveg is azonnal megfogjon.
Ezért az üvegért nyúltam először,pedig a többi sem volt csúnya. Friss és üde,
gyümölcsös robbanás.Jól megkomponált, hogy nehéz kiérezni
külön-külön az összetevőket.A Shiso -angyalgyökér-gyömbér hármasa nagyon szép,
ahogy én tapasztaltam.Kár, mert nagyon szép,és harmonikus illat.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.