Les Liquides Imaginaires

Ár:   58 400 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Maksi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 13.

Ár:   58 400 Ft

Fejillat: shiso, angyalgyökér, bergamott, gyömbér

Szívillat: üröm, görögszéna, füge

Alapillat: ambroxan, cédrus, pacsuli, cashmeran, tejszínhab

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

leaseydoux

2021. július 18.

Nagyon rég tetszett ennyire valami. Mármint nem parfüm, hanem úgy bármi.. Maga a brand engem eddig nagyon más irányba tájolt valahogy az üvegeivel és a dizájnnal, de most csak kapkodom a fejem annyira jó volt szaglászni őket. Az L’Ile Pourpre-ből például én nem érzek ki egyáltalán semmilyen illatjegyet. Nem is tűnik parfümnek, lehetne egy nagyon különleges krém vagy sampon illata is, amibe véletlenül és elég szerencsésen belefut az ember egy jobb hotelben ( hogy aztán jól elvonja a figyelmét a napi teendőkről). Vagy egy júliusi délután illata a teraszon behűtött itallal és frissen mosott ruhákkal, miközben napszítta szénakazal illatát hozza a szél valahonnan. Egyébként tényleg egy üde, fás illatélmény, ahogy Aidanne írta lentebb, de van benne valami furcsa és szokatlan, kicsit maszkulin beütés is. A lehető legjobb értelemben persze, vagyis úgy maszkulin és friss, hogy közben meg nem az egyáltalán. (a férjemen pl. nem tudom elképzelni, pedig rajta elég jól állnak ezek az uniszex illatok ♥) Inkább egy olyan nőtípus ugrik be róla, mint pl. Charlotte Gainsbourg vagy Langley Fox Hemingway. A nő, aki pontosan tudja, hogy mire/kire nem akarja már pazarolni a drága idejét. Szóval amikor elfogytak a kedvenc üveges illataim, valahogy nem volt kedvem ugyanazokat megvenni sokadjára, és a Madisonban szaglászva bukkantam rá, ahol egyből magával ragadott az a fajta lüktető szabadság-érzet ami áradt belőle. Sajnos kevés vagyok ahhoz, hogy illatjegyeire szedjem, inkább élvezem a semmihez sem hasonlítható, furcsa, aromás-krémes szépségét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 18.

aidanne

2020. június 13.

Ez a parfum egyszeruen lenyugozo. Kulonleges, nem tolakodo, nem edes, megis friss de mely illat egyszerre. Nema vagyok az oromtol, hogy megismerhettem. Mit irjak rola te jo eg? Hirtelen a Jolly joker jut eszembe. Ha mar nem jut eszedbe semmi fujd ezt magadra mert ez megallja a helyet a termeszetben mert nem tolakszik, megallja a helyet az irodaban mert nem banto, es megallna a helyet egy randin mert olyan kulonleges, hogy a pasiknak mar csak azert is megtetszene mert vegre nem tucat illat. Ude, fas, kulonleges illatelmeny. Bevallom ha nem latom az illatjegyeket hiszem, hogy van benne egy leheletnyi tomjen... nem nem, nem fajsulyosan csak ugy, hogy melyseget adjon neki.. de nincs. Ellenben van benne fuge amit meg semmilyen szinten nem erzek ki.
Mindegy... ugy erzem ez az illat barmilyen alkalomra, hangulatra csodalatos.... Rajtam kb 6,5 oraja illatozik boszen 💕💕💕💕💕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 13.

Tiziana

2020. január 9.

Bíborsziget.Tényleg az, már a látvány is sokat ígér.
Nekem nagyon fontos hogy a parfümös üveg is azonnal megfogjon.
Ezért az üvegért nyúltam először,pedig a többi sem volt csúnya. Friss és üde,
gyümölcsös robbanás.Jól megkomponált, hogy nehéz kiérezni
külön-külön az összetevőket.A Shiso -angyalgyökér-gyömbér hármasa nagyon szép,
valahogy elegánsan "zöld". A shiso friss szénára hasonlító illata már a TDC :Bashmakov parfümjében is nagyon tetszett.
Ha már unjátok a citrusokból álló nyári illatokat, érdemes ezt kipróbálni.Van egy illatszakasz
amikor emlékeztet a Biotherm L'Eau lait corporel EDT-re,és egy ici-picit a Light Blue-ra,
de ez összetettebb, ezért érdekesebb.Egy bibi van: sillage nulla, tartóssága max. 30 perc,
ahogy én tapasztaltam.Kár, mert nagyon szép,és harmonikus illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 9.

Bíborsziget.Tényleg az, már a látvány is sokat ígér.
Nekem nagyon fontos hogy a parfümös üveg is azonnal megfogjon.
Ezért az üvegért nyúltam először,pedig a többi sem volt csúnya. Friss és üde,
gyümölcsös robbanás.Jól megkomponált, hogy nehéz kiérezni
külön-külön az összetevőket.A Shiso -angyalgyökér-gyömbér hármasa nagyon szép,
ahogy én tapasztaltam.Kár, mert nagyon szép,és harmonikus illat.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.