Les Parfums de Rosine

Ár:   29 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria, Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: aidanne, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. június 29.

Ár:   29 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria, Le Parfum

"A negyedik Ballerinát a virágok robbanásának érezhetjük! Jázmin, tubarózsa, őszibarack virág. Azonban ellenpontként a bergamott és a kardamom a frissesség mellett igazi mélységet és erőt ad az illatnak."

Coromandel

2018. június 29.

Egy Magyararországon élő francia barátnőm mutatta meg nekem ezt a fehér tüllbe öltöztetett szépséget. Nem tudom, hogy Zsoltnál már lehetett e kapni, minden esetre én azonnal rávetettem magamat. Kifújáskor a gyermekkorom jutott eszembe, amikor a nagyamamám szekrényét kinyitottam és a legcsillogóbb sálakat aggattam magamra, mert én úgy képzeltem, egy varietébe készülök, mert fellépésem lesz 😄Nyílván a kence-fice nem hiànyozhatott gyermekkori képemről, így mamám finomabbnál finomabb illatú rúzsaival kentem inkább össze vissza magam mint ahová valóban való lett volna 😄
Őszintén szólva ez az illat is kezdetben olyan mint én voltam, kis bakfis, aki probalgatja szárnyait, enyhe rágógumis, enyhén édes illatfelhővel körülvéve... aztán fordul egyet ez a lédús csoda, és igazán komoly, púderes tubarózsát kapunk, mely a bőrünkön úgy terül szét, mint egy tüll finom susogása a táncteremben.
Igazán addiktív illat, puha és érzéki egyben. Ezzel az illattal már nem a varietébe készülnék, hanem eltáncolnám mondjuk a Diórörőt ( ha tudnám :) )

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 29.

aidanne

2018. június 13.

Szamomra minden a tubarozsa korul forog, onmagam szorakoztatasara versenyeztetem a szebbnel szebb parfumok tubarozsas illatait.
Ebben az illatban egybol megfogott az, amit keresek egy parfumben mar oly reg: a szabadsagot a megfoghatosaggal, a titokzatossaggal, a jatekossaggal es azzal a szenvedellyel amit ez az artatlan feher uveg tartalma ad nekem.
Mikor magamra fujom gyermekkorom kertje jelenik meg, ahol a hatart nem ismerve, minden vaggyal harapok bele a ledus, puha barackba, aminek leve vegig csurog az orcamon le egyenest a karomon at a labamra es igy tovabb... erzem a tubarozsa szellos, vaggyal teli illatat, mely tancot jarva a ledus barackal fog engem orok rabsagban. Ha ez nem lenne eleg, ez a parfum kesobb a boromon olyan akar a leg-illat gazdagabb pipere asztal ahol a finom puder keveredik a voros szintol szikrazo ruzsnak illatan at az asztalon levo kencekig... benne van a mult, jelen es a szabadabb jovo....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 13.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, D-Limonene, Geraniol, Hydroxycitronellal, Citronellol, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Farnesol, Citral, Benzyl Alcohol, Eugenol, Isoeugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.