Libero Baby Care

Ár:   450 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   20 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: AkInImOd, Módosítva: 2015. július 16.

Kiszerelés:   20 db
Kategória:   Egyéb

20 db, parfümmentes, tápláló repceolajjal a bőr nedvességtartalmának helyreállításáért. A Libero gyengéd, parfümmentes svéd termékei a gyermekek és a környezet igényeinek szem előtt tartásával készülnek és Nordic ECO címkével rendelkeznek. A Libero kéz és arctörlő praktikus kiszerelésű (20 db, mely bármikor nálunk lehet út közben. A termék hatékonyan tisztítja a kezet és az arcot, sminklemosóként is használható.

Banszky

2017. június 25.

Konkrétan a nyári nagy melegben megbüdösödött a felbontott (és visszazárt) törlőkendőm. Nem akartam elhinni. Igaz,táskámban tartottam de hát akkor is... :/ Egyébként számomra nem elég nedves,nem tetszik az anyaga se.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 25.

manamana

2016. július 4.

Ajándékba kaptuk, gondoltam utazáshoz jó lesz, evés után megtörölni a babám száját, kezét. Kétszer próbáltam, mind a kétszer ijesztő, nagy piros foltok lettek tőle az arcán, úgyhogy nem is használtam többet :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 4.

nsaid

2015. augusztus 4.

Ugyanigy jartam, meglàttam a kasszànàl és vettem... Engem nem csak csipett, ragadt is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

AkInImOd

2015. július 8.

Ki volt téve a kasszáknál, és már nem akartam visszamenni másik márkák után nézelődni, és drága sem volt. Gondoltam a rekkenő hőségben frissítő kendőnek és és sminklemosónak szuper lesz - hááát....

A tegnapi forróságban a buszra várva elhasználtam 2 kendőt az arcomra és a vállaimra, de kicsit furán csípett, egyáltalán nem éreztem frissítőnek az élményt.. Viszont segített a ragacsos izzadtságtól megszabadulni, szóval úgy-ahogy használt. Az esti smink lemosása után gondoltam áttörlöm az arcomat, hogy eltüntessem a maradékot - sajnos akkor is csípett kicsit 1-2 percig, és azért kellett dörgölni picit a szemem alját, hogy a maradék tényleg lejöjjön... A szaga kicsit szúrós, de elillan, nem marad meg, és akkor kellemes tisztaságillat marad utána.

Nem akarom lehúzni, de újravenni sem fogom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 8.

Nem akarom lehúzni, de újravenni sem fogom.

Hidratálók: Glycerin, Betaine

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3