Libero Baby Care

Ár:   450 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   20 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibike, Módosítva: 2019. január 17.

Kiszerelés:   20 db
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Parfümmentes törlőkendő, tápláló repceolajjal a bőr nedvességtartalmának helyreállításáért Praktikus kiszerelésű, mely bármikor nálunk lehet útközben. A termék hatékonyan tisztítja a kezet és az arcot, sminklemosóként is használható.

dorcsiii

2013. november 7.

Ilyen mindig van a táskámban. Én a gyerekeim maszatos arcukra, kezükre használom, tehát arra amire ki lett találva. Kellően nedves, szeretem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 7.

eo

2013. július 9.

Eszméletlen cuki a csomagolása, tetszik, hogy ilyen kis kompakt módon megoldották és mégis sok kendő van benne. Igazából engem ezzel vettek meg. Fesztiválozni vittem magammal ilyen multifunkcionális kendőként: kéztisztításra, két zuhany közti felfrissítésre, sminklemosásra is próbáltam. Igazából kicsit csalódtam. Egészen jó a kendő, nem irritált, végezte a dolgát, de az illata (szaga?) nem kifejezetten kellemes. A másik gondom vele az volt, hogy nem találtam kellően nedvesnek. De még így is tetszett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 9.

Dönci

2013. május 26.

Én is sminklemosóként használom. Tökéletesen leszedi. Ha valakinek nincs ideje reggelente és esténként arcot mosni, nincs lehetősége kezet mosni, vagy esetleg versenyen/fellépésen egyik sminket kell fölrakni majd lemosni a másik után, annak tökéletes. És mintha egy kicsit hidratálna is. Nagyon praktikus, ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 26.

Bibike

2013. április 19.

Sminklemosóként használom. Nem csípi a szemem (ellenben más "szenzitív", babáknak szánt termékekkel), szépen lemos mindent. Elég nagy és vastag egy kendő, így többször is lehet használni. Praktikus a kiszerelése, utazáshoz ideális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 19.

Hidratálók: Glycerin, Betaine

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3