Libero Baby Care

Ár:   1221 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ella, Módosítva: 2012. február 27.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Extra száraz bőrre.

Ella

2017. május 19.

Nagyon jól hidratálja a bababőrt és nem irritál. Viszont eléggé drága és nehezen issza be a bőr.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

EszterV

2015. április 25.

Annyira büdös, hogy nem merem a babára kenni, de magamra sem. Egyelőre nem tudom mi lesz a sorsa.
Szerencsére leárazva vettem. De akkoris kár érte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 25.

Szerencsére leárazva vettem. De akkoris kár érte.

mstindigo

2015. március 1.

Miután a DM-ben egyetlen saját márkás, Babylove-os illatmentes hidratálót nem találtam, (hogy miért vonták ki, rejtély számomra...), így erre esett a választásom. Hatásában jó, zsírosabb krém, de még nem extra zsíros, és nagyon jól hidratál. Viszont büdös, tudjátok, az az illatmentes büdi krémszag. A babylove illatmentes gesicht&körper krémje nem volt ilyen büdi, de ez legyen a legnagyobb baja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 1.

Makk Zsuzsó

2015. január 15.

Csodálom, hogy még nem véleményezte senki, mert nagyon jó kis krém. Illatmentes, alkoholmentes, nem irritál, hamar beszívódik. Arcra nem próbáltam még, csak oda, ahol épp száraznak éreztem a bőröm. Az állaga inkább köztes: se nem híg, se nem sűrű. A DM-ben 700 Ft-ért vettem, mert kiárusításos matrica volt rajta. Lehet, hogy ezt is kivonják? Ennyi pénzt viszont bőven megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Betaine