Lierac

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2014. február 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

sephora

2014. május 7.

Ez egy BHA és AHA tartalmú kémiai hámlasztó, mivel 'comfort peel' - nem számítottam drámai hatásra, de ennyire gyér eredményre sem. Ezt megelőzően egy Erno Laszlo Advanced Texturising Complex-et használtam, amihez az eredeti ár töredékéért jutottam hozzá - nagyon meg voltam elégedve a hatásával.
Ezt a Lierac terméket is akció keretén belül vettem, de elmaradt a hűha érzés.
El fogom használni, de semmi extra ez a krém. A csomagolás, kiszerelés, összetevőlista rendben, de a hatása olyan semmilyen.
Nem érzek a használatakor semmi bizsergést, és a bőröm sem simább érzetre.
Az állaga elég tömör, keveset kell felvinni.

UPDATE:
A napokban fog elfogyni és adnék neki még egy csillagot.
Akkor vált szembetűnővé a hatása, amikor 1-2 hétig leálltam a használatával. Az alapozó használatakor elkezdett a bőröm foltokban kiszáradni, "látszott" rajtam az alapozó. Valamint elöjött néhány bőrhiba, pici pattanás stb...
Gyorsan elkezdtem újra használni, és visszaállt a rend - eltűntek a száraz részek és a bőröm egységesebb lett.
Ez volt számomra a bizonyíték, hogy valóban működik és a heti 1x-i radírozás önmagában nálam nem elég.
Drámai hatásra nem kell számítani, hogy pl. látványosan feszesebb lesz a bőr, de közvetett módon "látható" a pozitív hatása.
Újra nem fogom venni, mert sajnos hajt a vágy hogy mindig újat próbáljak ki. Már úton van az Anaconda hámlasztója.... :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 7.

Ezt a Lierac terméket is akció keretén belül vettem, de elmaradt a hűha érzés.
Nem érzek a használatakor semmi bizsergést, és a bőröm sem simább érzetre.
Az állaga elég tömör, keveset kell felvinni.

UPDATE:
A napokban fog elfogyni és adnék neki még egy csillagot.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Urea, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Salicylic Acid

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2