Lierac

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: mazsola, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. július 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

5 %-os hylauron, 5 5 %-os vitamin és 5 %-os ásványi anyag tartalmú ránctalanitó, feszesítő, vitalizáló nappali/éjszakai szérum.

Nofretiti181

2019. április 16.

Pattanásokat okozott, nekem nem vált be sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Pattanásokat okozott, nekem nem vált be sajnos.

Anilla5v

2018. október 10.

Azonnali rapid hatású, rögtön kisimítja a bőrt egységes és feszes lesz, az egyenetlen bőrelszíneződéseket is szépen korrigálja. Egy tápláló krémmel együtt alkalmazva kiváló, de aki nem bírja a krémet önmagában is tökéletes főleg nyáron. Örülök, van egy ilyen kis csodadarabom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 10.

Mucsi

2016. május 4.

Kerestem valami szérumot az Estée Lauder Advanced Night Repair helyett, mert az elég horribilis áron van ugye...( pedig az a kedvencem) de alternatív megoldásként jött ez a szérum,... hátha beválik alapon. Mégis csak olcsóbb, és az összetevői is szépek. Nagyon bevált.... mit ne mondjak..:D Beissza a bőröm pillanatok alatt nem lesz ragacsos egyáltalán. Nálam ez volt az egyik fő szempont mert pár szérum ragacsos és kellemetlen érzést hagy maga után na meg telerakják alkohollal ami nem játszik... Egységesebb lesz tőle az arcom és egészségesebbnek tűnik. Megvett kilóra.. Örülök hogy megvettem.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 4.

JoyBlond

2015. június 25.

Már nem használom, de régebben több tégelyt is elhasználtam. Hogy miért nem használom? Mert azóta folyamatosan próbálgatok, mindig mást. Egy szérum az, ami örök kedvenc, de az éjszakai (EL ANR).

Szóval nagyon szerettem. Egyszer egy komolyabb bulinak köszönhetően 2 órát sikerült aludnom egy szülinapi party előtt, és felkelés után annyira de annyira szörnyen néztem ki, hogy mondom itt egy smink sem fog segíteni, ráadásul annyira erőtlen is voltam, hogy tudtam, nem is tudok majd sminkelni :D

Megmosakodtam, és felkentem ezt a szérumot, majd pár perc múlva belenéztem a tükörbe, és nem hittem a szememnek. Komolyan mondom, én még ilyet nem láttam! Mintha kicseréltek volna, azonnal csodát tett. Nem is értettem. Azóta nem volt ilyen hatásban részem, de szerencsére nem is néztem ki azóta annyira szörnyen mint akkor :) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 25.

Avicky

2013. november 8.

Szeretem, de nem fogom újból megvenni. Nem sok változást érzek a bőrömön, de ami miatt szeretm, hogy smink alá is jó, mattító hatású és később sem fénylik át. De sajnos az ígért hatást nem hozza...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 8.

mazsola

2013. április 17.

Igen, én már úgy tettem fel, hogy bepötyögtem az INCI-t :) Őszintén szólva én Olaszországban vettem a patikában, amikor ott nyaraltunk. Anyukámnak mentem allergia gyógyszerért, aztán ezzel tértem vissza, úgyhogy megint vissza kellett mennem a patikába a gyógyszerért :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 17.

aleszka

2013. április 17.

Látom, itt vannak az összetevők. Akkor természetesen mindenkit megkímélek a duplázástól. :o)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 17.

aleszka

2013. április 17.

Nagyon jó szérum!! Sajnos egyre kevesebb helyen látom itthon. Nappali/éjszakai krém alá remek, a pipettás megoldás nagyon takarékos. Már nem emlékszem az összetevőkre, de szilikon mintha nem lenne túl sok benne... Ha legközelebb beújítom, begépelem az összetevőket.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Calcium Gluconate, Propylene Glycol, Sodium Mannuronate Methylsilanol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol, Pyridoxine HCL, Tocopherol, Retinyl Palmitate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Színezék. Narancssárga.

Színező anyag. (Piros)