Lierac

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. július 17.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Finomítja a bőr szerkezetét és csökkenti a finom vonalakat. Visszaállítja a bőr fiatalos ragyogását.

heidi7

2013. december 23.

En nagyon szeretem , az egyetlen dolog amivel otthon is simara tudom ugymond polirozni az arcomat. Egyebkent a ''kit'' -es valtozathoz kepest kicsit valtoztak az osszetevok de alapjaban veve ua. Persze en is jobba szeretem a natur kozmetikumokat de sajna ebben a kategoriaban nem talaltam eleg hatasosat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 23.

Trixi

Korcsoport: >54
2013. július 17.

Használtam ezt a krémet évekkel ezelőtt, akkor egy készletben lehetett megvenni, napi használatra voltak kis tubusokba adagolva az otthoni hámlasztáshoz szükséges folyadékok, krémek, és még egy fejpánt is volt a készletben. Ajándékba kaptam a készletet, és úgy emlékszem, jó játék volt, de semmi hatása nem látszott a bőrömön az egésznek. És még csak azt sem jelezték, hogy hámlasztás után fényvédőt kéne használni. Hacsak nem változott azóta a krém összetétele, amit nem tudok, pénzkidobás az egész. Fú, egyébként most látom, micsoda szörnyű összetevői vannak. Úristen, ezt kentem magamra?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. július 17.

Hidratálók: Urea, Glycerin

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.