Lily Lolo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Dius86, az összetevőket feltöltötte: emakeupkft, Módosítva: 2015. február 20.

Kategória:   Sminkek szájra

Természetes ajakrúzs a gyönyörű és hidratált ajkakért, tápláló E-vitaminnal, viasszal és organikus jojoba olajjal. Ragyogást biztosít, miközben természetes antioxidánsokkal, E-vitaminnal és rozmaring kivonattal védi az ajkakat. Gyengéd, krémes felvitelt ígér és nem tartalmaz illatanyagot.

adryennbeauty

2014. július 1.

Nekem a Rose Gold árnyalat van meg.
Szeretem, szeretem, szeretem :)
A színe valami csodás.
Nagyon szép fénye van és ragyogása.
Örülök, hogy nem szárít és tényleg hidratálja az ajkaimat, ami nekem nagyon fontos, különben állandóan ajakbalzsamoznom kellene.
Könnyű felvinni és egyenletesen oszlik el.
Krémes az állaga.
Nem a legtartósabb, de szépen kopik. Ilyenkor előkapom a táskámból és újra kifestem ha szükséges

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 1.

Nekem a Rose Gold árnyalat van meg.
Szeretem, szeretem, szeretem :)
A színe valami csodás.
Nagyon szép fénye van és ragyogása.
Könnyű felvinni és egyenletesen oszlik el.
Krémes az állaga.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Lanolin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.