Lime Crime

Ár:   $56   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   18 x 1,67 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rANey, Módosítva: 2018. március 8.

Ár:   $56
Kiszerelés:   18 x 1,67 g

A Lime Crime legújabb Venus palettája 18 hosszan tartó árnyalatot tartalmaz, négyféle finish-sel (matt, csillámos matt, fénylő, fémes). A rendkívül pigmentált, vajpuha formula páratlanul intenzív színt biztosít, mely nem fakul vagy potyog.

Ár: 9000Ft , Eladó: Wicky93
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Szigetszentmiklós, fizetés: Szigetszentmiklós, Dunaharaszti Tesconál, Csepel plázánál vagy posta/foxpost

Massacre

2019. június 3.

Hatalmas paletta, gyönyörű csomagolás, engem főleg ez fogott meg benne, na meg hogy szerettem volna már egy igazi rózsaszín palettát. Ez tényleg rózsaszín, de úgy értem, hogy nekem az összes szín egyszerűen rózsaszín a szememen. A 4 sötétebb szín szinte teljesen ugyanolyan hogyha felviszem, de beletörődtem hogy ezzel a palettával extra rózsaszín sminkeket lehet készíteni :D Viszont nem minden színnek ugyanolyan a formulája (pedig eredeti terméket rendeltem CultBeauty-ról): vannak színek amik jobban porolnak, azok általában sokkal pigmentáltabbak, de vannak olyanok (pl. a legnagyobb problémám a Botticelli színnel van, amikor megswatcholom egyszerűen nagyon kemény és kevésbé pigmentált mint a többi). A többi végülis rendben van, bár a csillámos színek elég gyengék, egyedül a sötét rózsaszín amivel meg vagyok elégedve. Ennek ellenére is sokat használom, ezért nagyon lepontozni nem szeretném, de vannak ennél sokkal egységesebb formulával rendelkező, sokszínűbb palettáim is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 3.

EroBatto

2019. május 7.

Vőlegényemtől kaptam szülinapomra. Évek ota szemezek vele, de sosem vettem meg az ára miatt, na most, hogy kipróbáltam, elmondhatom, hogy teljesen megéri az árát ♥ Gyönyörű színek, fantasztikus pigmentáltság (a világos színeknél is) és nem mozdul el egész nap. De mégis könnyen eldolgozható. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 7.

mbernadettr

2018. december 11.

Tökéletes paletta <3
Hiperpigmentáltak a színek, rengeteg variációt rejt az egész paletta.
Zseniális, az ár korrekt érte, mert tényleg tartós és jó színeket tartalmaz - és sokat.
Nagyon szeretem, ezt a Vénusz palettámat sem bántam meg <3
Szerencsére a LimeCrime minőség nem ad lejjebb:)
Plusz egy pozitívum: a korábbiaknál a sötét színek peregtek - ennél alig, vagy észrevehetetlenül:).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 11.

Tökéletes paletta <3
Hiperpigmentáltak a színek, rengeteg variációt rejt az egész paletta.
Nagyon szeretem, ezt a Vénusz palettámat sem bántam meg <3
Szerencsére a LimeCrime minőség nem ad lejjebb:)

Blackxentric

2018. november 2.

Eddig csak öt színt használtam a palettából, de muszáj leírnom, hogy mennyire zseniális. A festékek hiper pigmentáltak és csodálatosan satírozhatóak. Az összes szín nagyon tetszik ami a palettában megtalálható, nagyon az enyémek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

Beyzie

2018. június 13.

Azonnal szemet vetettem rá, mivel kármin-mentes rózsaszínes-lilás palettákból nem sok van a piacon, ezen kívül a Nabla Dreamy-je az egyetlen talán (amit szintén imádok).

Drága, de jó ár-érték aránya van a palettának, s a formulát kimondottan szeretem, mert nem túl krémes, de nem is száraz, így nem csúszkál le a szememről, ami "hooded eyes" esetén elég ritka high-end paletták esetén is (pedig egy amerikai beauty vlogger is lassan megirigyelhetné a kollekcióm, szóval van mihez hasonlítanom).

A színek csodálatosak, tégelyhez hűek, amit szintén kellően értékelek, mert nem szeretem, ha valami máshogy mutat a szemen, mint a tégelyben.

A csillámos színek nem vadul metálosak, de én ezt kimondottan értékelem, mivel nem "csomózza" össze a szemhéjam, amelyek sajnos a korral egyre kevésbé feszesek már, bár fiatalabbként se voltak olyan feszesek, mint sok bociszemű, nagy szemhéj-résszel rendelkező beauty gurué. Hiába, na, a magyarok ázsiai múltja engem is utolért genetikailag:)

Amit még szeretek benne, hogy jól és gyorsan építhetőek a színek, nem porzik a keményebb tégelybe nyomás okán, s nemigen hullik felrakáskor, ami a késve munkába takarodáskor hatalmas segítség.

A színek mindegyike jól megy a többivel, így lehetetlen elszúrni a sminket, mert az mindenképpen harmonikusan jön ki emiatt.

További érdekesség még, hogy bár igen világosbörű vagyok, ezek a színek mégsem "mosnak el" és tűnök "betegnek" velük egy kis odafigyeléssel, mert a tónusuk jól van megválasztva, sápadt kis testem jóval könnyebben dolgozik ezzel a palettával, mint egy trendi narancsos-vöröses meleg tónusú palettával, amikkel gyakran nézik ki bohócosan, ha nem csinálok melléjük egy full face of makeup-ot, bronzosítással erősen, stb.

Tehát ezt a palettát minden más smink nélkül is hordhatónak mondom, ami a barnás színekkel szokott amúgy csak előfordulni nálam.

Az egyetlen problémám a palettával, hogy nincs benne egy igazán világos inner corner highlight, mondjuk valamilyen lágy pezsgőszín, de ha nem is használok egyet más palettáimból, sem zavar túlzottan, mert a matt fehér vagy a halvány csillámos pink is szépen mutat belső zugban.

Ami még mást zavarhat, hogy a színek mélysége miatt a világos-sötét skálája rövidebb a Venus XL-nek, tehát sok a "középszín", így könnyebben köt ki az ember egy smokey-sabb jellegű szemsminkkel, amiről én most jöttem rá, hogy imádok.:)

Összességében nagyon jó vételnek gondolom, s újra megvenném 1+ hónap használat után is, amit nem túl sok palettámnál éreztem még így.

Aki szereti a rózsaszínes sminkeket, akár mert a narancsos trend nem igazán passzol a bőrtónusához, allergiás vagy csak érzékeny a kárminos szemfestékre (szemfáradtság, stb. miatt), és / vagy olajosabb a szemhéja, azoknak nagy kedvence lesz ez a paletta.:)
Például ha a Modern Renaissance palettából a rózsaszínes színeket használtad leginkább, akkor ez a paletta a tökéletes "upgrade" neked:)

Ui.: én annyira rágerjedtem erre a palettára, hogy a párom is meglepett vele, szóval már kettő is van belőlük:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.