Lioele

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,25 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: titatrilla, Módosítva: 2013. július 8.

Kiszerelés:   0,25 g

Tartós szemödökceruza. Egyik felén kis kefe, másikon a ceruza található. A ceruza különlegessége, hogy nem igazi ceruza-hegye van hanem háromszög alakú. Így kétféle vonal húzható vele, vékonyabb és vastagabb is.

titatrilla

2013. június 22.

Szemöldököm formázására vettem, nagyon szeretem, minden nap használom. Nagyon könnyű vele dolgozni, nem erős a színe, hanem építhető, tehát nem kell tőle félni, hogy elrontjuk a szemöldökünket. Mindenféleképpen ajánlom, nekem elég tartós szokott lenni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 22.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate