Lioele

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Cipriana, az összetevőket feltöltötte: Oraculum, Módosítva: 2013. november 7.

A primer kontrollálja a faggyútermelést és tonizálja a bőrt, ezáltal extrém módon megnöveli a smink élettartamát is. HD finisht biztosít, speciális technológiájának köszönhetően elnyeli az arcra kerülő fény egy részét, és úgy veri vissza, mintha szórt fényt kapna, ezáltal optikailag tökéletesen simának és egyenletesnek tűnik a bőr. Bőrmattító hatású, így az alapozó/BB krém felvitele is egyszerűbb, és a tartósságuk is növekszik. Különböző összetevőkkel segíti a bőr rulamasságának, tömörségének megőrzését, így hosszútávon is feszes, és fiatalos megjelenést biztosít.

Kiszerelés: 20 ml

bellehercegno

2015. január 13.

Nagyon csalódott vagyok :( Reményekkel telve rendeltük meg az ebay-ről a barátnőmmel,úgy döntöttünk,megfelezünk egy tégelyt,így ha nem válik be,nem dobunk ki sok pénzt.4100 Ft-ért sikerült hozzájutni.Nos,hol is kezdjem...tág pórusú,heges a bőröm,leginkább az orcán.A többi részen "elmegy",de a bababőr nekem mindig csak álom marad.Első nap vékonyan kentem fel,vártam a hatást,de igazándiból nem történt semmi.Második alkalommal a gázos részeken próbáltam vastagon felvinni,aminek az lett az eredménye,hogy az alapozót rákenve elkezdett morzsolódni az egész.Mai nap próbáltam harmadszorra,vékonyan vittem fel,és egy nagyon vékony plusz réteget simítottam az orcákra.Tapasztalataim:a bőröm nem lett tőle fehérebb,viszont bársonyos lett a tapintása.Még az enyhén tág pórusokat sem tünteti el,a többiről jobb nem is beszélni.Így fejenként cirka 2000 Ft-unk bánta,de újravenni nem fogjuk,annyira minimális a változás,hogy ennyit semmiképp sem ér meg.Következőre megnézzük a Catrice tégelyes primerjét,hátha az alulról súrolja majd azt,amit ígér.Ha van tippetek,hogy mit érdemes kipróbálni,esetleg ezt a terméket hogy használjuk másként,akkor nagyon szívesen fogadjuk az ötleteket és tanácsokat.Sajnos csak 2 csillag,pedig azt hittem,ő fog engem "megmenteni" :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 13.

Andi0427

2014. május 12.

Alig vártam, hogy megkapjam, nem volt raktáron egy ideig, az árát kicsit sokalltam, de így utólag, megérte.
Ahogy megérkezett, azt hittem rosszat rendeltem, mert egy egyszerű fehér krém, nagyon kellemes illattal, selymes és csak egy kevés elég belőle.
Iszonyú sok probléma volt a bőrömmel mindig is...már tinédzser koromban kozmetikushoz jártam havonta...a fénylő, tág pórusok, ( mondjuk alig vannak ráncaim épp emiatt) de ki voltam készülve tőle....Amikor megláttam ezt a krémet, akkor kezdtem reménykedni, hogy ennyi év után lesz mégis valami amivel komfort érzésem van és pár óra múlva nem lesz fénylő az arcom.
Hát így van, reggel arctisztítás után bekenem és még este 6 órakor is okés, az orromnál picit fénylik, de nem vészes. Sokkal szebb a bőrkép, a pórusokat nem tünteti el teljesen, de sokkal egységesebbnek tűnik a bőröm. Nagyon örülök, fogok még rendelni és ajánlom másnak is. Kicsit valóban fehér az arcszínem, de talán túl sokat kentem belőle, ki kell próbálni napbarnított bőrre is..:-))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 12.

jessef2004

2014. február 28.

Nagyon szeretem ezt a primert, szépen el lehet vele rejteni a pórusokat :) BB krém/alapozó alá használom, szépen lehet rásminkelni, pattanásokat nálam egyáltalán nem okozott (egy hónapja használom napi szinten). Hajlamos egy idő után kicsit átfényleni, de nem vészesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 28.

justicia

2013. december 18.

Ma használtam először és azt kell, hogy mondjam, hogy nagyon elégedett vagyok eddig vele.
Még ki kell tapasztalni a használatát (Alapozó alá/fölé? Mennyi mennyiség az ideális?) , de már első használat után azt mondom, hogy megéri az árát. A tág pórusok tényleg jóval kevésbé látszódnak a használatával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 18.

Oraculum

2013. szeptember 15.

Nekem nagyon bevállt, egész nap ragyogok tőle, BB krém alá használom, így nem kell alapozó rá Nekem. Keveset kell belőle használni,mert szépen világosít selymes hatású, nagyon könnyű viselet.
Kevés kell belőle és ha valaki rendesen használja, sokáig elég.
Igazi koreai luxuscsoda :)
A púderjét, Secret Pore HD Powder-t (18g), ami 99% Silica tartalmú, nap-mint nap használom, jobban szeretem, mint a krémeket:)
A krémet télen alapozó és smink alá , nyáron pedig befejezésként használjátok.
Bátran merem ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 15.

Kevés kell belőle és ha valaki rendesen használja, sokáig elég.
Igazi koreai luxuscsoda :)
A krémet télen alapozó és smink alá , nyáron pedig befejezésként használjátok.
Bátran merem ajánlani.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate
Hidratálók: Cyclomethicone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate

Az ASTON Chemicals honlapja szerint szilicium-dioxiddal keverve ez az összetevő a Silica-Shells-SH márkanevű komplexet alkotja. A silica-shells-SH olyan üreges mikrorészecskékből áll, melyeknek rendkívül jó az olaj megkötő képességük. Állítólag a részecske a súlyának 6-7-szeresét képes felszívni, vagyis az összetevő elsősorban a mattító kozmetikumok hasznos anyaga.

Ceresin 0 0

Felületi hártya képző anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

Emulgeálószer és emoillent. Kémiai szerkezete nagyon hasonlít a gliceril-sztearát-ra, csak sztearinsav helyett arachidonsavat tartalmaz, ami egy telítetlen zsírsav, és a mogyoróolajban található meg többek között. Maga az emulgeátor tehát természetes vegyületek természetes kötéssel való összakapcsolásával nyert anyag.