Lipokoll

Ár:   342 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Széncinke, Módosítva: 2012. január 30.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A szem környékének ápolására. Kollagént és liposzómás vitaminokat tartalmaz. A bőr felületén gyengéden eloszlatva könnyen felszívódik. Növényi olajokban gazdag, hidratálja és lággyá varázsolja még a kicserzett, száraz bőrt is. Rendszeres használata lassítja a bőr öregedési folyamatát, növeli védekező képességét.

blondy

Korcsoport: >54
2018. október 21.

Az ára jó,a krém viszont nekem kevés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. október 21.

Az ára jó,a krém viszont nekem kevés.

Bonnieoo7

2015. augusztus 21.

Nem szoktam olcsó cuccokat magamra kenni ész nélkül...de rá kimondottan vadásztam! Van benne minden, ami 1 jó termékhez szükséges, és persze olyan is, ami nem kívánatos. Illata diszkrét, állaga pont ideális számomra. Nem mellesleg magyar termék, méghozzá megbízható körülmények között "született". Azaz a műszaki egyetem vegyészmérnöki kara alkotta meg. Sajnos most látom, hogy hibáztam, mert nekem Lipollis szemránckrémem van , így tehát minden amit írtam arra vonatkozik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

Beni1234

2012. július 17.

Ma vettem, és gyorsan ki is próbáltam. 15 ml, ami egy szokásos szemránckrém kiszerelés. Kicsit zsíros hatású, de a száraz, ráncosodó szemkörnyékre pont jó, tényleg lágyít. Első használatra is valamiféle simító hatás észlelhető. Nem irritál, remélem, a további használata is kellemes lesz. Elsőre jobb, mint a "g..nier" hasonló terméke.... Nem minden vacak, ami olcsó... lehet, hogy csak a marketing kevesebb. Állítólag a reklámozott kozmetikumok árának 70-80%-a reklámköltségre megy... akkor meg ugyanott vagyunk, ami a felhasznált alapanyagok árát illeti...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 17.

Beleza

2012. április 17.

nem rossz, de nem egy sikertermék. citromos illata van, és éreztem valami kis lifting hatást, mert bizsergetett, de nem bántotta az érzékeny bőrömet. 220-300 ft körül van 100 forintosokban. nagyon kis picike a tégely, kb 5 ml, ami praktikus, bárhova vihető, és elég a szemkörnyék bekenéséhez ez a mennyiség. fehér a krém színe, annyira nem zsíros, mint a sima éjszakai krém változata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 17.

Antioxidánsok: Retinol, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Collagen
Vitaminok: Retinol, Tocopherol

Retinol a I v

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.