Lirene

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: IzabellHedvig, az összetevőket feltöltötte: Ба́ба-Яга́, Módosítva: 2017. április 7.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A feszesítő gél egy forradalmian új, klinikailag kifejlesztett formulát, a LIFT-UP hatóanyag komplexet tartalmazza, amely biztosítja a gyors, hatékony és hosszan tartó feszesítő hatást. A cellulit csökkenésének jelei már 1 hét használat után látványosak.*

*In-vivo teszt, hölgyek körében, 2 hét használat után.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

mLK235

2017. február 25.

3 flakonnal elhasználtam és semmi extra változást nem tapasztaltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 25.

3 flakonnal elhasználtam és semmi extra változást nem tapasztaltam.

audreyx

2016. szeptember 1.

Friss: KÖTELEZŐVÉ tenném ennek a használatát :) Egyszerűen bámulatos, hogy majdnem 2 hónap alatt mire képes! Bár elég vékony vagyok, comb és fenék tájon volt némi narancsbőröm, na ez a gél ezt 80%-ban megszüntette! Hihetetlen, nem gondoltam volna, hogy egy termék képes lehet ilyenre. IMÁDOM!
____________________________
Nagyon meg vagyok elégedve ezzel a termékkel. Valóban már egy hét használat után is látszódik némi változás, persze ehhez elengedhetetlen a rendszeres testmozgás is. Maga a gél hamar beszívódik, utána szerintem kellemes hűsítő hatása van, és még megfelelőlen hidratál is. Kicsit drága, de sokáig kitart, mert kevés is elég belőle. Biztosan újraveszem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

____________________________

Glara

2016. április 14.

Zseniális kis cucc. Sűrű, kék színű, áttetsző gél, mint egy erősebb hajzselé. Erősen citromos illatú, mégis kellemes. Kis mennyiség is elég belőle. Már az első használat után érezhetően feszesebb és simább volt a bőröm, kicsit melegítő, bizsergető hatása is van kb. egy órán át. Hosszú távon még nem tudom, mit tud, de majd ápdételek. Addig is 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 14.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.