Lisap

Ár:   1780 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2014. július 23.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Ápoló spray festett hajra

Védi, táplálja a hajat, formázás közben is. Gyönyörű fényt ad, és a színezett hajat élettel telivé teszi. Az összetevőinek köszönhetően ellenáll a magas hőnek, így védi a hajat.
Kókusz illattal.

Kiszerelés: 125ml

javi

2018. május 6.

Nekem nem adott sok pluszt. Nem lett tőle fényesebb a hajam, és a festék is ugyan úgy kopott. Hajszárítás/besütés előtt szoktam használni, így hővédőnek elhasználom. Az illata engem a konyakmeggyre emlékeztet. 😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 6.

nikfekete

2017. november 13.

A fodrászom használja, ez alapján vettem meg. Száraz göndör hajam van, ami festett is, így kell neki az ápolás.
Kevés kell belőle, nagyon sok ideig elég. Vizes hajra fújom még a szárítás előtt.
Puha fényes tőle a sörényem.
Festett hajra mindenképpen ajánlott plusz ápolás a balzsamon felül :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 13.

Puha fényes tőle a sörényem.
Festett hajra mindenképpen ajánlott plusz ápolás a balzsamon felül :)

szilvasitimea

2017. július 5.

Fodrászom ajánlotta, így vettem tőlük egy flakonnal. Hajszárítás előtt szoktam használni. Kellemes illata van, és hosszú távon jól védi a hajat a hőtől. Valamint a hajszínem is tartósabb lett tőle, mert a szőkére leszívatott hajam lett sötétbarnára befestve, és nem kopott ki olyan durván. Mivel más olyan terméket nem használtam, ami védi a színt, így ezt ennek tudom be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

Hidratálók: Propylene Glycol, Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Glycerin, PEG-8

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.