Lisap

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kfvera, Módosítva: 2013. december 19.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajfestékek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Az LK hajfestékek a Lisap alacsony ammóniatartalmú, az évek során kitűnően bevált termékei. A széles színválaszték mellett számos érv szól mellette: tökéletesen fed, a szín hosszan tart, akár az élénk, divatszínek közül választunk, akár a natúr, eredeti hajszínre törekvő festést választjuk, és ápolja a hajat.

Kriszti1976

2017. május 17.

Hat igen...hiaba a resorcinol es meg sok karos osszetevo ez a festek csucskategoria! A csibesarga hajamat rendberakta hamar befogta kb 10perc alatt!Jo allagu tartast ad a hajnak es szep fenyt kolcsonoz!
Meg nem tudom mennyire tartos de ezentul mas termeket nem probalok maradok ennel a markanal...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 17.

AkInImOd

2016. szeptember 19.

Én is évekig ezzel a márkával festettem kékes- és barnás feketére a hajam, illetve ezzel a termékcsaláddal barnultam vissza. Tavaly ilyenkor vettem magamnak az akkori hajhosszomnak megfelelő mennyiséget, de aztán egy hajbemutatón befestettek, majd most kékes-zöld a hajam, így megválnék tőlük, ne rostokoljanak nálam. :)

A termékről: nálam egy órán át volt fent mindegyik, és mivel sötét volt a hajam, amit tovább sötétítettem házilag, így sosem volt előszőkítve. Mindig a Lisap 6%-os hidrogénperoxidja volt hozzákeverve a festékhez. Számomra tartósak voltak: az első 1-2 mosás még kicsit tompán mutatott a hajamon, kevésbé csillogott, de utána fél évig nem kellett a hajamhoz nyúlni, olyan szépen és egyenletesen kopott ki mindegyik. A hajam nem hullott tőlük, és a fejbőröm sem viszketett. Ha továbbra is barna akarnék lenni vagy visszafeketedni, én ezt a termékcsaládot választanám. Öt csillagos!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Samirah

2014. július 22.

Évekig ezzel festettem a hajam. Jó minőségű kímélő festéknek tartom.
Ára sem vészes 100 ml-es kiszerelésben 1.700 Ft körül lehet fodrászkellékesben beszerezni. De sajna elég kevés helyen tartják.
Amit nagyon szeretek benne, hogy más festékekhez képest puha marad a hajam a festék lemosása után és nagyon szép fényt ad. Az állaga olyan, hogy könnyen össze lehet dolgozni a hajon. Csökkentett ammónia tartalmú egyébként.
A színtartósságát közepesnek tartom, szerintem elég szép színei vannak, rokonságból is többen használták barnát, vöröset, és meg voltak vele elégedve. Én a hamvas szőkéit használtam és csak amiatt váltottam nemrég egy másik festékre, mert nekem nem lett elég hamvas hatása, de azért nagyon szép színe volt.
Az én hajam nagyon hajlamos sárgulásra, ami másnak szürkés hamvas nekem az csak semleges természetes szőke lesz. Úgyhogy csak emiatt cseréltem le, de az új festék nem ennyire kímélő.
Megérdemli az ötöst.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 22.

Évekig ezzel festettem a hajam. Jó minőségű kímélő festéknek tartom.
Megérdemli az ötöst.

kfvera

2013. december 13.

Nekem nagyon nem jött be. A 7/63-as színnel festettem, de nagyon természetellenes színt kaptam, nem fogta be mindenhol a hajam (világosabbra volt szőkítve, de a leírás szerint nem kell előpigmentálni... hát, de, kellett volna), büdös volt és hullott tőle a hajam. Azért kap 2 pontot, mert a hajam minőségén nem rontott és nem csípte a fejbőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 13.

Hidratálók: Glycerin, PEG-8

Oleth-20 ti I eu 1 0

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.