Lisap

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   1000 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: viviennoo, Módosítva: 2018. március 13.

Kiszerelés:   1000 ml és 250 ml
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Visszaállítja a száraz és töredezett haj szépségét és fényét. Ceramide A2-t, Papyrus kivonatot, Wakamet és Hydra Care komplexet tartalmaz. Gyengéden tisztítja a száraz és töredezett hajszálakat. Erősebbé teszi, fényessé és lággyá varázsolja a hajat.

viviennoo

2018. április 12.

A literes kiszerelést vásároltam meg 2x, 1 flakon több mint fél évig volt elég (nem szoktam spórolni a samponnal, fenékig érő hajam van). Tényleg csökkenti a szárazságot, az illata finom, tipikus "fodrász szalon illat". A balzsammal és pakolással együtt használtam. Megvoltam vele elégedve, nem töredezett annyira a hajam, de így 1 év után átváltottam picit barátságosabb összetevőjű samponra, balzsamra. De egyébként megéri az árát, mert egy jó sampon. Ha a literest vesszük, akkor pláne :) (a képe mindenhol megtévesztő, ugyanis pumpát külön kell hozzá vásárolni, aminek nem örültem, mert 2000 ft volt :/ )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

Antioxidánsok: Cyperus Papyrus Leaf Cell Extract, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, PEG-8, Propylene Glycol

Papiruszból származó növényi sejtek, melynek antioxidáns és bőrvédő funkciója van. A fitosejtek csökkentik a nedvességvesztést a bőr felső rétegeiben, így a bőr intenzívebb védelmet kap a külső hatások ellen.