Lisap

Ár:   3140 Ft és 3690 Ft   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:   125 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: puppi, Módosítva: 2023. május 31.

Ár:   3140 Ft és 3690 Ft
Kiszerelés:   125 ml és 250 ml
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajformázók

Hajkiegyenesítő folyadék, mely hosszantartó egyenességet biztosít a hullámos vagy göndör hajaknak. Szabályozza azok volumenét, miközben garantálja a teljesen sima, egészséges és hidratált hajat. Keratin, szilikon és jojoba olaj tartalmának köszönhetően hosszantartó simaságot, hidratáltságot és fényt ad a hajnak, miközben védi annak struktúráját a magas hőmérséklet ellen.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

neome

2023. május 14.

Szeretem, hajszaritashoz hasznalom, csak a legvegen, az utolso ket percben teszem fel, kulonben nehezebben fesulheto lesz tole a vizes hajam. A beszaritott hajam igy kovetkezo mosasig tartja a formajat, nem szoszosodik, kodszitalasban is tesztelve, marad szep egyenes. Ilyet eddig nekem nem tudott semmi, ez teljesen egyedulallo nekem, finom az illata, viszont apolo hatast en semmit nem tapasztaltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 14.

TrixieDust

2023. április 21.

Az egész családdal együtt használom (balzsam, sampon, olajois spray) és egyszerűen imádom. Külön-külön is, de így szettben fantasztikus az egész család.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 21.

sildi

2023. március 18.

Már egy-két éve csak ezt használom hővédő spray-nek, imádom az illatát, tartós lesz a véderedmény, néha még hullámosítás előtt is használom és nekem arra is működik. Arra figyelni kell, hogy a haj felső felére ne nagyon kerüljön, mert akkor egy picit zsírosítja a fejbőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 18.

Timuska

2023. január 31.

Legeslegjobb!
Sokan esküsznek a Syossra, ami egyébként tényleg nagyon jó, de ez túlszárnyalja. Ha ezt használom, elég 1x áthúznom a tincseken a vasalót, és szög egyenes lesz, ami ráadásul nagyon tartós is, a következő hajmosásig tökéletes. Utána gyönyörű fényes a szénakazal szerű hajam, és az illata isteni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 31.

Legeslegjobb!

Andicska77

2022. augusztus 28.

Jó pár hővédőt kipróbáltam már, mióta a hajamat vasalom. Ez az egy termék amit már harmadjára veszek újra. Törölköző száraz hajra kell felvinni, vigyázva, egyenletesen nem túltolva.. Csodaszép sima, puha haj a végeredmény, ami nem mellesleg tartós is, mintha több tízezret épp akkor hagytam volna a fodrásznál :). Az illata mennyei gyümölcsös, szinte bele tudnék harapni :) az egyik Escada parfümre emlékeztet. Az összetevői szuperek, gazdagok, egyáltalán nincs alkoholos szaga és hatása.. Az ára is elég kedvező ahhoz képest, hogy professzionális termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. augusztus 28.

norikus

2022. április 11.

A hatásáról nem tudok nyilatkozni, de rosszat nem tesz a hajammal, és az illata miatt megkapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 11.

Dorka19770330

2022. március 25.

Totál elégedett vagyok. Finom illata van, napok múlva is érezni. Nem zsírosít, nem szárít. És a haj fényes és kifésülhető

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 25.

nyuszi.pok

2022. március 5.

Legjobb hővédő. Látszik hogy olasz minőség! Illatát is imádom, az állaga szuper jó krémes! Most olyan 3000 ft körül van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 5.

Momo87

2020. szeptember 9.

Már sok jót olvastam róla de nem volt a kellékesben mikor mentem! Elfogyott a hővédőm
de valami professzionálisabbra vágytam! Nos az első pár használatkor szinte itta a hajam! Azután jobban oda kellett figyelnem ne locsoljam agyon, különben elnehezíti és fénytelenné teszi a hajam!
Összeségében nagyon szeretem van benne egy kis plussz keratin amit nekem nagyon igényel a festett hajam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

HRenata

2020. szeptember 9.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, miután sok màs hővédő és simaságot ígérő terméket próbáltam.
Elsőre nem tetszett őszintén szólva, félre is tettem. De csak ki kellett tapasztalni a használatát, most már kedvenc. Nekem ùgy működik, hogy hajmosás után a nedves hajra viszem fel, megszárítom, majd vasalom. Így puha, sima lesz a hajam és megtartja az egyenességet a következő hajmosásig, nem kell utánaigazítani már másnap reggel.
Hajvasalás előtt száraz hajra nem jött be, úgy kicsit merev és vastag tapintású lett a hajam és páràs időben mintha még jobban magába szívta volna a párát mint amúgy.
Nedves hajon viszont szuper, még semmi más nem hozta ezt az eredményt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

Nedves hajon viszont szuper, még semmi más nem hozta ezt az eredményt.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Glycerin, Ethoxydiglycol, PEG-8

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sárgás, viaszszerű anyag, mely docosyltrimethylammonium chloride vagy BTAC-228 néven is ismert. Elsősorban hajápoló termékekben találkozhatunk vele, ahol elektromos töltődést megakadályozó anyagként, hajkondícionálóként és tartósítószerként funkcionál. 0.1%-nál kisebb mennyiségben használt. Nagyobb koncentrációban erősen irritáló lehet és allergiás bőrreakciót válthat ki.

A kozmetikumokban gyakran használt segédanyag, melyet emulgeálószerként (segíti a vizes és az olajos fázis összekeveredését) valamit felületaktív anyagként használnak.

A truthinaging szerint az ethoxydiglycol egy tiszta, színtelen folyadék, melyet elsősorban oldószerként használnak a kozmetikumokban. A hivatalos CosIng besorolás szerint még vízmegkötő és illatanyagként is használt. Penetrációt fokozó hatása van, vagyis segíti a hatóanyagok bőrbe jutását.

Szintetikus polimer, amely a Polyethylene Glycol (más néven PEG) ismétlődő egységeiből jön létre. Az összetevőt a kozmetikumokban oldódást elősegítő (segíthet a vízben nehezen oldódó anyagok vízbázisú formulákká történő oldásában) és viszkozitásszabályozó szerként használják. A PEG-8 egyúttal vízmegkötő anyag.

Bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló, felületi hártya képző, hajfixáló és sűrűség szabályozó anyag, mely tömegének akár 100-1000-szeresét is képes felszívni vízben.