Lisap

Ár:   1680 Ft   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:   125 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: puppi, Módosítva: 2017. május 31.

Kiszerelés:   125 ml és 250 ml
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajformázók

Hajkiegyenesítő folyadék, mely hosszantartó egyenességet biztosít a hullámos vagy göndör hajaknak. Szabályozza azok volumenét, miközben garantálja a teljesen sima, egészséges és hidratált hajat. Keratin, szilikon és jojoba olaj tartalmának köszönhetően hosszantartó simaságot, hidratáltságot és fényt ad a hajnak, miközben védi annak struktúráját a magas hőmérséklet ellen.

Beata91

2019. november 3.

Egy ideje már használom meg vagyok elégedve vele. Puhább egyenesebb a hajam és jó az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

alegria800

2019. augusztus 23.

Elsosorban a hovedelem miatt vettem. Az illata edes gyumolcsos es nagyon tartos. A hatekonysaga szerintem remek es hajam nagyon szep fenyes lesz tole selymes tapintassal. Mar egy flakont elhasznaltam, most jon a masodik es utana is maradok ennel a termeknel. Nekem a vasalastol alapbol mindig hamarabb zsirosodik a nagyon sok, vekony szalu enyhen gondor hajam, ezert nem tudom eldonteni fokozza-e a zsirosodas merteket. Mindenesetre en nagyon szeretem. =) <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

ziza27

2019. március 22.

Az illata isteni és sokáig érezhető. A használata nekem csak úgy jött be, hogy a frissen mosott, törölközőszáraz hajra permetezem. Ha hajvasalás előtt használom, akkor amint kilépek a levegőre, valahogy "bedurran" a hajam: ugyan nem göndörödik be, de nem marad úgy benne a vasalás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

Frufruska

2019. március 15.

Jó illata van, sokáig elég, és a hatása szuper, mintha csak a fodrásztól jöttem volna :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 15.

renatainsanity

2018. november 29.

Illatra incsi-fincsi, én a nagy flakont ketté szoktam osztani és felengedem vízzel, (nekem nagyon sűrű folyadék magában, hamar zsírosítja a hajam) ezután permetezem a hajamra (így viszont megfelelő, folyékonyabb állagú és nem is zsírosít). Vasalás előtt mindig használom, de van hogy hajmosás után a vizes hajamra is felviszem. Alapdarab.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 29.

rexi19

2018. július 18.

Tegnap szereztem be a sok pozitív vélemény alapján. Az illata egyszerűen mennyei, imádom az ilyen édes illatokat! :) A hatásáról nem igazán tudok még nyilatkozni, mivel csak egyszer próbáltam, de akkor szuper fényes és egyenes lett a hajam. Remélem beválik, a fodrászkellékes boltba is dicsérte az eladó hölgy, és mindössze 2380 Ft volt a 250 ml. Megelőlegezem neki az 5 csillagot :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

naturefun

2018. június 10.

Két éve használom, és imádom. Hajszárítás előtt használom, belefésülöm a hajamba. Puhább lesz a hajam tőle, finom az illata és klasszisokkal jobb minőségű lett a hajam néhány hét alatt. Heti egy-két alkalommal vasalom a hajam, ami eléggé szárítja. Amikor elfogy és pár alkalommal nem használom, szárazabb, kuszább a hajam, ezért igyekszem időben előre megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 10.

Moni86

2018. május 26.

Nagyon szeretem. Aránylag szépek az összetevői. Hajmosás után fújom be vele. És könnyű kifésülni. És nem mellesleg hővédő!!! Árérték arányban jó. Sokáig elég 1 flakon mert sűrű. Finom illata van. Nem korpásodok tőle mint az elseve kibontóspréitől

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

aginaplo

2018. május 7.

Nagyon szeretem ezt a terméket.Elég jó áron van ezen felül szépen egyenesíti a hajamat és megvédi a hőtől is.Után a puhább a hajam és az illata is isteni.
Az állaga nem sűrűsödik be és szépen porzik a szórófeje is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

Az állaga nem sűrűsödik be és szépen porzik a szórófeje is.

cságnes

2018. március 6.

Finom illata van és sokáig elég. De nem nagyon látom, hogy bármire is jó lenne :/ Nekem talán még szárítja is a hajam, nem tudom hogyan lehetséges :D Szóval olyan semleges a számomra, nem egy nagy extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Glycerin, Ethoxydiglycol, PEG-8

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.