Listerine

Ár:   869 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. június 26.

Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Listerine® Advanced White szájvíz napi kétszeri használat mellett bizonyítottan eltávolítja a fogakon lévő elszíneződést és megakadályozza újak kialakulását, 2 hét alatt fehérebb fogakat eredményezve.
A Listerine Advanced White szájvíz egyedi, sokoldalú formulája:

• Illóolajoknak köszönhetően védelmet nyújt a lepedékképző baktériumokkal szemben, a tisztább fogakért.
  • A fogakon megtapadt szennyeződéseket ún. nem abrazív fehérítő technológiával távolítja el.
  • Védőrétege segít megakadályozni az új elszíneződés kialakulását a fogfelszínen.
  • A fluorid hozzájárul az elveszett ásványi anyagok pótlásához, és erősíti a fogakat.

zdoreebaba

2021. augusztus 27.

Elég gyengus íze van, szeretem ha egy szájvíz intenzív, de ez végképp nem olyan. Tisztít, de fehéríteni semmiképp nem fehérít. Az biztos hogy a Listerine jellegzetes ízéhez hozzá kell szokni. Amire nekem nagyon szuperül bevált az a gargarizálás, fájt a torkom és 1-2 napon belül elmúlasztotta. Na arra tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 27.

anreni9

2020. október 8.

UPDATE: Sajnos le kellett, hogy cseréljem, az utóbbi időben, dacára annak, hogy hígítottam, minden használat után fájt a gyomrom tőle, pedig kényesen próbáltam vízzel kiöblíteni a számból. Most a Cool Mint Mild változatot vásároltam meg és egyenlőre nincs gyomorfájós panaszom.

Egy ideje már csak ezt a szájvizet veszem, szépen tisztít és kellemes érzetet hagy maga után. Fehéredést őszintén nemigazán vettem észre. Egyetlen negatívuma, hogy nekem egy pici vízzel hígítanom kell, mert magában elviselhetetlenül erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 8.

Vivus94

2020. május 20.

Nagyon szeretem ezt a szájvizet. Évek óta ezt használom. Fehéritő hatása nem sok van, pont anyi, hogy a felületi elszineződéseket orvosolja kicsit (cigi, kávé, tea mellett már ez is segitség). Tetszik, hogy nem marja szét a számat mint más szájvizek, mégis frissitő hatása van. A pontos okét magam sem tudom, de valamiért én ennél maradtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 20.

Fiszuli

2020. május 20.

A másik Listerine szájvíz, ami úgy ment végig a családon, mint a pestis (és legalább akkora károkat is okozott), majd a kukában landolt. Annyi nyugtatott csak (legszebb öröm a káröröm), hogy erre nem én dobtam ki a pénzt (mint az előzőre), hanem a húgom. Az ember t*kny*-nyála-könnye egyben van tőle, a szaga még borzalmasabb, mint a "sima kék"-nek, az íze semmihez sem hasonlíthatóan undorító, az ember szájíze még rosszabb, mint a másiktól. "Sajnos" nem volt ideje kifejteni a fehérítő hatását, bár nem is voltam rá kíváncsi. Minden tiszteletem azoké, akik el tudják használni ezt a márkát. Akinek egy kicsit is érzékenyebbek a nyálkahártyái, a fogai, vagy az ínye, az semmiképpen se használja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 20.

Betti99

2019. december 12.

Számomra nem vált be. Egyáltalán nem fehérítette a fogaimat és az íze is rossz volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 12.

noradrenalin

2019. december 11.

Egyik legjobb listerin. Kávé/tea okozta elszineződéseket eltávolítja és fehéren tartja a fogakat. Nekem az íze kifejezetten teszik és az is, hogy kevésbé "csípős" a többihez képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

gala

2019. december 5.

Én meg vagyok vele elégedve. Persze, nem helyettesít egy fogorvosi fehérítést, de másodjára használom (a Sensodyne fehérítő fogkrémjével), és észre lehet venni a hatását. Szerintem teszi, amit ígér, és amennyire mint szájvíz képes ilyen téren. Ahogy előttem is mondták, a hatás nem tartós, de ugye a ruha sem marad fehér, ha rendszeresen használjuk és nem teszünk érte.
Az íze számomra nem zavaró; tényleg nem egy mentolos ízvilág, és aki nem ismeri a kakukkfüvet, annak furcsa lehet, de én nagyon szeretem az illatát, ez annak egy alkoholos változata. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

dunaimano

2018. december 6.

Évente egy-két alkalommal használok el egy ilyen szájöblögetőt. Nagyítóval nézem a fogaimat ilyenkor, és nem tudom, hogy csak beképzelem magamnak, vagy tényleg fehérebbek a fogaim ahogy használom, de én látok valami változást. Sajnos az eredmény nem tartós... Bár ehhez valószínűleg a napi tea/kávé fogyasztás sokat hozzátesz. Kellemes íze van, nem túl erős, pont jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

jjjpetra

2018. november 16.

Páromnak és nekem is bevált, észrevehetően fehérített használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 16.

Páromnak és nekem is bevált, észrevehetően fehérített használat után.

bagolylilith

2018. szeptember 14.

DM Box által volt hozzá szerencsém, frissebbnek érzem a szám a használata után, de az íze néha tényleg egy gagyi vodkáéra hajaz, viszont fehérítő hatást nem tapasztaltam. Összességében egy próbát megért, nem rontott a szám állapotán, sőt, mivel sajnos gyakran rágcsálom a szám, a sebeket is szépen fertőtlenítette, de nem hiszem, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1

Az eukaliptol, vagy másnéven cineol, az eukaliptuszolaj fő összetevője. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint denaturáló (az alkoholtartalmú kozmetikumokat élvezhetetlenné tevő) és tonizáló  hatású összetevő, valamint illatanyag. Bár fájdalomcsillapító, antiszeptikus tulajdonsággal is bír, Paula Begoun szerint oxigénnel érintkezve bőrirritációt okozhat.

A timol egy monoterpén fenolszármazék vegyület (C10H14OH) amely izomer a karvakrollal. A kakukkfűillóolajában található nagyobb mennyiségben, de sok más illóolaj is tartalmaz timolt. Fehér kristályos anyag, kellemes aromával és erős antiszeptikus tulajdonságokkal.