Listerine

Ár:   869 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. június 26.

Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Listerine® Advanced White szájvíz napi kétszeri használat mellett bizonyítottan eltávolítja a fogakon lévő elszíneződést és megakadályozza újak kialakulását, 2 hét alatt fehérebb fogakat eredményezve.
A Listerine Advanced White szájvíz egyedi, sokoldalú formulája:

• Illóolajoknak köszönhetően védelmet nyújt a lepedékképző baktériumokkal szemben, a tisztább fogakért.
  • A fogakon megtapadt szennyeződéseket ún. nem abrazív fehérítő technológiával távolítja el.
  • Védőrétege segít megakadályozni az új elszíneződés kialakulását a fogfelszínen.
  • A fluorid hozzájárul az elveszett ásványi anyagok pótlásához, és erősíti a fogakat.

Betti99

2019. december 12.

Számomra nem vált be. Egyáltalán nem fehérítette a fogaimat és az íze is rossz volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 12.

noradrenalin

2019. december 11.

Egyik legjobb listerin. Kávé/tea okozta elszineződéseket eltávolítja és fehéren tartja a fogakat. Nekem az íze kifejezetten teszik és az is, hogy kevésbé "csípős" a többihez képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

gala

2019. december 5.

Én meg vagyok vele elégedve. Persze, nem helyettesít egy fogorvosi fehérítést, de másodjára használom (a Sensodyne fehérítő fogkrémjével), és észre lehet venni a hatását. Szerintem teszi, amit ígér, és amennyire mint szájvíz képes ilyen téren. Ahogy előttem is mondták, a hatás nem tartós, de ugye a ruha sem marad fehér, ha rendszeresen használjuk és nem teszünk érte.
Az íze számomra nem zavaró; tényleg nem egy mentolos ízvilág, és aki nem ismeri a kakukkfüvet, annak furcsa lehet, de én nagyon szeretem az illatát, ez annak egy alkoholos változata. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

dunaimano

2018. december 6.

Évente egy-két alkalommal használok el egy ilyen szájöblögetőt. Nagyítóval nézem a fogaimat ilyenkor, és nem tudom, hogy csak beképzelem magamnak, vagy tényleg fehérebbek a fogaim ahogy használom, de én látok valami változást. Sajnos az eredmény nem tartós... Bár ehhez valószínűleg a napi tea/kávé fogyasztás sokat hozzátesz. Kellemes íze van, nem túl erős, pont jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

jjjpetra

2018. november 16.

Páromnak és nekem is bevált, észrevehetően fehérített használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 16.

Páromnak és nekem is bevált, észrevehetően fehérített használat után.

bagolylilith

2018. szeptember 14.

DM Box által volt hozzá szerencsém, frissebbnek érzem a szám a használata után, de az íze néha tényleg egy gagyi vodkáéra hajaz, viszont fehérítő hatást nem tapasztaltam. Összességében egy próbát megért, nem rontott a szám állapotán, sőt, mivel sajnos gyakran rágcsálom a szám, a sebeket is szépen fertőtlenítette, de nem hiszem, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

ancsagirl95

2018. május 15.

Egy flakonnal már használtam, akkor szépen kifehérítette. Most újra elkezdtem használni, és már most, egy hét után is látszik a változás. Az a jó benne, hogy nem olyan erős, és nem marja szét a szádat. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

Marin

2018. január 23.

A hatásáról sajnos nem tudok írni, mert olyan rossz az íze, hogy képtelen vagyok elhasználni. Olyan, mintha petróleum lenne benne. Borzalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 23.

Manhattanlove

2017. december 29.

Himalaya sparkly white-tal kombozva eleg hatasos, egyetlen negativuma, hogy nincs belole zero :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

Kmerci

2017. október 5.

Szerencsére alapból fehérek a fogaim de néha kávézok és cigizek is ezért próbálom különböző fogkrémekkel, szájvizekkel megőrizni a természetes fehérségüket a fogaimnak és ezzel a szájvízzel teljesen meg vagyok elégedve! :) Teljesen tűrhető az erőssége, kicsit tovább kell öblögetni vele mint a többivel (1percig).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1

Az eukaliptol, vagy másnéven cineol, az eukaliptuszolaj fő összetevője. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint denaturáló (az alkoholtartalmú kozmetikumokat élvezhetetlenné tevő) és tonizáló  hatású összetevő, valamint illatanyag. Bár fájdalomcsillapító, antiszeptikus tulajdonsággal is bír, Paula Begoun szerint oxigénnel érintkezve bőrirritációt okozhat.

A timol egy monoterpén fenolszármazék vegyület (C10H14OH) amely izomer a karvakrollal. A kakukkfűillóolajában található nagyobb mennyiségben, de sok más illóolaj is tartalmaz timolt. Fehér kristályos anyag, kellemes aromával és erős antiszeptikus tulajdonságokkal.