Listerine

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   500 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: onecrimsonnight, Módosítva: 2012. április 28.

Kiszerelés:   500 ml és 1000 ml
Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Elpusztítja a baktériumokat, amelyek a plakkot (lepedék) és a kellemetlen szájszagot okozzák. Napi kétszeri használat mellett a Listerine Coolmint antiszeptikus szájvíz hosszantartó védelmet nyújt a lepedék ellen és friss leheletet biztosít.

A Listerine Coolmint antiszeptikus szájvíz klinikailag bizonyítottan:
- megelőzi és csökkenti a lepedék kialakulását, mely az íngyulladás fő okozója,
- elpusztítja a fogak közötti baktériumokat,
- frissíti a leheletet.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

tigris2020

2021. november 26.

• A fogaim gyönyörűek, fehérek, erősek, egészségesek, ápoltak, amihez nagyban hozzájárul ez a termék.
• Megelőzésként eddig bevált.
• Nagyon jó szájvíz.
• Hozza a várt hatást.
• Akármikor váltani akarok nem sikerül.
• Ismert márka, jól teljesít, próbálkoztam lagymatagabb termékekkel nem volt igazán hatásos.
• Nagyon finom mentolos.
. Nem érzem erősnek pont jó ez a szájvíz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 26.

• Megelőzésként eddig bevált.
• Nagyon jó szájvíz.
• Hozza a várt hatást.
• Akármikor váltani akarok nem sikerül.
• Nagyon finom mentolos.
. Nem érzem erősnek pont jó ez a szájvíz.

Pedibe

2021. november 13.

Csak a nagyon erős mentolos szájviztől érzem azt, hogy friss a lehelletem és hogy tisztít. Ez aztán ténylegesen erős, kellemes, én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 13.

Nairam

2021. október 22.

Borzalmasan égeti,marja belül a szám. Egészségesek, szépek a fogaim, semmi nem indokolja,hogy brutál erős mentolos szájvízzel szétmarassam a szám. Nem kell kellemetlen lehelletet elfednem, brutál erős mentollal, úgyhogy nekem ez nem vált be. Rettenet. Mostmár patikában kapható üveges szájvizet használok, egy álom a listerin után, nem mar, hanem kellemesen frissít,véd. Egészséges,ápolt fogaknak,szájnak nincs szüksége ilyen erős szájvízre!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 22.

pirospipacsocska

2021. október 12.

A családunk a Zero változatát használja.Teljesen meg vagyunk vele elégedve,mivel abban nincs alkohol,nem csíp,nem éget.Kellemes íze van,pont olyan,mint a Blend-a -med Pro-expert fogkrémnek.Szóval a Zero változatot csak ajánlani tudom.Sajnos az nincs feltöltve ide a Krémmániára,ezért itt tudtam csak véleményezni. 😁

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 12.

katamarton

2021. július 14.

Véletlenül a Zero változat helyett ezt szereztem be, a benne lévő alkohol miatt azonban nagyjából használni sem tudom. Elég érzékeny a szám és ez számomra így borzasztó erős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 14.

Nikolett9

2021. március 30.

Számomra rettenetesen erős. Nem csak a mentol miatt, az alkohol még pluszban csíp benne. Csak nagyon felhígítva tudtam használni, de úgy meg nem volt elég hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 30.

noricza

2021. február 26.

Elsőre elég erős de megszokható. Én csak ezt használom, megszerettem. Az ára húzós , de sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 26.

Azziz

2020. december 12.

Jó erős, csípős, jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 12.

Jó erős, csípős, jól tisztít.

Zituska77

2020. október 9.

Én bírom az extra mentolos dolgokat, rágóból is mindig a legerősebbet veszem, de ez mindent visz. Tényleg szó szerint könnyeket csal a szemembe,és nem a röhögés vagy a nyálas romantika miatt, emiatt én csak higítva tudtam használni. Amíg öblögetek vele, mentolos, viszont utána valami édeskés íz marad a számban. Vegyesek az érzelmeim, emiatt maradok Colgate Plaxnál, ami ugyan drágább, nekem jobban bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 9.

gittus0924

2020. július 30.

Ez volt életem első szajvize, korabban meg sosem használtam. Az íze nekem nagyon bejott, alapból szeretem a mentolt. Tényleg elég erős, de ez engem nem zavar, mert fogszabalyzom is van, így muszáj tisztán tartani a számat. Az első egy-két alkalomnal nekem is könnyet csalt a szemembe (:D), de tartós használat mellett ez megszunt. Ha kimarad néhány nap, utána megint elég durva tud lenni, de ez logikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Az eukaliptol, vagy másnéven cineol, az eukaliptuszolaj fő összetevője. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint denaturáló (az alkoholtartalmú kozmetikumokat élvezhetetlenné tevő) és tonizáló  hatású összetevő, valamint illatanyag. Bár fájdalomcsillapító, antiszeptikus tulajdonsággal is bír, Paula Begoun szerint oxigénnel érintkezve bőrirritációt okozhat.

A metil-szalicilát egy természetes vegyület, melyet főként örökzöld növények állítanak elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint denaturáló (alkoholtartalmú kozmetikumokat élvezhetetlenné tevő), a bőr komfortérzetét növelő hatású összetevő illetve illatanyag. Magasabb koncentrációban izületi- és izomfájdalmak kezelésére szolgáló kenőcsökben, kisebb koncentrációban antiszeptikus hatású szájvizekben fordul elő.

A timol egy monoterpén fenolszármazék vegyület (C10H14OH) amely izomer a karvakrollal. A kakukkfűillóolajában található nagyobb mennyiségben, de sok más illóolaj is tartalmaz timolt. Fehér kristályos anyag, kellemes aromával és erős antiszeptikus tulajdonságokkal.

Színezőanyag. Zöld.