Listerine

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   500 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: onecrimsonnight, Módosítva: 2012. április 28.

Kiszerelés:   500 ml és 1000 ml
Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Elpusztítja a baktériumokat, amelyek a plakkot (lepedék) és a kellemetlen szájszagot okozzák. Napi kétszeri használat mellett a Listerine Coolmint antiszeptikus szájvíz hosszantartó védelmet nyújt a lepedék ellen és friss leheletet biztosít.

A Listerine Coolmint antiszeptikus szájvíz klinikailag bizonyítottan:
- megelőzi és csökkenti a lepedék kialakulását, mely az íngyulladás fő okozója,
- elpusztítja a fogak közötti baktériumokat,
- frissíti a leheletet.

gittus0924

2020. július 30.

Ez volt életem első szajvize, korabban meg sosem használtam. Az íze nekem nagyon bejott, alapból szeretem a mentolt. Tényleg elég erős, de ez engem nem zavar, mert fogszabalyzom is van, így muszáj tisztán tartani a számat. Az első egy-két alkalomnal nekem is könnyet csalt a szemembe (:D), de tartós használat mellett ez megszunt. Ha kimarad néhány nap, utána megint elég durva tud lenni, de ez logikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 30.

Mona29

2020. július 25.

Az tény, hogy nagyon erős! De a párom ezt szereti. Én ritkán használom, viszont a fiam (10 éves) időnként öblít vele, mikor megfájdul egy-egy foga. Nagyon jó kis friss illatot ad a leheletnek. Amikor akcióban van, mindig veszek belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 25.

rocksolya

2020. július 6.

Nekem túl mentolos. Fogkrém után még még jobban mar. Meg nagyon megindult a nyálképződésem tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

VictoriaBaker

2020. július 1.

Fogápoló csomag mellé kaptam ajándékba.Tényleg brutál erős, amivel nem lenne baj, hiszen pont emiatt van több féle verzió, hogy mindenki megtalálja a kedvére valót. Az én izlésemnek ebben kicsit túl sok a mentol, de legalább megvan az illuzió, hogy a baciknak is biztos fáj. Ami viszont kiborít, az a teljesen ostoba design, amitől bárhova rakom billeg vagy felborul az egész üveg. Most komolyan... ezt miért kellett ilyenre kitalálni? Azért a literes kiszerelesnek már komoly súlya van, teljesen értelmetlen az üveg alján a bemélyedés, amitől pont nulla lesz a stabilitása. Ettől teljesen alkalmatlanná válik rá, hogy állítva tároljam. Rendesen felbosszantott... :D Aki tervezte a flakont "monnyon le"...ezt leszámítva teljesen jó kis szájvíz, de kénytelen leszek átönteni valami másba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.

KissLoretta

2020. május 29.

Férjem használja. Mamartndoltam ki próbálom hát széjjel marta az egész számat. Férjem azt mondta pici pici vizet engedjek hozzá. Úgy már egész tűrhető volt. De konkrétan lila volt a szám annyira ki szívta. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

Fiszuli

2020. május 20.

Kinek a pap, kinek a papné, én ezt a fényvillanás nélküli atomrobbanást a számban egyszerűen nem tudtam megszokni. T*kny*m-nyálam-könnyem egyben volt tőle, minden egyes használat alkalmával. Sajnos bennem ez nem azt erősítette, hogy de jó szolgálatot tesz és milyen jól végzi a dolgát, hanem hogy nem csak a nyelvemet, de még a fogaimat is kiköpöm tőle. Nem is tudom mit gondoltam, amikor megvettem, hiszen nagyon jól tudtam, hogy miről híresek ezek a szájvizek, biztos azt gondoltam, hogy mekkora kemény nő vagyok (amúgy igen, az vagyok), mit nekem egy erős szájvíz. Hát a túrót. Körbement a családban, mint a véres kard, majd a kukában landolt. Mindenki zokogott tőle. Az illatáról, szagáról ne is beszéljünk, a szám íze is borzalmas volt utána. Ha meglátom a drogéria polcain, minden bajom van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 20.

Toscana

2020. május 14.

Csíp, mint a 'hájdermennykő':))! Viszont ha akcióban van mindig újra és újra a kosárba került. Nekem személy szerint az illata és az íze a számban valahogy az olcsó kínai műanyag kínai játékokat juttatja eszembe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

Betti99

2019. december 12.

Egyik kedvenc szájvizem. Imádom, hogy ennyire mentolos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 12.

Egyik kedvenc szájvizem. Imádom, hogy ennyire mentolos.

tátombák

2019. október 12.

Szeretem, hogy szétrobban a szám, annyira mentolos, és ezt egyik másik szájvíz sem tudja. Első pár használatkor bele is könnyeztem, de meg lehet szokni. Egyből hosszantartó friss leheletet ad, pl kávézás után nagyon jól tud esni. Az ára néhol elég horribilis, érdemes figyelni az akciókat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

Gabria

2019. október 4.

Nem tudom egészen pontosan melyik volt, de azt tudom, hogy mentolos. Én és a párom sem bírta, nagyon erős volt, borzasztó. Alig vártuk, hogy elfogyjon. Mivel csak a mentolosság volt fő probléma nála, de az nagyon, azért megkapja a 3 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 4.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Az eukaliptol, vagy másnéven cineol, az eukaliptuszolaj fő összetevője. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint denaturáló (az alkoholtartalmú kozmetikumokat élvezhetetlenné tevő) és tonizáló  hatású összetevő, valamint illatanyag. Bár fájdalomcsillapító, antiszeptikus tulajdonsággal is bír, Paula Begoun szerint oxigénnel érintkezve bőrirritációt okozhat.

A metil-szalicilát egy természetes vegyület, melyet főként örökzöld növények állítanak elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint denaturáló (alkoholtartalmú kozmetikumokat élvezhetetlenné tevő), a bőr komfortérzetét növelő hatású összetevő illetve illatanyag. Magasabb koncentrációban izületi- és izomfájdalmak kezelésére szolgáló kenőcsökben, kisebb koncentrációban antiszeptikus hatású szájvizekben fordul elő.

A timol egy monoterpén fenolszármazék vegyület (C10H14OH) amely izomer a karvakrollal. A kakukkfűillóolajában található nagyobb mennyiségben, de sok más illóolaj is tartalmaz timolt. Fehér kristályos anyag, kellemes aromával és erős antiszeptikus tulajdonságokkal.

Színezőanyag. Zöld.