Best of Beauty 2019

Listerine

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   500 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: onecrimsonnight, Módosítva: 2012. április 28.

Kiszerelés:   500 ml és 1000 ml
Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Elpusztítja a baktériumokat, amelyek a plakkot (lepedék) és a kellemetlen szájszagot okozzák. Napi kétszeri használat mellett a Listerine Coolmint antiszeptikus szájvíz hosszantartó védelmet nyújt a lepedék ellen és friss leheletet biztosít.

A Listerine Coolmint antiszeptikus szájvíz klinikailag bizonyítottan:
- megelőzi és csökkenti a lepedék kialakulását, mely az íngyulladás fő okozója,
- elpusztítja a fogak közötti baktériumokat,
- frissíti a leheletet.

demeterne

2019. június 20.

Nekünk nagyon bejött. Egy kicsit csíp, de így érzem, hogy használ.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 20.

Nekünk nagyon bejött. Egy kicsit csíp, de így érzem, hogy használ.

JudithBeauty

2019. június 20.

Nagy kedvencem ez a szájvíz. Nekem pont az jön be, hogy intenzív, mentolos az íze, és rögtön friss lehelletet ad. Hozzátéve azonban, hogy a fogmosást nem helyettesíti, de gyors megoldásnak, például étkezések utáni öblítésre szuper. A kisebb kiszerelés elfér egy táskában is, így mindig magamnál hordhatom. Kisebb ínygyulladáskor is bevethető, de foghúzás után közvetlenül nem ajánlom, mivel a friss sebet eléggé csípi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 20.

elfmercina

2019. május 22.

Én inkább megelőzés céljából használom, gyulladásra már inkább valami erősebbet.
Az íze ennek a verziónak egészen elfogadható.
Nem alkalmazom minden nap, soknak érezném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Az íze ennek a verziónak egészen elfogadható.
Nem alkalmazom minden nap, soknak érezném.

tonic

2019. április 4.

Nagyon erős, biztosan el is pusztítja amit kell, de az erőssége miatt csak rendszertelenül használom. Viszont fogfájásnál jó szolgálatot tud tenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 4.

AncsiiiPancsiii

2019. április 4.

Nagyon jo, de baromi eros, ugy erzem, hogy szetmarja a szamat belulrol, viszont ha barmi holyagocska kijon a szamban azonnal elmulasztja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 4.

szucsnoem95

2019. április 4.

Ezt a fajtát nem igazán szeretem, fura szájízt hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 4.

Ezt a fajtát nem igazán szeretem, fura szájízt hagy maga után.

hdori23

2019. március 29.

Én szeretem ,általában szünetet tartok 2 flakon között (2 hónap) , így nekem jobban megéri, kicsit csíp de pár másodperc ami kibírható. Szeretem használni ha esetleg aftás a szám akkor minden étkezés után öblítek vele pár nap után tökéletesen visszahúzódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 29.

Fruzsika941210

2019. március 2.

Ez a kedvenc szajvizem :) ! Nagyon sok fajtat próbáltam de ennek az ize nagyon nagyon tetszik olyan friss a leheletem utánna ☺️ Colgatebol akar melyiket próbáltam eddig egyik sem jött be viszont ez tökéletes :) !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 2.

rekav11

2018. december 27.

Én nem szeretem, mert az alkohol nagyon csíp, s nem hogy friss és jó leheletet biztosítana, hanem nekem vhogy utána rossz lesz a szájízem. Egy évben 1-2X szoktam venni, mert azt mondják, az alkohol miatt jobb, mint bármelyik más szájvíz, de nem kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 27.

Jucuus

2018. november 27.

Tényleg nagyon erős, mindig bekönnyezem tőle, de nagyon jó mentolos leheletet biztosít, valamint duzzadt fogíny kezelésére nagyon bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Az eukaliptol, vagy másnéven cineol, az eukaliptuszolaj fő összetevője. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint denaturáló (az alkoholtartalmú kozmetikumokat élvezhetetlenné tevő) és tonizáló  hatású összetevő, valamint illatanyag. Bár fájdalomcsillapító, antiszeptikus tulajdonsággal is bír, Paula Begoun szerint oxigénnel érintkezve bőrirritációt okozhat.

A metil-szalicilát egy természetes vegyület, melyet főként örökzöld növények állítanak elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint denaturáló (alkoholtartalmú kozmetikumokat élvezhetetlenné tevő), a bőr komfortérzetét növelő hatású összetevő illetve illatanyag. Magasabb koncentrációban izületi- és izomfájdalmak kezelésére szolgáló kenőcsökben, kisebb koncentrációban antiszeptikus hatású szájvizekben fordul elő.

A timol egy monoterpén fenolszármazék vegyület (C10H14OH) amely izomer a karvakrollal. A kakukkfűillóolajában található nagyobb mennyiségben, de sok más illóolaj is tartalmaz timolt. Fehér kristályos anyag, kellemes aromával és erős antiszeptikus tulajdonságokkal.

Színezőanyag. Zöld.