Listerine

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. július 25.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Az innovatív formula az éjszaka folyamán veszi fel a harcot a nappali behatásokkal.

A napi étel- és italfogyasztás során a cukrokból savak keletkeznek a szájban, melyek ásványi anyagokat vonnak ki a fogakból. Ez sérülékenyebbé teheti a fogzománcot a fogszuvasodással szemben – különösen az éjszaka folyamán. A Listerine® Nightly Reset szájvíz csökkenti a savképződést és a Rapid-Fusion™ technológiának köszönhetően hozzájárul a fogzománc ásványi anyag pótlásához, a fluorid hatékonyabb beépüléséért és az erősebb fogakért.

zdoreebaba

2021. szeptember 16.

Nekem ez bevált, tökéletesen frissít és kellemes szájízt ad. Nem mellesleg még a mandulagyulladásomat, torokfájdalmamat is pár nap alatt elmúlasztotta. Este szoktam vele öblögetni, gargarizálni így kordában tartva a szájhigiénámat. Drágább mint nagyobb társai, és nem olyan erősen mentolos mint azok. Nekem bejött!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

Katie

2021. március 6.

Fura, hogy ezt még nem véleményeztem. Alapból nem igazán használok szájvizet, ezt ajándékba kaptam. Nem szoktam rendszeresen használni, de néha öblögetek vele fogmosás után, vagy csak úgy napközben. Jó íze van, nem csíp. Nem venném meg, mert nagyon drága, de elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 6.

tishargitay

2020. szeptember 1.

Íze jóval "gyengébb" mint a többinek ez talán jobb is mert este kevésbé fog lezsibbadni az ember szája. Hatásosabb, ha fogmosás után használjuk, mint csak fogmosás lefekvés előtt. Árát kicsit sokallom, ezért csak 4 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

ziza27

2020. május 13.

Tetszik az íze, jól frissít. Az ínyemben olyan enyhe bizsergést érzek, mint amikor a fogorvos leecseteli, ez tetszik, mert mintha gyulladáscsökkentő hatása is lenne. Nekem bejött, bár az 1700 Ft-ot azért sokallom érte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

goldengirl

2019. október 20.

Nekem tetszik, hogy nincs olyan erős íze, mégis teszi a dolgát. Akiknek nem jött be a többi Listerine szájvíz az íze miatt, annak mindenképpen javaslom, hogy próbálja ki. Arra érdemes figyelni, hogy 1 percen át kell öblögetni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 20.

PaNel95

2019. október 19.

Íze nem sok van, bár az nem feltétlenül jelenti azt, hogy ne lenne hatásos.
Eggyel elhasználtam, de ennyit nem ér, és még kevesebb is van benne, mint általában szokott a szájvizekben.
A leírását nem értem... Éjszakai szájvíz, mégis rá van írva, hogy napi 2x-i használat mellett fejti ki a hatását. Tehát ha már reggel is kell használni, akkor nem is éjszakai szájvíz, szóval jó nagy marketing hazugság... Ha csak este fejti ki a hatását, akkor reggel használva semmi értelme? Már pedig szerintem senki nem kel fel az éjszaka közepén azért, hogy még egyszer fogat mosson és ezt használja után a, hogy a napi 2 használat meglegyen.
Ha meg csak este van értelme, akkor reggel másik fajtát kellene használni, nemhogy ezt? Hát persze, majd azért költök el egy vagyont, hogy 2 szájvizem legyen egyszerre.
Szóval ez egy sima, hétköznapi szájvíz, csak nagyon enyhe ízzel. Semmi kifejezetten éjszakai hatása nincsen.
Úgyhogy aki csak ezért venné, ne vegye, mert ár/érték arányban rohadtul nem éri meg, és nem különb, mint egy másmilyen szájvíz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

Íze nem sok van, bár az nem feltétlenül jelenti azt, hogy ne lenne hatásos.

Sziporka88

2019. október 19.

Semmi pluszt nem ad. Az íze mentolos, nem túl erős. Esti fogmosás után kb. 10 percig érzem a hatását. Amúgy sem olcsó, így csak egy ⭐️ jár neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

Kinguska09

2019. április 2.

Szeretem a listerint termekeit
Evek ota hasznalom ezeket a szajvizeket mindig valtok markan belul de most ez nagyon bejott igaz csak 400 ml es nem 500 ml es de megeri legalabb estenkent ezt hasznalni mert valoban teszi a dolgat !
Kellemes ize van nekem legalabbis en nem erzekeltem kellemetlen utoizt , nem tul eros de sokan nem is szeretik a maro csipos erzest jol tisztit feherit is a fogakon viszont ezt nem 30 mp ig hanem 60 mp ig kell oblogetni!!!! Ha hajlamos vagy a fogszuvasodasra erdemes beszerezni hasznalat utan mindig frissnek es “egeszsegesebbnek”erzem a fogaim
Ujra fogom venni !!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

Szeretem a listerint termekeit
Ujra fogom venni !!

Niphredil

2019. március 8.

Tavaly nyertem egy flakonnal ebből a szájvízből, de már csak idén bontottam ki és mostanra el is használtam. Hát mit ne mondjak, szájvízként jól teszi a dolgát, jól tisztít, frissít, este használva, reggelre kelve is még érezni a hatását...ámbátor, nem azért... de ennek előtte és most utódjaként is a lidl-ben vett dentalux nevű lila színű illetve azóta már ugyanebből a kék színű szájvizet is kipróbáltam és semmi, de semmi különbséget nem fedeztem fel tudásukban, csak és kizárólag az árukban. Régen, évekkel ezelőtt sokat vettem Listerine szájvizet, de mára nem véletlenül lett ez a múlté. Szerintem mindennapos szájápolási termékért ekkora vagyont elkérni pofátlanság. Emellett tényleg van neki egy érdekes, kesernyés, gyógyszeres utóíze, ennél simán lehet kapni jóval olcsóbb és legalább ugyanennyit nyújtani tudó szájvizeket is. Ezért 3 csillagot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

csill87

2019. február 10.

Jaajj ennek nagyon rossz íze van. Olyan íze van, mint amilyen szag a kórházakban van :( és hiába használtam utána másik szájvizet, meg rágóztam is, kb egy óráig tartott a rettenetes íz. Szerintem borzasztó. Jah, és egyébként nincs bajom a fertőtlenítő szerekkel, de ez kritikán aluli

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol, Xylitol

Sorbitol h 1 1

Az eukaliptol, vagy másnéven cineol, az eukaliptuszolaj fő összetevője. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint denaturáló (az alkoholtartalmú kozmetikumokat élvezhetetlenné tevő) és tonizáló  hatású összetevő, valamint illatanyag. Bár fájdalomcsillapító, antiszeptikus tulajdonsággal is bír, Paula Begoun szerint oxigénnel érintkezve bőrirritációt okozhat.

A metil-szalicilát egy természetes vegyület, melyet főként örökzöld növények állítanak elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint denaturáló (alkoholtartalmú kozmetikumokat élvezhetetlenné tevő), a bőr komfortérzetét növelő hatású összetevő illetve illatanyag. Magasabb koncentrációban izületi- és izomfájdalmak kezelésére szolgáló kenőcsökben, kisebb koncentrációban antiszeptikus hatású szájvizekben fordul elő.

A timol egy monoterpén fenolszármazék vegyület (C10H14OH) amely izomer a karvakrollal. A kakukkfűillóolajában található nagyobb mennyiségben, de sok más illóolaj is tartalmaz timolt. Fehér kristályos anyag, kellemes aromával és erős antiszeptikus tulajdonságokkal.