Listerine

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csoki, Módosítva: 2019. április 23.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Erősíti a fogzománcot, egészségesebben tartja a fogínyt, segít megelőzni a fogínysorvadást, így az ínyvonalnál csökken az érzékenység. Csökkenti a plakk képződését (lepedék), elpusztítja a baktériumokat, frissíti a leheletet. Gátolja a fogkő kialakulását, véd a fogszuvasodás ellen.

Kiszerelés: 500 ml

Listerine Total Care 6-in-1 500ml
Ár: 800 ft , Eladó: littlebird
Állapot: Új bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: személyes, foxpost

dodeszka95

2020. június 24.

Mindig van nálam otthon és az autóban is.Fogmosás után rendszeresen használom azzal együtt érzem legfrissebbnek a leheletem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

GZsanka001

2020. június 22.

Sokáig nem szerettem a szájvizeket mert mindig olyanokat találtam amik borzasztóan erősek voltak és minden alkalommal szinte folyt a könnyem.
Sajnos ezzel sincs másképp de érzem,hogy használ és tovább marad friss a leheletem sőt még az ínygyulladásomon is sokat segített.
Ez az első szájvíz amit annak ellenére is újraveszek,hogy baromira csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 22.

Ez az első szájvíz amit annak ellenére is újraveszek,hogy baromira csíp.

zsofi207

2020. május 19.

Azt hiszem ez az a szájvíz, amire nem fogom sajnálni a pénzt sosem(csak maradjon mindig ilyen hatásos!).
Parodontax fogkrémet használok, majd utána minden este és reggel ezzel öblögetek. Nagyon erős, nagyon mar nekem, de ha esetleg náthával vagy torokfájással küszködtem nagyon jól lefertőtlenítette, vagy ha valamilyen étellel esetleg felsértettem az ínyemet 2 használat után begyógyította a sebet.
Reggel is friss lehelettel ébredek, majd reggeli után egész nap tart a hatása, de tényleg. Oké, nem iszok cukros üdítőket (és nem is dohányzom), de sosincs kellemetlen leheletem vagy rossz szájízem. Ezt a két kombót használom vagy 5-6éve, de csak ellenőrzésre járok fogorvoshoz. Mindig megdicsér milyen szépek és ápoltak a fogaim! :-) Fogakra igazán megéri befektetni. :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 19.

kakaska

2020. május 19.

Nagyon erős, de hatásos. Sokáig frissíti a leheletet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

Nagyon erős, de hatásos. Sokáig frissíti a leheletet.

TheNancy07

2020. május 9.

A zöld után ezt a lilát vettem meg. A zöld veszettebbül csíp, de azért ez is tud marni, de tényleg legyilkolja az aftát, másnapra begyógyítja a számat, ha elharapom. Reggelre kevésbé poshad be a szám, használatával sokkal kellemesebb a leheletem egész nap, holott csak esténként használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 9.

Honeyhair

2020. május 3.

Igazi nagyágyú. Jön és leveri az ínygyulladást, az aftát; segít a fogfájás csillapításában; ha megharaptam a szám szélét, másnap reggelre begyógyítja. Ha érzem, hogy kapar a torkom, csak gargalizálok egyet-kettőt, és a torokgyulladás csírájában elhal. Emiatt nemcsak hogy megbocsátom neki, hogy csíp, de egyenesen imádom. Gyere, drágám, kínozz és ments meg!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 3.

Jelizz

2020. április 11.

Mar nemigen hasznalok Listerine szajvizeket mert megmondom oszinte barmelyik mas markaju szajvizek is kepesek arra amit ez a marka tud. Virus idejen orulok hogy ennyire tisztit es csip egy kicsit, az uto ize sajnos nagyon edes es picit keseru. elfogom hasznalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 11.

ameliemoon

2020. március 17.

Imádom, bizserget, de csak 5-10 másodpercig szoktam használni, öblítek utána vízzel is, és ugyanolyan hatásos, mintha tovább gargarizálnék. Mivel kissé szárítja a száj nyálkahártyáját, ezért várok egy kicsit a használata után, majd inni szoktam egy pohár vizet. Reggel és este is ez a rutin, ami főleg este hasznos, mivel így éjjelre nem szárad ki a szám a szájvíztől.

Amikor náthás vagyok, a kupakba öntök ebből a szájvízből, és belemártom a fogkefémet fél percre, majd vízzel leöblítem, kiszárítom. A megfázás ideje alatt segít a lehető legsterilebben tartani a fogkefét, amit gyógyuláskor azonnal le is szoktam cserélni.

Mivel ez az alkoholos lila variáns a leghatékonyabb és ez legkevésbé műanyag szagú szájvíz a Listerine kínálatából, ezért ez lett a befutó nálam. A leheletem reggel is friss tőle, a véletlen ínysérülések nyomán a használata mellett elkerül az afta, csak ajánlani tudom.

Tipp: aki nem bírja, hogy csíp, rövidebb ideig öblögessen vele (pár másodperc), vagy higítsa fele arányban vízzel (a kupakban).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 17.

palibogi

2020. február 1.

Nagyon bevált! De sajnos nagyon csíp :( ezt kell csak kibírni, egyébként az eddigi legjobb szájvíz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 1.

GrabdeBelvedere

2019. október 25.

Kegyetlen. A bacikkal is, de velem is. Néha komoly önuralom kell, hogy bent tartsam. Fogkövem jó ideje nincs, de pl elszíneződés mindig előjön. (kávé miatt) Aftákat, hólyagokat simán pár nap alatt lerendez, ínygyulladásunk nem szokott lenni, úgy veszem, hogy azért, mert rendszeresen használjuk. Másik Listerine-t is használunk, mikor mi akad a kezembe, mindegyikről hasonlóan vélekedem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Az eukaliptol, vagy másnéven cineol, az eukaliptuszolaj fő összetevője. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint denaturáló (az alkoholtartalmú kozmetikumokat élvezhetetlenné tevő) és tonizáló  hatású összetevő, valamint illatanyag. Bár fájdalomcsillapító, antiszeptikus tulajdonsággal is bír, Paula Begoun szerint oxigénnel érintkezve bőrirritációt okozhat.

A metil-szalicilát egy természetes vegyület, melyet főként örökzöld növények állítanak elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint denaturáló (alkoholtartalmú kozmetikumokat élvezhetetlenné tevő), a bőr komfortérzetét növelő hatású összetevő illetve illatanyag. Magasabb koncentrációban izületi- és izomfájdalmak kezelésére szolgáló kenőcsökben, kisebb koncentrációban antiszeptikus hatású szájvizekben fordul elő.

A timol egy monoterpén fenolszármazék vegyület (C10H14OH) amely izomer a karvakrollal. A kakukkfűillóolajában található nagyobb mennyiségben, de sok más illóolaj is tartalmaz timolt. Fehér kristályos anyag, kellemes aromával és erős antiszeptikus tulajdonságokkal.