Listerine

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csoki, Módosítva: 2019. április 23.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Erősíti a fogzománcot, egészségesebben tartja a fogínyt, segít megelőzni a fogínysorvadást, így az ínyvonalnál csökken az érzékenység. Csökkenti a plakk képződését (lepedék), elpusztítja a baktériumokat, frissíti a leheletet. Gátolja a fogkő kialakulását, véd a fogszuvasodás ellen.

Kiszerelés: 500 ml

GrabdeBelvedere

2019. október 25.

Kegyetlen. A bacikkal is, de velem is. Néha komoly önuralom kell, hogy bent tartsam. Fogkövem jó ideje nincs, de pl elszíneződés mindig előjön. (kávé miatt) Aftákat, hólyagokat simán pár nap alatt lerendez, ínygyulladásunk nem szokott lenni, úgy veszem, hogy azért, mert rendszeresen használjuk. Másik Listerine-t is használunk, mikor mi akad a kezembe, mindegyikről hasonlóan vélekedem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

ChinchillaLover

2019. szeptember 2.

Gyakori az ínygyulladásom, ez segít megelőzni is, szépen segít a fogkövek eltávolításában is. Nagyon tud csípni, de megéri!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

6vilag

2019. augusztus 18.

Kis kiszereléssel vettem a nyaralásra. Volt egy pici ínygyulladásom, este és reggel is öblögettem fogmosás után. Nagyjából 3-4 nap alatt rendbe jött. Előtte más szájvízzel próbálkoztam, nem segített semmit ezen a téren a Chlorhexamed sem, pedig az is nagyon jó. Ez kicsit csíp, de én bírom, szeretem az erőset mindenben, jöhet rágó, paprika, nem bánom. Frissítő hatását sokáig érezni. Örülök, hogy felfedeztem, bártran veszem már meg a nagyot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 18.

demeterne

2019. május 31.

Szerintem nagyon jó szájvíz. Igen csíp, de legalább így érzem, hogy elpusztítja a baktériumokat a számban. Sokszor újra vettem már, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 31.

AncsiiiPancsiii

2019. április 4.

Ahogy az elottem szolok is irjak nagyon eros, de nem csip. A kek es a zold valtozat sokkal erosebb, ezt kelkemesebb hasznalni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 4.

szucsnoem95

2019. április 4.

Kicsit erős, de a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 4.

Kicsit erős, de a legjobb.

natasa

2019. március 30.

Erős, de nekem nem csíp elviselhetetlenül. Frissít, és elég sokáig marad is a hatása. A színezék szerintem tök felesleges bele, ettől függetlenül jó szájvíz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 30.

Floree

2019. március 22.

Ezt a fajtát használtam egyszer régen, és kegyetlenül marja a számat belülről. De tényleg. De amikor kicsit be van gyulladva az ínyem, csak ez segít. Két-három nap alatt rendberakja bent a dolgokat. Szóval nekem megéri a szenvedés ebből a szempontból. :D

Lehet veszek egy ilyet, úgyis már kifogyóban van a mostani szájvíz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

Lehet veszek egy ilyet, úgyis már kifogyóban van a mostani szájvíz.

Megany

2019. március 19.

Uhh,ez kegyetlenül csíp!!!!
Azt nem értem,ha fogatmostál,az leszedte a plakkot,akkor minek még a szájvíz is?
Na,mindegy,csíp,nagyon csíp!
Jóez?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

Uhh,ez kegyetlenül csíp!!!!
Na,mindegy,csíp,nagyon csíp!
Jóez?

Martu0508

2018. december 30.

Nekem sajnos nem vált be. Amìg a bölcsessègfogam be volt gyulladva nagyon jò volt használni a termèket, bár egy kicsit csìpett, de más problèmát nem okozott. Miután kihùzták a fogam, ès letelt a kèt hèt, elkezdtem ùjra használni ès ùgy kiszárìtotta a nyálkahártyámat, elkezdett belülről hámlani. Egyszer-egyszer nagyon jò használni, viszont folyamatosan nem tudom. Ezt nagyon sajnálom, mert ùgy èrzem, tènyleg hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Az eukaliptol, vagy másnéven cineol, az eukaliptuszolaj fő összetevője. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint denaturáló (az alkoholtartalmú kozmetikumokat élvezhetetlenné tevő) és tonizáló  hatású összetevő, valamint illatanyag. Bár fájdalomcsillapító, antiszeptikus tulajdonsággal is bír, Paula Begoun szerint oxigénnel érintkezve bőrirritációt okozhat.

A metil-szalicilát egy természetes vegyület, melyet főként örökzöld növények állítanak elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint denaturáló (alkoholtartalmú kozmetikumokat élvezhetetlenné tevő), a bőr komfortérzetét növelő hatású összetevő illetve illatanyag. Magasabb koncentrációban izületi- és izomfájdalmak kezelésére szolgáló kenőcsökben, kisebb koncentrációban antiszeptikus hatású szájvizekben fordul elő.

A timol egy monoterpén fenolszármazék vegyület (C10H14OH) amely izomer a karvakrollal. A kakukkfűillóolajában található nagyobb mennyiségben, de sok más illóolaj is tartalmaz timolt. Fehér kristályos anyag, kellemes aromával és erős antiszeptikus tulajdonságokkal.