Live Clean

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: clairenoctuelle, az összetevőket feltöltötte: coffeeandme, Módosítva: 2019. március 1.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Samponok

97% növényi eredetű vegán formula. Kíméletesen tisztít, miközben természetes nedvességet és fényt kölcsönöz hajának. E-vitamint, pantenolt és ellenőrzött termesztésből származó rozmaring és kamilla kivonatot tartalmazó összetétellel az egészséges, élettel teli hajért.

Qwerty

2020. május 31.

A tökéletes sampon lenne, ha nem okozna korpásodást és viszketést, mint az összes többi vegán sampon, amit eddig próbáltam. Kevés kell belőle, jól habzik, a hajam puha lesz tőle és még tartása is lesz, nem kell utána semmilyen balzsam, se ragacsok, Nem zsírosít, sőt a következő mosásig ez tartja legjobb állapotban a hajam, mintha frissen mostam volna. Még az undorító sárgabarackos krémtúró szagát is megbocsátanám, az árát meg pláne.
Ezt most tényleg sajnálom, de még az sem biztos, hogy elhasználom ami még van belőle, megvenni biztos nem fogom még egyszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 31.

sziluetta

2020. április 2.

A márkáról írt vélemények alapján mindenképpen ki akartam próbálni valamelyik sampon, a gyorsan zsírosodó hajamra ezt választottam, bár a többire több jó véleményt láttam. Barackos illata van, ami engem teljesen meglepett, de amúgy tetszik. Csikorgósra szárítja a hajamat, ami szintén csak meglepő volt, az eddigi szulfátmentes samponjaim után. Igazából én balzsamozok/pakolásozok utána, néha olajos pakolást használok előtte, szóval alapvetően durván szárító hatást nem tapasztaltam, a hidratáló hatásban pedig egyébként sem hiszek. Nem korpásodik tőle a hajam, és ugyanannyira viszket a fejbőröm, mint eddig, szóval semmi problémám nincs vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 2.

DoDo1991

2020. március 10.

Nagyon szeretem, kellemes illatú, nem zsírosít, és szépen ápolja, tisztítja a hajat. A kókusztejes társát picit jobban kedveltem, talán kicsit jobban hidratál, de ez is öt csillagot kap, mert nem nagy a különbség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 10.

Gyalogkakukk

2019. szeptember 11.

Valóban barackos illata van. Kellemes és jó érzés vele a hajmosás.
Viszont a nem túl sok, vékony szálú, sprőd hajamra nem a legtutibb választás. Felül zsírosít, alul szárít. Nem hidratál és nem kölcsönöz fényt a hajamnak, ahogy a leírás ígéri...
Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Valóban barackos illata van. Kellemes és jó érzés vele a hajmosás.
Nem veszem újra.

Saretin

2019. július 25.

Ez egyszerűen! WOW! Az első sampon életemben, ami úgy viselkedik mint egy balzsan, és már samponozás közben ki tudom fésülni ujjakkal a hajam a zuhany alatt! Elképesztő! Nagyon finom az illata (de pont ezért nem hiszem el, hogy csak bizonyos illóolajok vannak benne... na mindegy. Hátránya, hogy bár nagyon selymes a habja, de lemosáskor picit durvább, szárazabb érzetű a hajam, ezért utána balzsamozok is, de nem ennek a balzsamját, hanem a beuty and planet kókuszolajosát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

Momiji

2019. május 6.

Nagyon jó! A hajam fényes és nagyon puha lett tőle. Nem szárít de nem is zsírosít. Még az illata is szuper.:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

Kristalymolylepke

2019. március 28.

Szeretem! Derékig érő hajamon, balzsam nélkül is megállja a helyét! Simán ki tudom fésülni, szépek az összetevői és puha lesz a hajam, hajmosás után. Örülök hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

clairenoctuelle

2019. január 14.

Normál hajra tökéletes ez a sampon, bár ár-érték arányban nem a legolcsóbb alternatíva. Az illata kicsit furcsa: olyan "mű barack illat" - de szerencsére nem érződik sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.