Liz Claiborne

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: kvin, az összetevőket feltöltötte: Verona5, Módosítva: 2020. augusztus 12.

1993-as születésű virágos illat.

Fejjegyek: ibolya, frézia, egyiptomi zsálya, bergamott, mandarin

Szívjegyek: bazsarózsa, tiaré virág, írisz, liliom, jázmin, bolgár rózsa

Alapjegyek: szantálfa, borostyán, pézsma, vanília

Verona5

2019. december 18.

2019.12.18.
Elővettem az illatkámat ebben a téli tavaszban. ÉÉS fel kell pontoznom négy csillagról öt csillagra! Gyönyörű tavaszi virágcsokor, a frézia és az ibolya vezető hangjaival, de nem is tudnám darabjaira bontani, mert annyira egyben van, friss, virágos, bájosan nőies, minden korosztálynak jól áll szerintem. Hogy mi a csuda hasonlóságot véltem felfedezni egy éve a Rochas Absoluval, azt egyáltalán nem tudom. Talán ha újra fújnám őket együtt, ismét előjönne, majd ki is próbálom! Az illat 1993-ban született, de még mindig 100%-os a létjogosultsága. Bárcsak itthon jobban hozzáférhető lenne, de valószínűleg ő is felkerült már a hiánycikkek listájára.

2018.09.09
Nagyon finom, virágos, krémes, nőies, nem túl édes, nálunk kevéssé ismert illat. A leszáradásában nagy hasonlóságot vélek felfedezni a Rochas Absolu-val, pedig csak pár összetevőjük egyezik. Jó lenne, ha szélesebb körben elérhető lenne nálunk is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 18.

2019.12.18.

2018.09.09