Logona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. március 1.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Különösen hatékony bőrregeneráló hatású, bio-aktív összetevőkben nagyon gazdag krém, mely támogatja az érett bőr természetes megújulási folyamatait. A kiváló növényi olajokból és kivonatokból (sheavaj, jojoba olaj, bambusz kivonat) álló hatóanyag komplexum hosszantartó hidratációval táplálják a bőrt. Az értékes argan olaj elősegíti a bőr természetes felépítő folyamatait, valamint sima és finom bőrszerkezetet eredményez. Természetes koffein, kombinálva a magas hatékonyságú tengeri köménnyel és indiai mirhával aktivizálják a sejtanyagcserét, fokozzák a rugalmasságot és lassítják a rácképződést. Felfrissült és sugárzóan szép bőrt eredményez.

Alkalmazás: az optomális eredmény érdekében esténként vigyük fel a megtisztított, tonizált bőrre, az arc, a nyak és a dekoltázs felületeire. Ideális az Age Protection Vízháztartás egyensúlyt megtartó kezelést követően.

Aaaudrey

2014. szeptember 23.

Termékmintát próbáltam ki én is. Először brutális volt az illata, nem tudtam mire vélni, de aztán annyira nem tavart. Mintha szárított gyógynövényeket, szénát szagolgatnék. Kellemes krém, nem túl könnyű de nem is túl zsíros, kevés kell belőle. Éjszakai krémnek kenegettem pár napig amíg kitartott. Nappalra az én kombinált bőrömnek sok lett volna. Hosszútávú hatásairól nem tudok beszámolni de tetszett, simábbnak és ápoltnak éreztem a bőröm.
Éjszakai krémnek lehet fogom még venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 23.

Éjszakai krémnek lehet fogom még venni.

kozmano

2012. december 16.

Termékmintát kaptam belőle egy webáruháztól, kipróbáltam és szuper! Az biztos, hogy ha elfogynak a jelenleg használt krémeim, átállok a logonára. Elég drága ugyan, de a bőröm szerette és így 35 felé közeledve megengedek magamnak ennyi luxust.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 16.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Bambusa Vulgaris Leaf/ Stem Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol