Logona

Ár:   2330 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. április 20.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Célzottan a viszkető, irritált, gyakran korpás fejbőr számára kifejlesztett sampon, mely megnyugtatja, és gyengéden tisztítja a hajat és a fejbőrt. Természetes készítmény, mely a borókából, csalánból, fűzfakéreg kivonatból, nyírfából és nyárfából álló újonnan kifejlesztett fitokozmetikai komplexum által segít visszaállítani az egészséges bőrfunkciókat, és ragyogó hajat eredményez. Mindennapos használatra alkalmas.

siamensis

2020. augusztus 11.

A márka minden hajtípusra való, csalános samponából próbáltam ki egy kis kiszerelést, és ahhoz képest, hogy az én érzékeny fejbőröm az ilyen jellegű termékeket egyáltalán nem szokta jól tolerálni, az egész jól működött: alig viszketett vele a fejbőröm, és a hajam textúrája is egész jó volt. Ezen felbuzdulva mindenképpen ki akartam próbálni a korpásodás elleni samponjukat is, abban bízva, hogy az csak még jobb lehet, szóval nagy reményeket fűztem hozzá.
Ehhez képest teljes csalódás volt: a hajam tisztára gubancolódott, gyorsabban is zsírosodott, és a fejbőrviszketés is eléggé előjött. Az utolsó néhány használatnál már gyulladásokat is okozott, végig a fejbőröm hátsó felületén, úgyhogy végül az utolját ecsetmosásra használtam el, ami amellett, hogy egy kifejezetten drága samponról beszélhetünk, azt hiszem mindent elmond.
Fun fact: ennek a samponnak pincefal szaga van. Amit számomra is megmagyarázhatatlan módon én nagyon mókásnak találtam. 😀 Azt hiszem, ez az egyetlen oka, hogy megkapja a második csillagot, mert a rengeteg fura szagú korpásodás elleni sampon között, ez legalább végre valami eredeti -- mégha aligha is ez volt ezzel a céljuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

judy91

2015. június 2.

Nagy reményeket fűztem hozzá, mert sok jót olvastam róla, különösen viszkető fejbőrre ajánlották. Sajnos nekem nagyon nem jött be, nem hogy a tarkóviszketésemet nem enyhítette, de használat után mindig egy zsíros hatású réteget hagyott a hajamon (annak ellenére, hogy csak a fejbőrömbe masszíroztam), amitől iszonyú "csatakos" hatású lett a hajam... Akit érdekel, van egy kb. 4 alkalommal használt flakonnal belőle, írjatok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 2.

NGT

2014. április 24.

Hát ez sajnos nekem sem jött be... Kicsi tubussal vettem és azt sem fogyasztottam el, lévén éppen ettől lett aztán korpás a hajam. Yves Rocher samponnal aztán szépen ez el is múlt, de akkor minek adtam ki pénzt a Logona samponért?? :) Ti ne tegyétek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 24.

rekag

2013. december 12.

Sem a viszketést, sem a korpát nem szüntette meg, sőt úgy kiszárította a fejbőröm, hogy még inkább viszketett. Az ára sem túl baráti, főleg ahhoz képest, hogy a hatása 0.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 12.

mihrek

2013. november 27.

Az összetevői nagyon szépek. Ma próbáltam ki először, kíváncsi leszek a hosszú távú hatására. Az illata nagyon tetszik, és nekem jól kifésülhető lett tőle a hajam. Csak a kisebb kiszerelést mertem megvenni, egyelőre próbálgatom, hogy melyik natúrkozmetikum-család samponja válik majd be leginkább :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 27.

Livomivo

2012. május 23.

Az én hajam nem szárad tőle, szép fényes marad. Viszont a viszketést nem szüntette meg 100%-ban, ezért nem fogom újra vásárolni. Igaz, jócskán javult a fejbőröm állapota, de ez nekem valószínűleg még így is kevés. Másnak azért beválhat. Elhasználom, és kipróbálok valami mást. Szép összetevők, igazi natúrtermék illat jellemzi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 23.

Szonya

2012. április 23.

3 pont csak az összetevők miatt, mert sajnos nagyon szárított, és gubancolódott tőle a hajam. Alig győztem balzsamozni, és várni hogy elfogyjon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 23.

Antioxidánsok: Phytic Acid
Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Betaine

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.