Lolita Lempicka

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: guapa, az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. április 11.

Lelőhely:   parfümériák, online

llatcsalád: virágos-gyümölcsös-gourmand

Összetétel: írisz, ibolya, málna, meggy édesgyökér, vetiver, tonka, musc

Lolita Lempicka L' Eau En Blanc+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

KataD

2021. október 20.

Az eddig használt Lolitáim közül a legvisszafogottabb, az édesgyökeret alig érezni, rajtam az írisz púderessége és az ibolya dominál, ami egy puha, meleg bőrközeli illattá szelídül pár óra múlva. Ruhán, kendőn két napig is érezhető, bőrön hamar elillan. Sokat vagyok gyerekekkel, velük, vagy este elalvás előtt gyakran használom, ez lett az "anyaillatom". Ami azért vicces, mert a reklámjában menyasszonyi illatként mutatták be. A Fragranticán a Prada Iriséhez hasonlították, az szerintem sokkal távolságtartóbb, elegánsabb, hűvösebb illat. A Blanc alapvetően ártatlan, hívogató, némi pajkossággal fűszerezve. Azokon a napokon, amikor gyümölcsdiétára fogom magam, határozottabbak a virágos-málnás jegyei. Fokhagymamártással még nem kombináltam :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 20.

vanillacaramella.sweet

2021. március 25.

Hú, pár évvel ezelőtt volt birtokomban ez a parfüm, amit vakon vettem, nagyon vártam, de sajnos nem lettünk barátok, eladtam.

Erősen édesgyökeres, íriszes-poros, vetiveres, meggyes volt, a pézsma és tonka is erősen volt benne.
Ezen erős jegyeken nem nagyon tudott lágyítani a málna és ibolya sem, sőt, az ibolya is erős volt, nem az erdei, illatos, lágy, erdei általános kis ibolya, hanem inkább fokföldi vagy nem tudom, mi volt benne. Tartós, erős, tömény, tényleg virágos-gyümölcsös-gourmand illat. Üvege élőben szép volt, bár ezt a fújóka megoldást én nem szeretem ennél a szériánál. Nekem nagy kedvencem még mindig egyedül a "Fleur Defendue"=Forbidden Flower (sárga).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 25.

Anheszenamon

2018. november 23.

Kellemes kis púderes illat. De kb. ennyi. Amikor először magamra fújtam, a férjem meg is kérdezte, hogy mi ez a púder illat? Sajnos azonban nagyon hamar elillan, egyáltalán nem tartós. Túl hamar bőrközelivé válik, és pár óra múlva már közelről szagolva sem érzem magamon. Tetszik az illata, de ha tartósabb lenne, akkor sem válna szerelemmé. Elhasználom hétköznapokon, de nem fogom megvásárolni újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 23.

kék lány

2017. október 12.

Tényleg mennyei babahintőpor-illat! Ezért 5 csillag járna. A tartóssága viszont nagyon rossz: kb. fél óra. Ezért összegészében egy csillag, hiszen: miért van rajtam parfüm, ha nem érezni az illatát? Ennek ellenére nem bántam meg, hogy megvettem itt belőle egy 30 ml-set majdnem tele, mert nagyon tetszik, el fogom fújkálni. Kár, hogy elszúrták a gyenge tartóssággal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 12.

SimonKrisztike

2017. március 16.

Pfffffuuujjj.Nagyon nagy csalodas sajnos.Alig vàrtam hogy megèrkezzen..😶.olyan mint a gyerekoromba vasarolt illatosított barbie haja vagy a ponie illata. ..puderes de nem àttörő...valakit èrdekel szivesen àtadom !!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

animania

2017. január 6.

Mamma mia! Egy hónapja rendeltem meg neten, teszt nélkül. Csak reménykedhettem benne hogy jó lesz, és milyen jól gondoltam! Nagyon finom, nagyon puha, bújós, édes, babapúder. A német fragranticán írják azt róla, hogy olyan, mint a legfinomabb testhintőpor és milyen igaz! Édesgyökeret én sem érzek benne, inkább az írisz és az ibolya dominál. Nem tehetek róla, imádom az ilyesfajta illatokat, aki szintén, annak érdemes egy próbát tennie.Sajnos a tartósságáról nem tudok nyilatkozni, mert az én orrom egy idő után a legbrutálabb parfümöket is megszokja, így nem érzem már a nap folyamán később. De attól még lehet, hogy a környezet számára érezhető. Valószínűleg nem túl erős illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 6.

KittiASzuperpocok

2016. szeptember 19.

Nagyon fincsi.
Alapvetoen minden osszetevojet szeretem. Az edesgyokeret kifejezetten. Edes de nem a cukros tomegillat hanem van benne egy kis lolitas csavar.
Imadom ☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Nagyon fincsi.
Imadom ☺

Kristie

2016. július 25.

Kifújáskor olyan, mint egy ibolyás cukorka, ami aztán szépen átváltozik isteni finom pihe-puha babahintőporrá. ❤ Pontosan olyan az illata, mint az üvege...rózsaszín, picit huncut, de nagyon is kedves és ártatlan.😇 Számomra a legfinomabb Lolita.😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 25.

dandy

2016. január 11.

Csere útján került hozzám egy nagyobb üveggel, de ment is tovább egy nap múlva.:) Mindig is érdekeltek a Lolita parfümök, de az ánizs és az édesgyökér mindig visszatartott...és tényleg, kifújáskor valóban nagyon finom babapúder, meg kicsi ibolya, kicsi gyümölcs, talán a meggy, de aztán ahogy az idő telt, volt valami, amit nem bírtam elviselni és ez az az édesgyökér, így méltóbb gazdára lelt. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 11.

Berti

2015. szeptember 12.

Finom, púderes illat, de semmi extra. Nekem hiányzik belőle valami. Tartóssága sem túl jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.