Londa Professional

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   drogériák, fodrászkellékes, fodrászatok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: SierraBp, az összetevőket feltöltötte: kyra, Módosítva: 2012. október 19.

Lelőhely:   drogériák, fodrászkellékes, fodrászatok
Kategória:   Hajfestékek

Extra krém bázisú Londa Professional krémhajfesték az élettel teli, ragyogó mikrogömböknek köszönhetően fiatalos, vibráló színintenzitású és hosszantartó eredményt kölcsönöz a hajnak.

• Akár 100%-os ősz haj fedés
  • Sötétítés, felvilágosítás akár 3 árnyalatig
  • Egyenletes színfedés a hajhosszon és hajvégeken
  • Extra krémes állagú formula waxokkal és lipidekkel
  • Könnyen felhordható, a lehető legkisebb mértékű csepegéssel
  • Optimális felhasználást tesz lehetővé és biztosítja a mikrogömbök tökéletes beépülését minden egyes hajrostba
  • Védőréteget képez a hajszálak köré, és gondoskodik a lélegzetelállítóan ragyogó kondicionálásról

Megany

2019. augusztus 11.

Barnák figyelem!
A Londa 6/5-t és a Koleston 7/00-t kevertem 2:1-hez és valami CSODÁS barna lett,gesztenyésvöröses -nem rezes!- beütéssel.Eleve sötétbarna voltam,sok ősszel és teljesen elfedte.Sehol nem kapta le és nagyon nagyon szép fénye lett,igaz használtam utána argánolajos pakolást is.
Szóval,a Kolestonnal nem letg nekem ennyire szép,ennyire izzóan vörösesbarna,hanem inkább olyan narancsosbarna csak,ami frissen szép is volt,de 2hét után már fakult és rezesedett.Akkor a 6/74-t vagy a 6/75-t használtam és egyik sem volt az igazi.
EZ TUTI hajfesték,jő az illata is és az ára is kedvezőbb.
Ajánlom mndenkinek,aki hasonlőt szeretne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Barnák figyelem!
EZ TUTI hajfesték,jő az illata is és az ára is kedvezőbb.
Ajánlom mndenkinek,aki hasonlőt szeretne.

Mosizso

2019. június 8.

6-os és 7-es árnyalatot használtam az egyébkétn is barna hajamon, hoyg egységesítsem a színét. Ugyanis a fekete leszívása után elég foltos volt a hajam még 2 fodrászos lorealos festés után is. Úgyhogy januárban még megkapta ezt a festék löketet. Akkor egész szépen befedte, a színe is nagyo tetszett a csillogása mesés volt. Azt gondolom nem károsította nagyon a hajamat,de 3 hónap után a szín nagyon kikopott. S így a fekete színező is visszaköszön a hajamban néhány helyen... jobb mint volt a hajam ez tény, kevésbé vagyok már dalmata...de végső megoldást nem nyújtott 3. festésre sem...ami azért nagyon szomorú szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 8.

Katinka83

2019. május 30.

4/0-ás árnyalata számomra tökéletes. Szép fényes szín, nekem nem szárítja a hajam és tartós. Az illata is tetszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 30.

Lichike

2019. május 23.

10/1-est és 10/81-est szoktam összekeverni 1-1 arányban.. Miután drogériás hajfestékkel elrontottam a hajam, és elmentem fodrászhoz, és ott ezzel a típussal festették a hajam, azóta ezt használom. Töredezni csak kevésbé töredezik, viszont szárítja a hajam, ami miatt fakó egy kicsit a hajam. Én azt vettem észre, hogy pár hét után kezd kikopni, és sárgás lesz a hajam (pedig használok lila sampont).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

Cukiduda

2018. november 10.

A kellekesben kertem az elado holgyet, hogy az alfaparf helyett adjon valami ujat, mert az elegge szaritja a hajam. Ezt javasolta.
Arban valamivel olcsobb.
A hajam puha, fenyes. Felkeneskor minimalisan viszketett a fejborom, de nem volt veszes. A kert arnyalat olyan, amire szamitottam. Egyelore 5*, de ugye elso-masodik hajmosas utani allapot lesz a donto, hogy egyreszt mi marad a hajamon, masreszt fog-e hullani, vagy egyeb nem vart "meglepi" tortenik -e a hajammal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

Arban valamivel olcsobb.

RarityRose

2018. február 27.

Sötétbarna hajam van. Fodrászom ezzel a festekkel dolgozik, az én hajamból 2 hónap után kopik ki. Imádom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 27.

Csucsundra

2018. február 26.

Borzalmas. Gondoltam, a Wella Koleston helyett veszem, mert olcsóbb és a gyártó ugyanaz. Tévedés volt. A delikvens árnyalat 10/1, szintúgy, mint a Koleston esetében, az eredmény azonban közel sem azonos. Emez széjp csirkesárgát művelt, pedig nem volna nagy ördöngösség hamvas extra világos szőkét elérni az eredetileg is világos hajam tövén. Pocsék szín, pocsék tapintás a hajon. A barnák vörösek lehetnek jók, csakis ezért a 2 csillag, de a szőkéit nem javaslom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 26.

zsuzska80

2017. november 4.

Nagyon jó festék, hiszen a Wella cégé, de még elérhető áron lehet kapni. Szép a színe, szépen takar, és tartós.
Próbáltam más hiperszuper ilyen-olyan mentes hajfestéket, de elérhető árban a legjobb.
A színei, főleg a barnái az összes hajfestèk között a legjobb !!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 4.

A színei, főleg a barnái az összes hajfestèk között a legjobb !!!!

qwertzuiop

2017. július 2.

Vegyesek az érzéseim ezzel a festékkel. Én vörösre festem a hajam. Nagyon tetszik a színe, pont olyan amilyet akartam. Nem szárítja a hajam, nem irritálja a fejbőröm, nem hullik, szóval minden szuper. Az egyedüli bajom vele, hogy állandóan enged a színéből... Anyám hosszú évekig festette a haját a palette vörösével, neki csak egy-két hajmosásig eresztett a színe.
Mindenesetre ennél a festéknél maradok, mert az összetevői jók és a szín is csodálatos (csak hamarabb kell újrafesteni).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 2.

Bettina13

2017. március 19.

Fodrász festette be vele a hajam. Szőkítés után világos barnára festette be (7-es árnyalat), sokadik hajmosás után sem kopik, viszont akármit használok rá, nagyon töredezik a hajam. A színe pont az amit vártam. Kíváncsi vagyok, legközelebb is ilyen lesz-e, esetleg vörössel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 19.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopherol
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopherol