Londa Professional

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   drogériák, fodrászkellékes, fodrászatok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: belle, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. április 24.

Lelőhely:   drogériák, fodrászkellékes, fodrászatok
Kategória:   Hajfestékek

Extra krém bázisú krémhajfesték az élettel teli, ragyogó hajért. Akár 100% ősz haj fedés, egyenletes szín. Egyszerűen felhordható, a legkisebb mennyiségű csepegéssel. Védőréteget képez a hajszálak körül, és gondoskodik a lélegzetelállítóan ragyogó kondiciónálásról.

audreycoca

2015. április 7.

Ez a hajfesték nagyon rossz. Minden hajmosásnál durván festékes a víz, és három hét után már láthatóan kikopik a hajamból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 7.

black_cico

2014. október 16.

a Londa mindig is a kedvenceim közé tartozott, most sincs ez máshogy, olcsó, tartós és szépen fed, annak ellenére is szoktam időnként venni, hogy az előttem szólóval egyetértve tényleg eléggé ledobálja a haj, én most a kékesfeketéjével vagyok festve, erőteljes színű és így 2 hét elteltével is elég intenzív, meg is jegyezték nekem a fodrász boltban, viszont mosáskor mindig folyik a kék lé.. :/ de érdekesség, h ennek ellenére nem venni észre fakulást! azt pedig még tudni kell róla, h elég kevés van a dobozban, rövid hajúaknak elég csak, de vállnál tovább érőre aligha.

update: a múlthónapban festettem vele megint hosszú idő után.. le kell pontoznom egyet, mert most eléggé gyengusz volt a teljesítménye a kékesfekete árnyalatban, hamar kopott, mondjuk egy fokkal tovább bírta, mint a Garnierek, de mostanra teljesen kikopott sötétbarnára, itt ott még vörösesbarnára is :o
viszont annyira nem vágta haza a hajam, mint ahogy az olcsóbb Palették szokták, de azért cseppet kiszárította.. hát mit mondjak erős hármaska.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 16.

Reni91

2013. december 23.

Ez egy fokkal jobb mint a Naturals változata, de más hajfestékektől messze elmarad a hatása... :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 23.

Rityy

2013. november 19.

Első használst után tetszik. Olyan lett a színe mint a képen. 44 es világosgesztenye színt használtam, szép közepes barna lett vörös fénnyel. Pont mint amilyet akartam. :-) A festék krémes, a színelőhívó vizes állagú, kicsit nehezebb volt csomómentesre elkeverni, de ennyi a negatívum. Illata ugyanolyan, mint bármely festéké. 30 percig hagytam rajta a hajamon. Meglepően könnyen kimostam, az eddigiekhez képest. Adnak hozzá finom kókuszos balzsamot is :-) Ugyhogy nekem tetszik. Ára nagyon jó. Tartósságáról majd még írok. Eddig max csillag :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 19.

Black Fairy

2013. október 22.

Én a rubinvörössel jártam rosszul...Frissen festve is barnás-narancsos volt, de az volt az első rubin próbálkozásom, azt hittem normális...Viszont, mikor 3 hét alatt (6 hajmosás) után az egész hajam világosbarna lett narancssárga fénnyel...akkor már tudtam, hogy valami NAGYON NEM JÓ...:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 22.

floracska6

2013. április 16.

húha, ha egy évvel ezelőtt amikor egy - a dobozon burgundi-padlizsán árnyaltú - Londa hajfestéket vettem ismertem volna már a kremmaniát akkor lehet hogy csúnyább szavakat használtam volna a mostani vélemény megírásakor. mára az élmény megszépült (ha ez meg tud szépülni), viszont akkor elég pipa voltam, mivel a hajam pipacsPIROS lett a festéktől. Mondanom sem kell mindent a használati utasítás szerint csináltam és egyébként is már körülbelül 7 éve festem a hajam tehát azt sem mondhatnám, hogy én ronthattam el valamit. úgyhogy finoman szólva nem ajánlom!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 16.

adri97323

2013. április 16.

Abszolút megéri az árát. Egyetlen hibája, hogy viszonylag hamar elkezd kopni a szín.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 16.

matine91

2013. április 13.

Én a kávébarna árnyalatot szoktam vásárolni, teljesen jól fed, gyönyörű az eredmény. Amivel problémám van az a hajam... nagyon gyorsan nő és sűrűbben kell festeni, de ez nem a festék hibája. És ár/érték arányban is elégedett vagyok!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 13.

Renike89

2013. április 10.

Én is ki probáltam a közép szőke árnyalatot mit ne mondjak mit ha be sem festettem volna vele a hajam..pedig szőkés barna hajra festettem..nekem ez a termék nagy csalódás volt...abszolút nem venném újra :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

Orsyna

2013. február 6.

Kipróbáltam a tűzvörös árnyalatát és olyasmi lett mint a hátoldali képen.Tetszik a színe.A festék állaga először fura volt mert folyékony a színelőhívó folyadék és egy kicsit nehezebb összekeverni mint általában.De az eredmény szuper mindenhol befedte a világosabb szőkébb részeket is ahol korábban más festék nem fogta be.És balzsam is járt hozzá szuper illata van.:)a tartósságát még nem tudom mert friss a festés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 6.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.