Long 4 Lashes

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hippolita, Módosítva: 2019. március 25.

Lelőhely:   kozmetikák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Szemöldök növekedést stimuláló szérum.

Az összetevőlistája megegyezik a márka szempillanövesztőjének összetételével, csak az applikátorban tér el.

gingerbloo

2019. november 8.

Most vettem azért, mert a molash-t ami mennyiségben és árban is tökéletes volt és valóban iszonyat hosszú szempillakat varázsolt, valamiért visszahivták és ki tudja meddig nem fogják még g forgalmazni. Különben normális szempilláim vannak, de hát az ember lánya mindig többre vágyik. A korábban használt feg-ből meg már egyszerűen alig lehet eredetit találni, úgyhogy valami újat kellett találnom, ami hat is. Ennek a márkának a szempilla szérumára hajaztam, de a Magyarországi oldalakon már csak az újított fx5 fajtát lehet kapni, amiben nincs meg az az összetevő, amitől valójában nő a szempilla. Akkor láttam, hogy ez a szemöldök szérum ugyanazzal a formulával rendelkezik mint az eredeti szempilla szérum, ráadásul olcsóbb is. Ugyan a molash-hez képest kevesebb van benne, a feg-hez képest meg drága, de valami kellett, mielőtt elkezdenek kihullani a szép hosszú szempillaim
Meg csak egyszer használtam, nekem ez a fajta aplikator nem okoz gondot a szempillákon sem, pedig nem ahhoz van kitalállva. Majd idővel írok, hogy van-e olyan jó mint a molash, de egyelőre 5-öt kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 8.

gerdabrndt

2019. május 13.

a szempillaszérum hatása miatt vettem meg, de nem hozta a várt hatást...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 13.

a szempillaszérum hatása miatt vettem meg, de nem hozta a várt hatást...

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Nem hivatalos INCI név. A bimatoprost egy olyan hatóanyag, amelyet eredetileg az orvoslásban használtak glaukóma (zöld hályog) megelőzésére. Mellékhatásaként sokaknál jelentkezett a szempillák növekedése, majd független kutatások során is bebizonyosodott, hogy a bimatoprost meghosszabbítja az anagén fázist, vagyis a szőrhagyma aktív növekedési fázisát, ezáltal képes látványosan növeli a szempillák számát, vastagságát és hosszúságát, bár az összetevő használatának abbahagyásával visszaáll a szempillák erdeti állapota. Az összetevőt tartalmazó termékek sok esetben mellékhatásokat (szemirritáció,  viszketés, szemhéjak sötét pigmentálódása, stb.) okoztak, ezért a svéd Gyógyászati Termékek Ügynöksége (Läkemedelsverket) 2013-ban kiadott egy listát, mely tartalmazza a prosztaglandin analógot is tartalmazó szempillanövesztő készítményeket, egyúttal azt tanácsolták, hogy a fogyasztók inkább kerüljék őket.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.