Long 4 Lashes

Ár:   8090 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dzsamilla, Módosítva: 2019. április 23.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A Long 4 Lashes FX5 szempilla szérum hosszabbá és vastagabbá teszi a szempillákat, nagyobb sűrűséget biztosít. Az innovatív FX5 formula a szempillák teljes életciklusa alatt működik: táplálja és erősíti őket, meggátolja az idő előtti kihullásukat, fokozza élettartamukat. Aktív peptidek, hidratáló és tápláló hatóanyagok, B5-provitamin és édes mandulaolaj hozzáadásával a szérum jól láthatóan javítja a szempillák megjelenését, melyek rugalmasabbá és ellenállóbbá válnak. Az FX5 formula nem tartalmaz bimatoprosztot.

dzsamilla

2019. november 8.

Azért töltöttem fel ide ezt a szérumot, mert szerintem nagyon sokan ezt a fajta Long 4 Lashest használják, csak nem tudnak róla, a Notinon pl. csak ez kapható. Egy darabig én is azt hittem, hogy a bimatoprostos változatot vettem, de aztán jobban utánanéztem az összetevőknek, és őszintén szólva nagyon örülök neki, hogy ebben nincs. Tudom, sok helyen azt írják, hogy nem okoz gondot, én valahogy mégse merném használni. De ez biztos csak az én hülyeségem, vannak néha ilyen megmagyarázhatatlan paráim.
Na de a lényeg: EZ EGY CSODASZER, és IMÁDOM!!! Alapból átlagos pillákkal rendelkezem, semmi különösebb gondom nem volt velük, de gondoltam, talán lehetnének kicsit hosszabbak, sűrűbbek...és megrendeltem ezt a szérumot. Az első pár hónapban minden este használtam, aztán szinten tartás végett már csak heti 2-3x, amikor épp eszembe jutott, így egy tubus kb. fél évig kitartott. Már 1 hónap után jól látható eredményt hozott, főleg spirálozva, és azóta is rengetegszer megdicsérik a pilláimat, egyszer még egy kozmetikus is azt hitte, hogy műszempillám van. Feltűnően hosszabbak lettek, és szerintem kicsit sűrűbbek is, de lehet csak az eddigi mini pillák nőttek meg és ettől tűnik úgy. Ha sokáig (hónapokig) nem használom, akkor persze visszaáll az eredeti állapot, de utána újrakezdve megint ugyanolyan hatásos, én épp a 4. tubust fogyasztom és még mindig fantasztikusan jó.
Picit csípi a szemet, ha belemegy, ezért egyszerre csak keveset szabad belőle használni, de azt rendszeresen (esténként, lefekvés előtt), és szigorúan csak a tövekhez - nem kell, hogy az egész pilla tocsogjon a szérumban. Egyéb irritációt, viszketést, vörösséget, szemhéj elszíneződést, pilla hullást, látásproblémát nem okozott.
Nem állítom, hogy mindenkinek hatásos lesz ez a formula, és biztos a bimatoprost még ennél is sokkal szuperebb, de ha valaki hozzám hasonlóan ódzkodik tőle, akkor bátran próbálja ki ezt a fajtát, én csak ajánlani tudom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

oaxaca

2019. augusztus 29.

Ez köszönő viszonyban sincs az eredeti változatával. Sajnos nem vettem észre, hogy a notinon már csak ez van, így landolt nálam. Igazából semmi hatását nem éreztem. Ehhez pedig nagyon drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

gerdabrndt

2019. május 13.

Amikor először vettem szépen rendbe rakta a 2D szempilla által okozott sérüléseket, szép hosszúak lettek a pilláim, rövid idő alatt. Újra is vettem, azonban feltűnt hogy az üvegcséje kicsit eltér az előzőtől, dagibb, rövidebb volt ( talán, már nem emlékszem pontosan) és a hatása se volt olyan mint az előzőnek, nem tudom mit változtattak rajta, de inkább nem költöm már rá a pénzt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 13.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Myristoyl Pentapeptide-17, Myristoyl Hexapeptide-16
Vitaminok: Panthenol

Peptidféle, mely vízzel és glicerinnel együtt alkotja az ún. SymPeptide nevű hatóanyagot, ami a Prospector információi szerint már 2 hét alatt segít vastagabbá és teltebbé tenni a szempillákat és a szemöldököt, a hatóanyag gyártójának tesztjei szerint pedig 6 hét napi kétszeri használat után 72%-os növekedést lehet elérni.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.