Long 4 Lashes

Ár:   8090 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dzsamilla, Módosítva: 2019. április 23.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A Long 4 Lashes FX5 szempilla szérum hosszabbá és vastagabbá teszi a szempillákat, nagyobb sűrűséget biztosít. Az innovatív FX5 formula a szempillák teljes életciklusa alatt működik: táplálja és erősíti őket, meggátolja az idő előtti kihullásukat, fokozza élettartamukat. Aktív peptidek, hidratáló és tápláló hatóanyagok, B5-provitamin és édes mandulaolaj hozzáadásával a szérum jól láthatóan javítja a szempillák megjelenését, melyek rugalmasabbá és ellenállóbbá válnak. Az FX5 formula nem tartalmaz bimatoprosztot.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Syncron89

2024. január 26.

Jaaaaj hát tényleg működik. Kb. 3-4 hét után gyönyörű szempilláim lettek, picit csíp amikor felkenem, de ha megszárad akkor már nincs baj. Elkezdtem utána olvasni és sajnos, ezektől a szempilla szérumoktól sötét karikák alakulhatnak ki a szem alatt. Ilyen reakciót én nem tapasztaltam, de elkezdtem csökkenteni a használat gyakoriságát kb. heti 2 alkalomra..... és hát el is kezdett kihullani. Utána hiába tértem vissza a napi kenegetésre. Az is lehet, hogy amúgy is így jártam volna egy idő után, de most úgy nézek ki, mint egy ufó. Van 10-15 szempillám, amik szép hosszúak, és mint egy antenna áll a többi mellett:)) Tehát csak addig hat, amíg használjuk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 26.

Dorosa

2023. augusztus 4.

Ajánlásra vettem és nem bántam meg. Kellett egy kb másfél hónap, de azóta látványosan hosszabbak lettek a szempilláim. Sűrűbbnek egyelőre még nem tűnik, remélem idővel alakul az is... :) Okoz némi szempirosodást, így kifejezetten figyelek rá, hogy még véletlenül se menjen a szemembe/ne nyúljak a szememhez, ha már felkentem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 4.

Doandy

2023. július 1.

Bevallom őszintén, nem hittem a termékben, de abszolút pozitív csalódás ért.
Kb 2-3 hét után a szempilláim besűrűsödtek, nyitott szem mellett a szemöldökömig érnek a pillák és ami teljesen meglepő volt, hogy vagy azért mert új, egészséges pillák nőnek vagy azért mert volumenizàlja is a pillákat és vastagabbak, egészségesebbek, de olyan, mintha sötétebb is lenne.

Sajnos az élmény tartós használat mellett van, ha nem használjuk, utána megint csak "normál" pillák nőnek. Én ezt úgy küszöbölöm ki, hogy használom 1-2 hónapig és mivel már szépek a pillák, hetente 1 v 2. alkalommal este bekenem a pillák tövét.

A használata könnyű, praktikus, vékony "tus ecset" van hozzá, amivel jól felvihető a vékony réteg. Nem okozott allergiát, kontaktlencsehasználóként sem. Én teljesen elégedett vagyok a termékkel, többen megdicsérik a szempilláim. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 1.

Bevallom őszintén, nem hittem a termékben, de abszolút pozitív csalódás ért.

NIKI0909

2023. június 1.

Nagyon régóta használom ezt a szérumot, nagyon sokáig elég és brutális pilláim lesznek legalábbis nekem ettől a szérumtól. Csíp ha bele megy a szemembe ha bénázok amikor felkelek de nekem abszolút csoda. Viszont most már akkor is sajnálom a 8000-9000ft-ot ki adni. Ki fogytam belőle, nagyon sokáig tartott a hatása most estem gondolkodóba mert igazság szerint szinte mindegyik szempilla szérumot ki próbáltam de nekem csak ez volt képes drámai pillákat varázsolni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 1.

Monic

2023. május 29.

Sokadjára veszem újra. Már nem olyan látványosan hosszabb a szempillám mint a legelső használatnál, az eredetihez képest változtak az összetevők, de még így is hosszabb és vastagabb a szempillám, mintha nem használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. május 29.

Szeos

2023. január 10.

Korábban (direkt) nem használtam a bimatoprostot tartalmazó verziót, ebből használtam el egy dobozzal. Nálam látványosan megnövesztette a pillákat, kb 3-4 szempillanövesztőt próbáltam más márkáktól, ennek a nyomába sem érnek. Emellet brutálsokáig elég, vagy 8 hónapig kitartott úgy, hogy az utolsó 2-3 hónapban már szemöldököm egy részére és alsó szempillák tövére is kentem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 10.

csylvie

2022. április 23.

2 tubus eredeti (bimatoprost tartalmú) után ezt használom 3 hete, és sajnos el is kezdtek az eredeti verziónak köszönhető szép hosszú pilláim hullani. Ez is ápolja, biztos nagyon jó, de a wow hatás elmarad, azaz nem tartja meg a pillákat, hogy addig nőjenek, ameddig tudnak... Ráadásul én szemorvossal konzultálva használtam az eredetit, aki szerint ha nem kerül a szembe, akkor nincs gond, tehát szemhéjon használva biztonságos.... az Fx5 számomra pénzkidobás az elődjéhez viszonyítva, és gyanús, hogy azt már nem sokáig forgalmazzák, hiszen mindenhol az új kapható...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 23.

nyuszitaxi

2020. április 15.

A bimatoprostos változatot sosem használtam, így összehasonlítani nem tudom a kettőt, de az FX5 formula nekem nagyon bevált. A pillásom ajánlotta használatát miután lekerültek a pillák, hogy a sajátom kicsit helyrerázódjon. Már pár hét után látszott az eredmény: dús, fényes, hosszú és egészséges. Ha szempillaspirált használok, akkor még szembetűnőbb a változás. A kiszerelés a leírás szerint 4 hónapig elegendő, szerintem megéri, ha kifogy biztosan rendelek még. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

dzsamilla

2019. november 8.

Azért töltöttem fel ide ezt a szérumot, mert szerintem nagyon sokan ezt a fajta Long 4 Lashest használják, csak nem tudnak róla, a Notinon pl. csak ez kapható. Egy darabig én is azt hittem, hogy a bimatoprostos változatot vettem, de aztán jobban utánanéztem az összetevőknek, és őszintén szólva nagyon örülök neki, hogy ebben nincs. Tudom, sok helyen azt írják, hogy nem okoz gondot, én valahogy mégse merném használni. De ez biztos csak az én hülyeségem, vannak néha ilyen megmagyarázhatatlan paráim.
Na de a lényeg: EZ EGY CSODASZER, és IMÁDOM!!! Alapból átlagos pillákkal rendelkezem, semmi különösebb gondom nem volt velük, de gondoltam, talán lehetnének kicsit hosszabbak, sűrűbbek...és megrendeltem ezt a szérumot. Az első pár hónapban minden este használtam, aztán szinten tartás végett már csak heti 2-3x, amikor épp eszembe jutott, így egy tubus kb. fél évig kitartott. Már 1 hónap után jól látható eredményt hozott, főleg spirálozva, és azóta is rengetegszer megdicsérik a pilláimat, egyszer még egy kozmetikus is azt hitte, hogy műszempillám van. Feltűnően hosszabbak lettek, és szerintem kicsit sűrűbbek is, de lehet csak az eddigi mini pillák nőttek meg és ettől tűnik úgy. Ha sokáig (hónapokig) nem használom, akkor persze visszaáll az eredeti állapot, de utána újrakezdve megint ugyanolyan hatásos, én épp a 4. tubust fogyasztom és még mindig fantasztikusan jó.
Picit csípi a szemet, ha belemegy, ezért egyszerre csak keveset szabad belőle használni, de azt rendszeresen (esténként, lefekvés előtt), és szigorúan csak a tövekhez - nem kell, hogy az egész pilla tocsogjon a szérumban. Egyéb irritációt, viszketést, vörösséget, szemhéj elszíneződést, pilla hullást, látásproblémát nem okozott.
Nem állítom, hogy mindenkinek hatásos lesz ez a formula, és biztos a bimatoprost még ennél is sokkal szuperebb, de ha valaki hozzám hasonlóan ódzkodik tőle, akkor bátran próbálja ki ezt a fajtát, én csak ajánlani tudom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 8.

oaxaca

2019. augusztus 29.

Ez köszönő viszonyban sincs az eredeti változatával. Sajnos nem vettem észre, hogy a notinon már csak ez van, így landolt nálam. Igazából semmi hatását nem éreztem. Ehhez pedig nagyon drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Pentylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Myristoyl Pentapeptide-17, Myristoyl Hexapeptide-16
Vitaminok: Panthenol

Peptidféle, mely vízzel és glicerinnel együtt alkotja az ún. SymPeptide nevű hatóanyagot, ami a Prospector információi szerint már 2 hét alatt segít vastagabbá és teltebbé tenni a szempillákat és a szemöldököt, a hatóanyag gyártójának tesztjei szerint pedig 6 hét napi kétszeri használat után 72%-os növekedést lehet elérni.

Szintetikus, zsírsavakhoz kötött peptid, mely képes arra ösztönözni a sejteket, hogy több keratint termeljenek, ami a hajban, körmökben és a bőr legkülső rétegében található rendkívül fontos szerkezeti fehérje. Leggyakrabban Myristoyl Pentapeptide-17-el kombinálva találkozhatunk az összetevővel szempillanövesztő termékekben, mivel a kettő együtt 2 hét után láthatóan növeli a szempilla hosszát.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.