LOOK by Bipa

Ár:   €4.45   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Bipa)   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. április 1.

Ár:   €4.45
Lelőhely:   külföld (Bipa)
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Pirosság elleni primer, amely mattító hatású és segítségével az alapozó hosszantartó hatású lesz.

vkata96

2019. április 2.

Ausztriában szereztem be egy utazás során. Nem sok tapasztalatom van a primerekkel, eddig csak a Catrice primerjét használtam, de ez annál jobb szerintem. Mivel színkorrekciós, kicsit zöldes színe van, de felkenve ez már egyáltalán nem látszik. Nem fullasztó, és gyorsan be is szívódik, csak egy kis sima, szilikonos réteget hagy, amin sokkal szebben terül az alapozó. A csomagolása szép és praktikus, pumpás adagolója van, amit a higiénia miatt jobban szeretek. Nagyon megszerettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 2.

Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.