Lora

Ár:   480 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dominika13, Módosítva: 2014. november 11.

Lelőhely:   fodrászkellékes

Vivoca38

2016. május 2.

Rózsaszín van meg belőle, de csomósodott, a szempillàim össze ragadtak tőle és nagyon hamar beszáradt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 2.

csibike100

2016. április 22.

Szépen hosszabbítja a pillákat, viszont a keféje túl sok festéket vesz fel és a tartósságával sem voltam megelégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 22.

Flourish

2015. november 15.

Nagyon szépen hosszítja és szétválasztja a szempilláimat, viszont nem elég tartós (kb.1-2 órát bírt ki).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 15.

wifey

2015. október 22.

gyalázat. rózsaszín van belőle, esküszöm még az öccáz forintot is rettentően sajnálom, amit kiadtam rá. jellegtelen szín, szar kefe, és semmi hatás...órákig is fésülgethetném a pilláimat, akkor se történne semmi. tuti, hogy soha semmi mást nem fogok ebből venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 22.

Oberyna

2015. június 20.

Rózsaszín, zöld és kék van meg belőle és én imádom őket. :) Alapból nem rajongok a Lora termékekért, de a szempillaspiráljaik nagyon szuperek. Csak kicsit túl kevés van bennük. Ár - érték kategóriában győztes. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 20.

PiciBrigii

2015. június 15.

Nemrég fogyott el, de nagyon jó volt :) Ritkán ragadtak csak össze a szempilláim, és szép hosszúak lettek tőle! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 15.

Melinda2416

2015. április 23.

A citromsárga és a rózsaszínű van meg belőle. Mindkettőt szeretem, bár nem jöttem rá mi a különbség a színek között. Nagyon szép a keféje is, viszont nekem kicsit kevés festéket vesz fel egyszerre. De ilyen áron teljesen megérte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 23.

doreszka94

2015. január 11.

Barátnőmtől kaptam nemrégen, de azóta el vagyok ámulva tőle. Fényévekkel veri a Maybelline spirálomat,ami azért sokkal többe kerül. Nagyon szépen hosszítja és dúsítja a szempilláimat. Nagyon szeretem, valószínűleg magamnak is fogok ilyet venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 11.

Lory

2015. január 1.

Véletlen lett az enyém,otthon maradt az eredeti és na 15 perc alatt mit vegyek-című probléma megoldásaként lett ő a választásom.Nagyon nem bántam meg,tökéletesen meg vagyok vele elégedve,azóta már újra is vettem egyszer.Gyönyörű nagy és dús pillákat varázsol,feltűnő,drámai szemfestéshez is tökéletes.Könnyű dolgozni az aránylag nagy szilikon keféjével.Egyetlen hátránya,hogy tényleg kicsit hamarabb szárad be mint a többi spirál de a 390 ft-os ára mellett,ezért nem vonok le csillagot,mert ilyen olcsón ennyire jó spirált még nem találtam eddig.A narancs sárga kiszerelés is ugyanez a termék,legelőször a képen látható zöldben vettem és most nem olyan régen csak narancs sárga volt a polcon de egy az egyben ugyanaz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 1.

victorika

2014. november 21.

Óvatosan kell kezelni, mert az tuti, hogy hosszabbít, de nekem összeállította a pilláimat! Sajnos a keféje nagyon sok anyagot vesz fel, amit a szilikonos kefének köszönhetően elég nehéz leszedegetni, én zsepivel szoktam... 2 hónap alatt beszáradt. Vízálló erősebb spirál fölé kiegészítőként kiváló, önmagában viszont nem a legjobb!

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Bőr puhító és sűrítő anyag. Komedogén indexe 5-s, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes kerülni.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.