Lora

Ár:   390-590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Krisztikee, Módosítva: 2013. április 19.

Ár:   390-590 Ft
Lelőhely:   fodrászkellékes

Boombapple

2017. július 7.

7 éve vehettem, emlékszem, nem hosszabbít, viszont nagyon pereg. Olyan, mintha műanyag lenne a festékben, mert már felkenésnél is jött le a pillákról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 7.

PiciBrigii

2015. június 15.

Hűű mennyi rossz vélemény.. csak nekem vált be? :D Jó nem mondom, hogy hasra estem tőle, de annyira nem volt borzalmas!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

Hannah11

2015. március 13.

Szivatásból meglehet venni egy barátnőnek,de igazából használni lehetetlen!Olyan az állaga mint a ragasztónak.Lemosni is nagyon nehéz,és a szagától fölfordul a gyomrom.Ki kéne vonni a forgalomból!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 13.

Lory

2015. március 6.

Te jó ég,ez a spirál...!!Valami borzasztó.Mindent lehet vele csak éppen szempillát festeni nem,pedig nem tegnap kezdtem a sminkelést.Óriási keféje van,pont a vége durván megvastagított,így a belső pillák helyett a szemzugot lehet gyönyörűen kifesteni.Mindezek mellett ami a pillákra véletlen sikerül,na az sem marad fent,hanem szépen felpislogjuk a szemöldökünk alá,hiába érezzük úgy hogy megszáradt már a festék.A katasztrófával egyenlő minőségű termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 6.

dinet1997

2015. január 29.

Nálam remekül működött nem ragasztotta össze a pillákat, bár a szilikonos kefe miatt nem volt a legjobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 29.

Maryetta

2014. április 23.

Ezt a sz.a.r.t. ki kéne vonni a forgalomból,vagy cipőboxként árulni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 23.

Ezt a sz.a.r.t. ki kéne vonni a forgalomból,vagy cipőboxként árulni.

fairynorah

2014. március 28.

Nos...kintről befelé: a csomagolása fogott meg,elég figyelemfelkeltő, aztán megnéztem a keféjét: szilikonos kefe,nem a tipikus "százas" alap spirálkefe, gondoltam ~500ft-ot megér és kipróbálom. (a simát vettem meg,nem a vízállót)
A festék nyúlik,mint a vattacukor,nem valami gusztusos...de kipróbáltam mit vettem: a szempilláknál "játszani" kell,hogy szépen el lehessen oszlatni a festéket, nem mondom,hogy nem csomósít,de egy kis gyakorlattal nem megoldhatatlan,hogy szépen felvigyük. építhető,mondjuk 2 rétegnél többet tutira nem bír el. Estig fent maradt,és nem okozott gondot a lemosása sem. Az én szemem egyáltalán nem érzékeny, problémát nem okozott míg fent volt.
Újravenni viszont mégsem fogom,mert hasonló árban van a NYC city curls-je, és annak nem gyanus a festéke,és nekem tökéletes pillákat csinált...:)

update: legnagyobb meglepetésemre mostanában csak ezt a spirált használtam, mert a párom megdicsérte a pilláimat,h csak nem új spirálom van, mert olyan szépek a szempilláim O.o

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 28.

nagyerika28

2014. február 3.

Nem túlzok,életem legrosszabb spirálja volt!Egy használat után ott landolt ahová való /kuka/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

0kosan

2014. január 17.

Megvettem, de nem mertem kipróbálni, azonnal kidobtam. Ilyen állagú spirált még nem láttam. Mint a méz, úgy nyúlt, ahogy húztam ki a kefét. Az illata is édes volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 17.

lokodilaura

2013. december 28.

szerintem ez igazából fekete ragasztó, csak biztosan rossz csomagolásba töltötték.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 28.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.